DAF_International_Dealer_Roku_2024

DAF ogłosił zdobywców nagrody International Dealer of the Year 2024

Na międzynarodowym spotkaniu dealerów DAF tytuł najlepszego dealera otrzymała polska spółka ESA Trucks Polska.

Co roku w styczniu DAF nagradza najlepszych dealerów, przyznając wyróżnienia tym, którzy osiągnęli doskonały poziom zadowolenia klientów, nadzwyczajne wyniki biznesowe i wybitne sukcesy posprzedażowe.

W tym roku do konkursu wprowadzono nowe wyróżnienie – "International DAF Service Dealer of the Year" – dla najlepszego dealera usług posprzedażnych i serwisowych. Tytuł ten trafił do ESA Trucks z Polski – firmy, która ma swoje oddziały w Godzieszowie, Iłowej, Świecku, Zielonej Górze, a także w Poznaniu, Koninie i Ostrowie Wielkopolskim.

Natomiast nagrodę "International DAF Dealer of the Year 2024", w uznaniu za doskonałą pod każdym względem obsługę klienta zdobyła, czeska firma NEVA Group. Firma z miasta Nýřany stale inwestuje w szkolenia personelu, wykazuje duże ambicje w zakresie rozwoju działalności i jest zaangażowana w ciągłe doskonalenie obsługi klienta.

- Tegoroczny zdobywca tytułu «International DAF Dealer of the Year» udowodnił, że jest najlepszym partnerem dla swoich klientów - powiedział prezes firmy DAF Trucks Harald Seidel podczas ceremonii wręczenia nagród dla dealerów. Dzięki wyjątkowemu zaangażowaniu w kwestię zadowolenia klienta NEVA Group konsekwentnie uzyskuje świetne wyniki.

Tytuł "International PACCAR Parts Dealer of the Year" trafił do dealera DAF TH Trucks Romania. To firma o szerokim zasięgu krajowym, z 11 lokalizacjami i sklepami TRP.

Tradycyjnie DAF Trucks nagradza również wielu dealerów za ich doskonałe wyniki, przyznając im wyróżnienie Gold Award lub Silver Award:
- Gold Award:
Van Tilburg-Bastianen Groep (Holandia), ESA Group (Dania), DESK Holding/EBB (Niemcy) i Chassis CAB (Wielka Brytania).

- Silver Award:
Ford & Slater (Wielka Brytania), Groupe Lefevre (Francja), Tschann Nutzfahrzeuge (Austria), Loven Eschweiler (Niemcy), Garage H. Aerts (Belgia), Whole and Retailer (Hiszpania), Officina Veicoli Industriali Piacenza (Włochy) i Ciron (Francja).

Warto zaznaczyć, że to nie pierwsze wyróżnienie dla ESA Trucks Polska na arenie europejskiej. W 2018 zdobyli tytuł najlepszego dealera w Europie. Z kolei w 2019, 2021 i 2022 roku otrzymali Gold Award – nagrodę za wiodący poziom we wszystkich kluczowych aspektach obsługi.

 

Przeczytaj też:
FORD TRUCKS F-LINE następca serii Cargo Ford Trucks w oparciu o analizę zapotrzebowania rynku, wymagań klientów oraz regulacji prawnych na rynkach europejskich, nieustannie wprowadzania zmiany w swoich pojazdach.
Tytuł Dealer Roku DAF 2024 otrzymał serwis z Rzeszowa DAF Trucks Polska już od 13 lat nagradza czołowych dealerów marki w Polsce. W tym roku najlepszymi wynikami we wszystkich kluczowych aspektach działalności może pochwalić się oddział Grupy Wanicki z Trzciany pod Rzeszowem.
Wóz pożarniczy Rosenbauer na podwoziu Scania pracuje dla Grupy Azoty S.A. Samochód ten jest drugim wspólnym projektem firmy Rosenbauer Polska i Grupy Azoty S.A.
Nowe przepisy dotyczące pojazdów nienormatywnych W dniu 17 lutego 2024r. wchodzą w życie nowe przepisy w sprawie pilotowania pojazdów nienormatywnych.
Dwa DAF-y LF w służbie Ośrodka Szkolenia Ochotniczej Straży Pożarnej Członkowie Ochotniczych Straży Pożarnych z województwa mazowieckiego mogą wziąć udział w szkoleniach, które przygotują ich do podniesienia kwalifikacji i uzyskania prawa jazdy kategorii C.
Nowy, mocniejszy silnik do Volvo FH16 również na biopaliwa Volvo Trucks wprowadza nowy silnik dedykowany do kultowego modelu Volvo FH16.
Zmiana naliczania opłat drogowych w Czechach Opłata za przejazd w Czechach dla pojazdów powyżej 3,5 t zostanie powiększona o składnik opłaty za wytwarzanie emisji CO2.
Rejestracje samochodów ciężarowych w 2023 - kto zwycięzcą? W całym 2023 roku przybyło 37 323 szt. nowych pojazdów użytkowych (ciężarowe, dostawcze, autobusy) o DMC pow. 3,5 t. co oznacza wzrost (+3,5%) w skali całego roku.
eToll - zmiana opłat za samochody ciężarowe na 2024 rok Zmiana wysokości stawek opłaty elektronicznej od 1 stycznia 2024 r.