Speedline Truck na targach CV Show 2014

Speedline Truck na targach CV Show 2014

Od 29 kwietnia do 1 maja Speedline Truck będzie po raz pierwszy uczestniczyć w Commercial Vehicle Show, corocznej wystawie międzynarodowej dla przemysłu transportowego , która odbędzie się w Birmingham, w Wielkiej Brytanii.

Speedline Truck zaprezentuje się na rynku brytyjskim wraz z TIA Wheels, swoim lokalnym dystrybutorem. Speedline Truck planuje wzmocnić swoją pozycję na rynku brytyjskim z zamiarem osiągnięcia wiodącej pozycji również tutaj.

W ramach globalnej ekspansji swojej obecności na rynku Speedline Truck, która szczyci się znanym i cenionym asortymentem kutych felg aluminiowych, zamierza wzbudzić wielkie zainteresowanie i już teraz przygotowuje się do intensywnych i bezpośrednich kontaktów z klientami na targach, gdzie na nowym stoisku zaprezentuje ostatnie nowości.

Podczas targów zostaną zaprezentowane felgi programu wzorniczego pomyślnie wylansowanego przez Speedline Truck w rozmiarach 22,5x8,25”, SLT 2900 i 22,5x11,75”, ET 0, SLT 3099, obydwie będące w stanie zaspokoić najbardziej wymagające potrzeby w zakresie nośności użytkowej i wagi dla samochodów ciężarowych i przyczep.
Wśród felg o podobnych cechach SLT 3099 była pierwszą na rynku o nośności użytkowej 5000 kg, a z obecnie dostępnych jest najlżejsza.

Wszystkie wystawione felgi posiadają ekskluzywną powierzchnię diamentową i są dostępne z homologacją ABE dla niemieckiego rynku części zamiennych; rozmiary dla samochodów ciężarowych posiadają nawet homologację OEM.

Cała gama produktów Speedline Truck prezentowana na CV jest przeznaczona do wyposażenia oryginalnego samochodów ciężarowych, dla producentów przyczep, a także na rynek części zamiennych i dla flot, i jest dostępna za pośrednictwem dystrybutora w Wielkiej Brytanii.


4trucks.pl / Speedline Truck

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL