ARC assistance

ARC Europe Polska z nową flotą pojazdów serwisowych

Dobrze zorganizowana i profesjonalna pomoc w przypadku awarii samochodu jest dzisiaj usługą niezwykle pożądaną przez klientów.

Naprzeciw tym oczekiwaniom wychodzi ARC Europe Polska, lider car assistance w Polsce. Spółka, będąca częścią międzynarodowej grupy ARC Europe włącza do użytku 25 nowych pojazdów serwisowych realizujących usługi napraw na drodze. 

W środę, 17 maja w Salonie Samochodów Używanych LeasePlan Polska w Warszawie odbyło się oficjalne przekazanie nowych pojazdów serwisowych marki Ford Transit Connect firmie ARC Europe Polska. W ceremonii wręczenia kluczyków do samochodów uczestniczyli przedstawiciele firmy Ford Polska, wraz z Prezesem i Dyrektorem Zarządzającym panem Attila Szabó, firmy LeasePlan Fleet Management Polska z Prezesem Zarządu, panem Rogierem Klop oraz firmy ARC Europe Polska wraz z Prezesem Zarządu, panem Markiem Zefirianem. Warto podkreślić, że wszystkie trzy firmy od lat łączy stała współpraca.

Kluczyki do nowych samochodów marki Ford Transit Connect zostały przekazane pracownikom ARC Europe Polska, którzy codziennie pełnią dyżury, korzystając z pojazdów serwisowych. Nowoczesne samochody są wyposażone w zestaw 150 narzędzi, które umożliwiają diagnostykę i naprawę awarii na miejscu zdarzenia. Flota pojazdów patrolowych ARC Europe Polska to tzw. Mobilni Mechanicy, którzy są zlokalizowani w najważniejszych ośrodkach miejskich w kraju. Specjalizują się w skutecznej naprawie na miejscu zdarzenia, dzięki czemu kierowca może kontynuować jazdę nie czekając na holownik czy auto zastępcze.

Grupa ARC Europe to największy dostawca usług assistance w segmencie B2B w Europie, posiadający sieć partnerów w ponad 40 krajach europejskich, w tym największe automobilkluby w Europie jak ADAC, The AA, ANWB, ACI, ÖAMTC, RACE, TCB i TCS.

Przeczytaj też:
Obowiązkowe systemy bezpieczeństwa w ciężarówkach od 2024 roku Od przyszłego roku wchodzą nowe przepisy zaostrzające wymagania dotyczące funkcji poprawy bezpieczeństwa.
RIO i Webfleet wspólnie dla ciężarówek MAN, Scania i dostawczych Volkswagenów Bridgestone Mobility Solutions, jednostka biznesowa Bridgestone, ogłosiła partnerstwo z RIO, dostawcą usług cyfrowych, będącym częścią TRATON SE i siostrą marek pojazdów użytkowych MAN, Scania i Volkswagen Truck & Bus.
PETRONAS otworzył pierwszy flagowy warsztat w Polsce W czwartek 20 kwietnia firma uroczyście otworzyła pierwszy flagowy warsztat w kraju.
MTD Skuratowicz zdobywa prestiżową nagrodę za transport pow. 120 t  MTD Skuratowicz – firma zrzeszona w Ogólnopolskim Stowarzyszeniu Pracodawców Transportu Nienormatywnego (OSPTN) – wygrywa europejski konkurs ESTA Awards of Excellence 2023 za najbardziej spektakularny transport powyżej 120 t.
Direct Vision Standard - wymogi bezpieczeństwa dla pojazdów ciężarowych Czy polski przewoźnik ma szansę uzyskać zezwolenie bezpieczeństwa HGV?
Sześćdziesiąt lat fabryki Mercedes-Benz Trucks w Worth Fabryka ciężarówek Mercedes-Benz rozpoczyna swój jubileuszowy rok.
Nowe samochody ciężarowe i naczepy po pierwszym kwartale W marcu 2023r. zarejestrowano 3 559 nowych pojazdów użytkowych pow. 3,5 t, tj. więcej niż przed rokiem (+27,9%) i więcej niż w lutym br. (+ 27,8%).
Od pierwszego maja DAF tylko w kolorze złotym Oszczędności w produkcji w fabryce samochodów ciężarowych w Eindhoven, mają rozładować emocje w domach.
Spółka DAF Trucks Polska wybrała najlepszych dealerów roku Tytuł najlepszego dealera przyznano zespołowi ESA Trucks Polska (filia Godzieszów).