Bezpłatna inteligentna aplikacja do pozycjonowania czujnika opon w naczepach Schmitz Cargobull

TrailerConnect

Aplikacja TrailerConnect do konfiguracji i zarządzania zainstalowanymi czujnikami opon przyczepy Schmitz Cargobull jest bezpłatna..


Schmitz Cargobull koncentruje się nie tylko na produkcji naczep, ale oferuje również szereg usług dodatkowych. Usługi związane z naczepami stają się coraz ważniejsze i stanowią centralny punkt dalszego rozwoju. Jednym z nich jest nowa aplikacja TrailerConnect ® TyreManager. Dzięki tej aplikacji czujniki opon mogą być łatwo konfigurowane przez klienta po zmianie opony lub wymianie opony, a wszystkie istotne dane opon są natychmiast ponownie dostępne w portalu TrailerConnect®.

Aplikacja umożliwia również przypisanie czujników do nowego położenia koła po zmianie opony lub wymianie czujnika. W tym celu wystarczy zeskanować kod QR wydrukowany na czujniku za pomocą urządzenia mobilnego i ponownie skonfigurować czujnik w aplikacji. Tutaj nowe czujniki są przypisywane poprzez zmianę pozycji poszczególnych opon, zamianę pozycji osi lub uczenie nowych czujników po zamontowaniu nowego koła.

Wszystkie konfiguracje są udokumentowane i przejrzyście przedstawione dla każdej przyczepy w portalu TrailerConnect®. Do korzystania z aplikacji wystarczy smartfon, tablet lub komputer. Nie jest już konieczna wizyta w serwisie, kosztowne przestoje są zmniejszone i przyczepa w mgnieniu oka wraca na drogę.

Aplikacja do konfiguracji i zarządzania zainstalowanymi czujnikami opon przyczepy Schmitz Cargobull jest bezpłatna. Nie ma żadnych kosztów za dodatkowe oprogramowanie diagnostyczne. Warunkiem wstępnym jest wyposażenie przyczepy w telematyczną jednostkę sterującą TrailerConnect® CTU lub CTU 3. Klienci zainteresowani korzystaniem z TrailerConnect® TyreManager mogą zarejestrować się na stronie tyremanager.cargobull.com i natychmiast rozpocząć korzystanie z aplikacji.

Przeczytaj też:
Krone 25-Years-Edition - specjalna jubileuszowa wersja naczepy chłodni

Firma Krone wprowadziła na rynek swoją pierwszą naczepę chłodnię w 1996 roku. Aby uczcić 25-lecie modelu Cool Liner, wprowadzono na rynek Edycję 25-letnią.

Firma Kässbohrer Polska nawiązała partnerstwo z firmą P.U.H Lipiński Transport

Firma naczepowa Kässbohrer nawiązała nowe partnerstwo z firmą P.U.H Lipinski Transport i sprzedała 15 naczep Mega Curtainsider.

Automatyczny sprzęg naczepy - dobre czy złe rozwiązanie?

Z punktu widzenia wielu kierowców ciężarówek podejście to jest co najmniej dyskusyjne. Bo wygoda owszem, ale są sytuacje, gdzie człowiek sam musi ocenić, czy prawidłowo można sprzęgać naczepę np. na nierównym terenie.

 

Co słychać w naczepach...

Marzec 2021 r. to kolejny dziesiąty już miesiąc z rzędu kiedy rynek tych pojazdów rośnie r/r. Tempo wzrostu wyniosło 138,3% i w dużej części jest to efekt niskiej sprzedaży z ub.r.

 

Producent naczep firma Wielton rozszerza działalność w Niemczech

Wielton S.A., producent naczep, przyczep i zabudów Wielton, który na rynku niemieckim działa od 2017 r. zdecydował rozwinąć swoją działalność.

 

Mercedes-Benz Actros z naczepa Schmitz Cargobull o zoptymalizowanej aerodynamice

Na drogi wyjeżdża właśnie pierwsza zoptymalizowana ciężarówka, przygotowana we współpracy z Mercedes-Benz Trucks, producentem naczep Schmitz Cargobull oraz specjalizującą się w projektowaniu aerodynamicznych rozwiązań firmą Betterflow.

 

Firma Koegel przedstawia nową generację innowacyjnych rozwiązań transportowych Kögel Mega Lightplus

Dzięki szerokiej gamie wyposażenia i niewielkiej masie własnej Kögel Mega Lightplus można dostosować do wymagań wielu ładunków.

 

Alltrucks obsłuży naczepy Krone w całej Europie

Alltrucks Truck & Trailer Service oraz KRONE - jeden z czołowych światowych producentów naczep - rozpoczęły współpracę.

Krone Smart Collect - telematyka dla nadwozi wymiennych

Firma Krone opracowała nową wersję jednostki telematycznej Krone Smart Collect. Znajdą one zastosowanie, przede wszystkim w nadwoziach wymiennych.

 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL