Schmitz Cargobull Service Partners of the Year 2023

Firma Schmitz Cargobull nagrodził Partnerów serwisowych roku 2023

W tym roku nagroda Service Partners of the Year 2023 zostanie wręczona w 33 krajach.

Schmitz Cargobull wybrał najlepsze warsztaty i centra serwisowe z 33 krajów spośród całej sieci partnerów serwisowych. Najwyższa jakość warsztatu i obsługa klienta to warunki konieczne do uzyskania tej upragnionej nagrody. Warsztat partnerski musi wypracować znakomite wyniki, szczególnie w kategorii: "Pomoc w razie awarii" i w zakresie sprzedaży części zamiennych. Duży wpływ na wybór najlepszego Partnera Serwisowego Roku ma także dobra współpraca przy obsłudze umów full-service oraz umów gwarancyjnych.

Klienci Schmitz Cargobull korzystają z kompleksowej sieci autoryzowanych partnerów serwisowych w ponad 40 krajach. Jednocześnie przewoźnicy mają do dyspozycji dobrze wyszkolonych techników serwisowych specjalizujących się w produktach Schmitz Cargobull, którzy regularnie szkolą się online lub osobiście w kampusie Cargobull. Szkolenia zapewniają klientom mobilność floty pojazdów i minimalizują przestoje. Dotyczy to wszystkich usług warsztatowych, niezależnie od tego, czy są one związane z samą naczepą lub też oponami, agregatami chłodniczymi czy systemem telematycznym TrailerConnect®.

W 2023 r. 33 firmy będące partnerami serwisowymi w całej Europie otrzymały tytuł Partnera serwisowego roku Schmitz Cargobull. W szczególności te warsztaty i zespoły, które na co dzień pracują dla klientów Schmitz Cargobull i czynią Schmitz Cargobull silną i niezawodną marką.

W Polsce zaszczytny tytuł Service Partners of the Year 2023 otrzymała firma KM Serwis W. Kożuchowski - J. Marciniak Spółka Komandytowa.

Przeczytaj też:
Producent naczep ostrożnie o inwestycjach w 2024 roku Grupa Krone może uznać rok 2023 za udany, jednak szefowie firmy są pełni obaw.
Grupa Wielton gra z WOŚP i zaprasza do licytacji Tradycyjnie Grupa wspiera zbiórkę Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, której tegorocznym mottem jest „Tu wszystko gra OK!”.
Telematyka Schmitz Cargobull we wszystkich naczepach TIP Grupa TIP, jeden z wiodących dostawców wynajmu, leasingu i serwisu naczep w Europie, oraz Schmitz Cargobull, największy europejski producent naczep, podpisały umowę, aby wyposażyć 2500 naczep w systemy telematyczne. Modernizacje sprzętu TrailerConnect® obejmują pojazdy wszystkich typów przyczep i producentów.
Wielton inwestuje w kolejny zakład produkcji naczep W celu usprawnienia procesu produkcyjnego oraz poprawy wydajności Wielton zbudował kolejny zakład w Wieluniu.
Wielton na tegorocznych targach TransLogistica Firma Wielton po raz pierwszy zaprezentuje się na targach TransLogistica Poland w Warszawie.
Nowa Strategia Grupy Wielton na lata 2023 – 2027 Zgodnie ze Strategią rozwoju na lata 2023–2027 skonsolidowane wolumeny sprzedaży, z uwzględnieniem fuzji i przejęć, wyniosą w 2027 r. ok. 45 tys. sztuk pojazdów w porównaniu do poziomu 23,2 tys. sztuk w 2022 r. (wzrost o 93 proc.).
Naczepa firanka Schmitz Cargobull S.CS X-TOUGH nominowana do nagrody I-NNOVATION Podczas targów Solutrans w Lyonie miała miejsce premiera naczepy Schmitz Cargobull S.CS X-TOUGH.
Zmiany w produkcji naczep Wielton Redukcja wytwarzanych odpadów i recykling materiałów kluczem do zrównoważonej produkcji naczep w Wieltonie.
Berger Fahrzeugtechnik i Schmitz Cargobull AG w strategicznym partnerstwie Firmy zamierzają połączyć swoją wiedzę specjalistyczną, aby oferować zrównoważone i wydajne rozwiązania transportowe w Europie.