Speedline Truck na targach CV Show 2014

Speedline Truck na targach CV Show 2014

Od 29 kwietnia do 1 maja Speedline Truck będzie po raz pierwszy uczestniczyć w Commercial Vehicle Show, corocznej wystawie międzynarodowej dla przemysłu transportowego , która odbędzie się w Birmingham, w Wielkiej Brytanii.

Speedline Truck zaprezentuje się na rynku brytyjskim wraz z TIA Wheels, swoim lokalnym dystrybutorem. Speedline Truck planuje wzmocnić swoją pozycję na rynku brytyjskim z zamiarem osiągnięcia wiodącej pozycji również tutaj.

W ramach globalnej ekspansji swojej obecności na rynku Speedline Truck, która szczyci się znanym i cenionym asortymentem kutych felg aluminiowych, zamierza wzbudzić wielkie zainteresowanie i już teraz przygotowuje się do intensywnych i bezpośrednich kontaktów z klientami na targach, gdzie na nowym stoisku zaprezentuje ostatnie nowości.

Podczas targów zostaną zaprezentowane felgi programu wzorniczego pomyślnie wylansowanego przez Speedline Truck w rozmiarach 22,5x8,25”, SLT 2900 i 22,5x11,75”, ET 0, SLT 3099, obydwie będące w stanie zaspokoić najbardziej wymagające potrzeby w zakresie nośności użytkowej i wagi dla samochodów ciężarowych i przyczep.
Wśród felg o podobnych cechach SLT 3099 była pierwszą na rynku o nośności użytkowej 5000 kg, a z obecnie dostępnych jest najlżejsza.

Wszystkie wystawione felgi posiadają ekskluzywną powierzchnię diamentową i są dostępne z homologacją ABE dla niemieckiego rynku części zamiennych; rozmiary dla samochodów ciężarowych posiadają nawet homologację OEM.

Cała gama produktów Speedline Truck prezentowana na CV jest przeznaczona do wyposażenia oryginalnego samochodów ciężarowych, dla producentów przyczep, a także na rynek części zamiennych i dla flot, i jest dostępna za pośrednictwem dystrybutora w Wielkiej Brytanii.


4trucks.pl / Speedline Truck

Przeczytaj też:
Sposoby na obniżenie kosztów floty z telematyką Systemy telematyczne do zarządzania flotą są opracowywane z myślą o zapewnieniu pełniejszej kontroli nad wykorzystywaniem pojazdów, zwiększeniu wydajności i szeroko pojętej optymalizacji realizowanych zleceń. Dzięki zebranym danym można podejmować efektywniejsze i niezawodne decyzje w celu obniżenia całkowitego kosztu utrzymania floty.
Daimler Truck przeprowadza intensywne testy systemów wspomagających bezpieczeństwo W ramach przeprowadzonych ostatnio szeroko zakrojonych testów skupiono się przede wszystkim na systemach asystujących, które będą montowane w ciężarówkach i autobusach Daimler Truck od kwietnia 2024 r.
110 lat marki Textar Za oficjalny początek marki Textar przyjmuje się datę 23 lipca 1913 roku.
Mobil Delvac: trzy nowe kategorie olejów silnikowych już dostępne w Polsce Ultra, Modern i Legend to trzy nowe kategorie olejów silnikowych Mobil Delvac dostępne w polskiej sieci sprzedaży.
Cyfrowe wyświetlacze w ciężarówkach Scania Kierowcy Scania zyskają większą kontrolę nad pojazdem i jego otoczeniem dzięki sygnałom wysyłanym przez czujniki za każdym razem, gdy zbliża się zagrożenie lub konieczność podjęcia działania.
Firma TIRMET z nowym serwisem IVECO Firma TIRMET uruchomiła w Gręzowie pod Siedlcami swój nowy oddział, w którym będzie prowadzona sprzedaż oraz kompleksowa obsługa serwisowa pojazdów marki IVECO.
Ile kupiliśmy samochodów ciężarowych, dostawczych i autobusów pod koniec wakacji W grupie samochodów ciężarowych powyżej 3,5 t DMC w sierpniu 2023 r. według analiz PZPM przygotowanych na podstawie wstępnych danych CEP, zarejestrowano 4244 nowe pojazdy użytkowe. To jest znacznie więcej niż przed rokiem (+62 %) i więcej niż w lipcu br. (+37,3%).
Najchętniej kupowana ciężarówka Volvo ma już 30 lat Dziś mija 30 lat, odkąd Volvo Trucks wprowadziło na rynek model FH, najlepiej sprzedającą się ciężarówkę w historii firmy.
DAF XB - do dystrybucji miejskiej DAF wprowadza na rynek pełną gamę pojazdów dystrybucyjnych w klasach od 7,5 do 19 ton DMC. Model XB to również ciężarówki elektryczne z zasilaniem akumulatorowym.