Shell Polska otworzył dwie nowe stacje paliw na autostradzie A2

Shell Polska otworzył dwie nowe stacje paliw na autostradzie A2

Dwie nowe inwestycje zlokalizowane zostały w bezpośrednim sąsiedztwie skrzyżowania autostrady A2 i A1.

Jedna ze stacji położona jest na terenie MOP Nowostawy, znajdującego się na nitce północnej prowadzącej w kierunku Poznania. Druga znajduje się na terenie MOP Niesułków - po przeciwnej stronie, na nitce południowej prowadzącej w kierunku Warszawy.

Stacje oferują wszystkie rodzaje paliw: Shell V-Power Diesel, Shell V-Power Nitro+, Shell V-Power Nitro+ Racing, Shell FuelSave 95 oraz Shell FuelSave Diesel oraz LPG - Shell Auto GAS. Na każdej z nowo otwartych placówek znajduje się 10 stanowisk do tankowania samochodów osobowych oraz 4 dla samochodów ciężarowych z wysokowydajnymi dystrybutorami oleju napędowego oraz AdBlue.

Na stacji można kupić kawę z ekspresu Coffee Heaven jak i przekąski oferowane przez koncept gastronomiczny Deli2Go. Dodatkowo w jednym budynku ze sklepem będzie funkcjonować część restauracyjna składająca się z segmentu Burger King i bistro Ciao.

Stacje akceptują karty paliwowe euroShell, UTA, DKV. Również dostępna jest pełna opcja programu lojalnościowego Shell ClubSmart.

- Otwarcie nowych stacji na autostradzie A2 to kolejny ważny krok spółki. Obecność Shell na tak istotnym szlaku komunikacyjnym jest dla nas bardzo ważna. Jesteśmy przekonani, że szeroka oferta paliwowa i gastronomiczna zaspokoi zarówno potrzeby podróżnych indywidualnych jak i kierowców flot. - mówi Paweł Odrzywołek, dyrektor Działu Stacji Paliw Shell Polska. W sumie sieć stacji Shell w Polsce liczy obecnie 390 placówek. Od początku roku otwartych zostało 21 stacji.


4trucks.pl / Shell Polska

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL