DAF dealer roku 2024

Tytuł Dealer Roku DAF 2024 otrzymał serwis z Rzeszowa

DAF Trucks Polska już od 13 lat nagradza czołowych dealerów marki w Polsce. W tym roku najlepszymi wynikami we wszystkich kluczowych aspektach działalności może pochwalić się oddział Grupy Wanicki z Trzciany pod Rzeszowem.

Aby otrzymać miano najlepszego dealera marki DAF Trucks w Polsce nie można mieć słabych punktów. Zespół powinien uzyskiwać doskonałe rezultaty we wszystkich elementach obsługi klienta – od sprzedaży, przez skuteczność serwisu, dostępność części, po dodatkowe usługi i wsparcie posprzedażowe.
W dwóch ostatnich latach tytuł najlepszego dealera DAF w Polsce zdobywały oddziały ESA Trucks Polska – Świecko (2022) oraz Godzieszów (2023). W 2024 roku po swoją trzecią już statuetkę Dealera Roku DAF sięgnął zespół rzeszowskiego oddziału Grupy Wanicki, powtarzając sukces z 2019 i 2021 roku. Tym samym DAF Wanicki Rzeszów to pierwszy dealer, który trzykrotnie triumfował w tym konkursie.

Również po raz pierwszy nie przyznano nagrody za trzecie miejsce. Na drugim miejscu (ex-aequo) uplasowały się oddziały ESA Trucks Polska z Konina oraz Grupy Wanicki z Ustronia. Zespół z Konina już pięciokrotnie stawał na podium konkursu Dealer Roku DAF. Tytuł najlepszych w Polsce zdobywali w 2016 i 2020 roku, dwukrotnie byli drudzy (2019 i 2024), a trzecie miejsce zajęli w 2022 roku.

Sieć dealerów DAF w Polsce się rozrasta. Także za sprawą Grupy Wanicki, która niedawno otworzyła nowe przedstawicielstwo w Kielcach. Rosnąca liczba dealerów oznacza, że rywalizacja o miano Dealera Roku DAF jest coraz bardziej zacięta. Udowadniamy jednak, że nasz zespół nie osiada na laurach i nie brakuje mu ambicji, by po raz kolejny zdobyć to prestiżowe wyróżnienie. To dla nas ważne i motywujące, ale myślę, że jeszcze większe znaczenie ma dla naszych klientów. Ten tytuł ponownie potwierdza, że w Grupie Wanicki mogą oni liczyć na najwyższy poziom obsługi. To możliwe, bo od lat pracujemy w niemal stałym gronie specjalistów, którzy z kolejnymi latami zdobywają coraz więcej wiedzy i doświadczenia, więc stają się jeszcze lepsi. Gratuluję i dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do kolejnego zwycięstwa Grupy Wanicki – podsumował Bartłomiej Wanicki, właściciel Grupy Wanicki.

To nie jedyny sukces Grupy Wanicki w ostatnich miesiącach. W grudniu Karol Kruk, pracujący na co dzień w oddziale DAF Wanicki w Trzcianie, okazał się najlepszy w polskiej edycji konkursu DAF Technician of the Year.

Gratuluję oddziałowi DAF Wanicki Rzeszów tytułu Dealera Roku DAF 2024! Zapewne każde z ich zwycięstw smakowało wyjątkowo, zarówno to pierwsze – z 2019 roku, jak i kolejne odniesione dwa lata później oraz tegoroczne. Z kilku powodów tytuł z 2024 roku jest wyjątkowy. Sportowcy mówią, że trudniej jest utrzymać się na szczycie niż na niego wejść. Dodają także, że im wyższy poziom się osiągnęło, tym większym wyzwaniem są kolejne postępy. Zespół rzeszowskiego oddziału Grupy Wanicki triumfował dwukrotnie, a mimo tego ciągle się rozwija i potrafi osiągać coraz więcej. To dowód ich determinacji i zaangażowania, na którym bez wątpienia zyskują przede wszystkim klienci, czyli użytkownicy pojazdów marki DAF. Gratuluję również zespołowi ESA Trucks z Konina, który również udowadnia, że nieustannie potrafi działać na najwyższym poziomie. Brawa należą się także oddziałowi DAF Wanicki z Ustronia. Zacięta i wyrównana rywalizacja w konkursie Dealer Roku DAF pokazuje jak sprawna i kompetentna jest obsługa klientów marki DAF w Polsce – skomentował Mariusz Piszczek, dyrektor zarządzający DAF Trucks Polska.

 

Przeczytaj też:
Pojazdy użytkowe po pierwszym kwartale 2024 r. To już siódmy miesiąc spadku na rynku pojazdów użytkowych we wszystkich grupach: ciągniki samochodowe obniżyły się o blisko 19%, podwozia samochodowe i nieliczne samochody specjalne o 21%.
Mercedes-Benz Actros L z futurystyczną kabiną ProCabin już w sprzedaży Od kwietnia 2024 r. można składać zamówienia na nowego Actrosa L, który wejdzie do produkcji w grudniu bieżącego roku.
Używane Renault Trucks z gwarancją do 240 tys km Dzięki T Red, który doskonale ilustruje podejście do gospodarki o obiegu zamkniętym, producent kładzie nacisk zarówno na pojazdy używane, jak i na ponowne wykorzystanie użytych części.
RP-Trans nowym autoryzowanym punktem serwisowym Ford Trucks Polska Ford Trucks Polska otwiera piętnasty autoryzowany serwis pojazdów ciężarowych.
Słaby luty w pojazdach użytkowych Producenci pojazdów ciężarowych odnotowali kolejny spadek sprzedaży nowych ciężarówek.
FORD TRUCKS F-LINE następca serii Cargo Ford Trucks w oparciu o analizę zapotrzebowania rynku, wymagań klientów oraz regulacji prawnych na rynkach europejskich, nieustannie wprowadzania zmiany w swoich pojazdach.
Wóz pożarniczy Rosenbauer na podwoziu Scania pracuje dla Grupy Azoty S.A. Samochód ten jest drugim wspólnym projektem firmy Rosenbauer Polska i Grupy Azoty S.A.
Nowe przepisy dotyczące pojazdów nienormatywnych W dniu 17 lutego 2024r. wchodzą w życie nowe przepisy w sprawie pilotowania pojazdów nienormatywnych.
Dwa DAF-y LF w służbie Ośrodka Szkolenia Ochotniczej Straży Pożarnej Członkowie Ochotniczych Straży Pożarnych z województwa mazowieckiego mogą wziąć udział w szkoleniach, które przygotują ich do podniesienia kwalifikacji i uzyskania prawa jazdy kategorii C.