Renault Trucks T Red_ Used Trucks

Używane Renault Trucks z gwarancją do 240 tys km

Dzięki T Red, który doskonale ilustruje podejście do gospodarki o obiegu zamkniętym, producent kładzie nacisk zarówno na pojazdy używane, jak i na ponowne wykorzystanie użytych części.

Używany ciągnik siodłowy Renault Trucks T Red, wyposażony w 13-litrowy silnik, przetestowany i skonstruowany tak, aby przejechać co najmniej milion kilometrów, został całkowicie odnowiony przez zespoły fabryczne z działu używanych pojazdów ciężarowych. Producent zachęca do wykorzystywania zasobów w obiegu zamkniętym, preferując stosowanie części używanych i komponentów regenerowanych fabrycznie, zgodnie z rygorystycznymi procesami przemysłowymi.
Aktualizacja oprogramowania silnika i skrzyni biegów zapewnia ograniczenie zużycia paliwa i oprogramowanie zapewniające bezpieczeństwo (oświetlenie zakrętów, wskaźnik obciążenia, zarządzanie hamulcami). Ten zamknięty obieg pomaga zredukowa emisję CO2 związaną z produkcją nowych komponentów i pokazuje, że pojazdy Renault Trucks są budowane z myślą o ich trwałości.

W czasach niedoboru zarówno ciężarówek jak i kierowców, firma Renault Trucks wprowadza na rynek trzecią specjalną serię pojazdów używanych, Renault Trucks T Red. T Red to samochód ciężarowy, który ma atrakcyjny design, jest trwały, wydajny i dostępny od ręki.

Pojazdy Renault Trucks zaprojektowano tak, aby mogły przejecha ponad milion kilometrów. Dlaczego więc zatrzymywać się wcześniej? W ramach swojego zaangażowania w podejście zorientowane na środowisko i ekologię, producent przeciwstawia się starzeniu pojazdów, przedłużając ich pierwszy okres eksploatacji, umożliwiając w ten sposób swoim klientom intensywne użytkowanie ich przez dłuższy czas.

T Red wyróżnia się wysokiej klasy wykończeniem, specjalnie odnowionym przez zespoły projektowe producenta. Kolor nadwozia to odcienie szarości oraz charakterystyczna dla marki Renault Trucks czerwień. Projektanci opracowali asymetryczny design i zastosowali dynamiczne linie graficzne na bokach pojazdu, symbolizujące nowe logo Renault Trucks.

Tę dbałość o szczegóły widać również we wnętrzu pojazdu, gdzie także zastosowano charakterystyczne kolory: kierownica i fotele mają czerwone przeszycia, dywaniki podłogowe również są obszyte na czerwono. Pierścienie wentylacyjne na desce rozdzielczej są czerwone, podobnie jak centralny ekran głównego wyświetlacza. Wykończenie deski rozdzielczej i wewnętrzne boki drzwi w kształcie bumerangu charakteryzują się dynamicznym czerwono-szarym wzorem zastosowanym na nadwoziu. Tabliczkę z nazwą, wzorami i kolorami serii specjalnej umieszczono nad łóżkiem, zapewniając widoczność z zewnątrz pojazdu.

Modyfikacje te przeprowadzane są przez zespoły w centrum adaptacji samochodów ciężarowych wysokiego zasięgu Renault Trucks, zlokalizowanym w samym sercu zakładu przemysłowego producenta w Bourg-en-Bresse.

Nowa seria używanych samochodów ciężarowych Renault Trucks T Red jest objęta gwarancją do 240 000 km lub 24 miesięcy, co zapewnia długotrwałe i bezproblemowe użytkowanie. Gwarancja producenta obowiązuje w całej sieci Renault Trucks obejmującej ponad 1100 punktów serwisowych. Pod pewnymi warunkami pojazdy mogą być również objęte połączoną usługą serwisową Start & Drive Excellence Predict, która umożliwia zdalne planowanie przestojów z wyprzedzeniem i grupowanie przestojów, aby zapewnić optymalne działanie w dłuższej perspektywie.

Renault Trucks T Red jest dostępny w całej Europie w autoryzowanej sieci "Used Trucks by Renault Trucks".

 

 

Przeczytaj też:
Pojazdy użytkowe po pierwszym kwartale 2024 r. To już siódmy miesiąc spadku na rynku pojazdów użytkowych we wszystkich grupach: ciągniki samochodowe obniżyły się o blisko 19%, podwozia samochodowe i nieliczne samochody specjalne o 21%.
Mercedes-Benz Actros L z futurystyczną kabiną ProCabin już w sprzedaży Od kwietnia 2024 r. można składać zamówienia na nowego Actrosa L, który wejdzie do produkcji w grudniu bieżącego roku.
RP-Trans nowym autoryzowanym punktem serwisowym Ford Trucks Polska Ford Trucks Polska otwiera piętnasty autoryzowany serwis pojazdów ciężarowych.
Słaby luty w pojazdach użytkowych Producenci pojazdów ciężarowych odnotowali kolejny spadek sprzedaży nowych ciężarówek.
FORD TRUCKS F-LINE następca serii Cargo Ford Trucks w oparciu o analizę zapotrzebowania rynku, wymagań klientów oraz regulacji prawnych na rynkach europejskich, nieustannie wprowadzania zmiany w swoich pojazdach.
Tytuł Dealer Roku DAF 2024 otrzymał serwis z Rzeszowa DAF Trucks Polska już od 13 lat nagradza czołowych dealerów marki w Polsce. W tym roku najlepszymi wynikami we wszystkich kluczowych aspektach działalności może pochwalić się oddział Grupy Wanicki z Trzciany pod Rzeszowem.
Wóz pożarniczy Rosenbauer na podwoziu Scania pracuje dla Grupy Azoty S.A. Samochód ten jest drugim wspólnym projektem firmy Rosenbauer Polska i Grupy Azoty S.A.
Nowe przepisy dotyczące pojazdów nienormatywnych W dniu 17 lutego 2024r. wchodzą w życie nowe przepisy w sprawie pilotowania pojazdów nienormatywnych.
Dwa DAF-y LF w służbie Ośrodka Szkolenia Ochotniczej Straży Pożarnej Członkowie Ochotniczych Straży Pożarnych z województwa mazowieckiego mogą wziąć udział w szkoleniach, które przygotują ich do podniesienia kwalifikacji i uzyskania prawa jazdy kategorii C.