Wielton naczepy finansowanie PKO

Wielton z unikalną ofertą finansowania

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przewoźników, spółka Wielton oferuje możliwość nabycia nowych pojazdów w leasingu, w oparciu o atrakcyjne warunki finansowania udzielone przez PKO Leasing.

Do 29 kwietnia 2024 roku można skorzystać z nowej oferty, w której spłata rat leasingowych odroczona jest nawet do 10 miesięcy. Propozycja dotyczy zakupu naczep kurtynowych, furgonowych oraz podkontenerowych wieluńskiego producenta. Minimalne zamówienie kwalifikujące do skorzystania ze wskazanych opcji finansowania to 20 naczep.

Nową ofertę finansowania Wielton Fleet Finance cechują starannie wypracowane korzystne warunki. Finansowanie dostępne jest w walutach PLN oraz EUR i zakłada opłatę wstępną 0%, czy zawieszenie spłaty kapitału oraz odsetek do 10 miesięcy. Dzięki tej ofercie przewoźnicy mogą odnowić lub powiększyć swoją flotę już teraz. Umożliwi to maksymalizację przychodów przewoźników w związku ze spodziewanym w drugiej połowie roku wzrostem cen. Naczepy odebrane w lipcu tego roku operatorzy flot będą mogli użytkować bez generowania dodatkowych kosztów aż do maja 2025 roku. Oferta przewiduje także magazynowanie zakupionej naczepy do 10 miesięcy. Z tej unikalnej propozycji mogą skorzystać Klienci składający zamówienie do 29 kwietnia 2024 r. na minimum dwadzieścia pojazdów wieluńskiego producenta. Ilość miejsc produkcyjnych jest ograniczona.
O zakwalifikowaniu do skorzystania z finansowania decydować będzie także kolejność złożenia kompletnego zamówienia.

- Nasza najnowsza propozycja leasingu powstała z myślą o ułatwieniu Klientom zakupu i użytkowania nowego pojazdu już teraz z możliwością odroczenia pełnych kosztów nawet do 10 miesięcy. Uważam, że to dobra okazja na zakup nowej naczepy marki Wielton z uwagi na fakt, że w drugiej połowie roku spodziewany jest wzrost cen komponentów, a już od 1 lipca obowiązywać zacznie unijna dyrektywa VECTO, co skutkować będzie wzrostem ostatecznej ceny pojazdów. Oferta Wielton i PKO Leasing została przygotowana w taki sposób, aby zapewnić naszym Klientom realne korzyści. Serdecznie zapraszam do kontaktu tym bardziej, że oferta jest ograniczona czasowo - mówi Andrzej Mowczan, Członek Zarządu ds. Komercyjnych Wielton S.A.

- Cieszy nas partnerstwo z firmą Wielton i możliwość udzielenia atrakcyjnego finansowania dla przewoźników, którzy chcą rozbudowywać flotę swoich pojazdów. Oferta, która jest odpowiedzią na aktualne potrzeby rynkowe oraz sytuację ekonomiczną, daje przedsiębiorcom szanse na skorzystanie z elastycznych rozwiązań finansowych w oparciu o preferencyjne warunki, umożliwiające zakup nowych naczep bez zbędnego obciążenia finansowego. Wierzymy, że nasza oferta leasingu, dzięki której możliwe jest odroczenie spłat rat leasingowych nawet do 10 miesięcy, czy wybór stopy procentowej (stałej lub zmiennej) oraz waluty PLN lub EUR, pozwolą przedsiębiorcom maksymalnie wykorzystać potencjał ich biznesu, minimalizując jednoczenie ryzyko i koszty – dodaje Piotr Gąska, Dyrektor Rynku Transportu Ciężkiego w PKO Leasing.

Każdy leasingobiorca podlega weryfikacji dokonanej przez PKO Leasing i musi spełnić podstawowe wymogi dot. zdolności kredytowej. Ostateczny harmonogram spłat oraz wysokość rat w okresie początkowym umowy wyznacza strona finansująca, po dokonaniu oceny finansowej leasingobiorcy na podstawie udzielonych informacji. Promocja nie dotyczy wynajmu długoterminowego.

Przeczytaj też:
Wielton z ofertą systemów wymiennych Spółka Wielton, polski producent naczep i przyczep, poszerzył swoją ofertę o kolejne pojazdy.
Producent naczep ostrożnie o inwestycjach w 2024 roku Grupa Krone może uznać rok 2023 za udany, jednak szefowie firmy są pełni obaw.
Firma Schmitz Cargobull nagrodził Partnerów serwisowych roku 2023 W tym roku nagroda Service Partners of the Year 2023 zostanie wręczona w 33 krajach.
Grupa Wielton gra z WOŚP i zaprasza do licytacji Tradycyjnie Grupa wspiera zbiórkę Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, której tegorocznym mottem jest „Tu wszystko gra OK!”.
Telematyka Schmitz Cargobull we wszystkich naczepach TIP Grupa TIP, jeden z wiodących dostawców wynajmu, leasingu i serwisu naczep w Europie, oraz Schmitz Cargobull, największy europejski producent naczep, podpisały umowę, aby wyposażyć 2500 naczep w systemy telematyczne. Modernizacje sprzętu TrailerConnect® obejmują pojazdy wszystkich typów przyczep i producentów.
Finał Profesjonalni Kierowcy odbył się w Wieluniu Podwozie typu tandem Volvo FH z zabudową oraz naczepą Wielton stanęły w Wieluniu podczas VIII edycji akcji Profesjonalni Kierowcy. A to wszystko po to, aby dostarczyć porządną dawkę wiedzy kierowcom z kategorią C+E, którzy nie są obecnie aktywni zawodowo.
Wielton inwestuje w kolejny zakład produkcji naczep W celu usprawnienia procesu produkcyjnego oraz poprawy wydajności Wielton zbudował kolejny zakład w Wieluniu.
Wielton na tegorocznych targach TransLogistica Firma Wielton po raz pierwszy zaprezentuje się na targach TransLogistica Poland w Warszawie.
Nowa Strategia Grupy Wielton na lata 2023 – 2027 Zgodnie ze Strategią rozwoju na lata 2023–2027 skonsolidowane wolumeny sprzedaży, z uwzględnieniem fuzji i przejęć, wyniosą w 2027 r. ok. 45 tys. sztuk pojazdów w porównaniu do poziomu 23,2 tys. sztuk w 2022 r. (wzrost o 93 proc.).