Nowoczesne rozwiązania dla transportu z Firmy Wanicki

Nowoczesne rozwiązania dla transportu z Firmy Wanicki

Drabpol_-600

Firma DAF Wanicki rozszerzyła swoją ofertę dla pojazdów ciężarowych i autobusów o system do zdalnego pobierania danych z tachografu o nazwie DLD (Remote Download Device) wraz z analizą danych oraz śledzeniem pojazdów.

Dzięki instalacji systemu w pojeździe dane automatycznie są pobierane z zarówno tachografu jak i karty kierowcy i przesyłane do komputera firmowego. Następnie za pomocą oprogramowania VDO istnieje możliwość analizy i archiwizacji danych oraz śledzenie pojazdów w czasie rzeczywistym. Taki miks usług jest całkowitą innowacją na rynku polskim. W oparciu o jedno urządzenie firma transportowa może spełniać wymagania zarówno organów państwowych (pobieranie danych z tachografu w określonych odstępach czasu) jak również swoich klientów (śledzenie trasy przejazdu).

Czas zaoszczędzony na automatycznym pobieraniu danych manager floty może teraz przeznaczyć na analizę pobranych danych z tachografu jak i tworzenie zoptymalizowanych tras przejazdu. System DLD będący w ofercie firmy DAF Wanicki dedykowany jest zarówno dla nowych klientów DAF i Irizar jak również do obecnych licznych klientów sieci.  Oferowany system jest wynikiem nawiązania współpracy w tym zakresie pomiędzy firmą DAF Wanicki oraz firmą Drabpol - wyłącznym przedstawicielem ContinentalVDO na Polskę.  Więcej informacji: www.drabpol.pl.

Źródło: Drabpol


Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL