Wielton WOSP 2024

Grupa Wielton gra z WOŚP i zaprasza do licytacji

Tradycyjnie Grupa wspiera zbiórkę Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, której tegorocznym mottem jest „Tu wszystko gra OK!”.

Celem akcji zwracającej uwagę na stan płuc po pandemii jest zakup urządzeń do diagnostyki, monitorowania i rehabilitacji dzieci oraz dorosłych zmagających się z chorobami płuc i przebywających na oddziałach pulmonologicznych.
Aby zebrać jak najwięcej funduszy, w tym roku firma zaprasza do licytacji dwóch aukcji. Przedmiotem pierwszej z nich jest spędzenie jednego dnia na targach IAA Transportation oraz udział w spotkaniu z CEO Grupy Wielton. Zwycięzca drugiej licytacji otrzyma zestaw gadżetów firmowych.

Zwycięzca pierwszej licytacji Grupy Wielton będzie miał wyjątkową okazję spędzenia jednego dnia na wrześniowych targach, aby podziwiać najbardziej ekscytujące i znaczące innowacje techniczne oraz koncepcje z dziedziny transportu użytkowego i logistyki. Swoimi odczuciami i wrażeniami będzie mógł się podzielić z CEO Grupy Wielton podczas wspólnego obiadu.
W kolejnej aukcji do wylicytowania przeznaczono zestaw gadżetów firmowych Wielton, w którego skład wchodzą m.in.: model naczepy marki Wielton, plecak czy kubek.

- Od wielu lat początek roku kojarzy nam się z akcją fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, dzięki której nasze szpitale systematycznie wyposażane są w specjalistyczny sprzęt. Wiemy jak wiele dobrego niesie za sobą ta działalność i tak jak w poprzednich latach z radością dołączamy się do akcji. Z tej okazji serdecznie zapraszam wszystkie zainteresowane osoby do wzięcia udziału w organizowanych przez nas aukcjach – mówi Paweł Szataniak, CEO Grupy Wielton.

W dniach 17-22 września br. w Hanowerze odbędzie się kolejna edycja najważniejszego wydarzenia branży transportowej w Europie – Międzynarodowe Targi IAA Transportation. Na tę okoliczność przygotowuje się także Wielton, który zaprezentuje w Niemczech swoje najnowsze rozwiązania. W tym roku z okazji 32. finału WOŚP Grupa Wielton przygotowała aż 2 aukcje. Zwycięzca pierwszej z nich będzie mógł spędzić dzień na targach IAA oraz spotkać się z Pawłem Szataniakiem CEO Grupy Wielton. Druga aukcja polega na licytacji zestawu gadżetów firmowych.

Odbywające się co dwa lata wrześniowe targi IAA Transportation to najważniejsze wydarzenie na europejskim rynku transportowym. Prezentowane są nowe modele pojazdów oraz innowacyjne rozwiązania mające na celu poprawę efektywności transportu, lepszą ochronę środowiska i wzrost bezpieczeństwa w branży. Zakres wydarzenia obejmuje samochody ciężarowe, ciężarówki, autobusy i pojazdy specjalne, a także naczepy, przyczepy, kontenery i logistykę transportu. W ostatniej edycji akcji, która miała miejsce w 2022 swoje produkty oraz rozwiązania zaprezentowało ponad 1400 wystawców, z których dwie trzecie to międzynarodowe firmy z 41 krajów.

https://allegro.pl/oferta/zestaw-kolekcjonerskich-gadzetow-wielton-15092888852

https://allegro.pl/oferta/wyjazd-na-iaa-transportation-2024-15092893732

Terminy realizacji przedmiotów aukcji zostaną indywidualnie ustalone ze zwycięzcami po ich zakończeniu i wpłacie wylicytowanej kwoty.

 

Przeczytaj też:
Producent naczep ostrożnie o inwestycjach w 2024 roku Grupa Krone może uznać rok 2023 za udany, jednak szefowie firmy są pełni obaw.
Firma Schmitz Cargobull nagrodził Partnerów serwisowych roku 2023 W tym roku nagroda Service Partners of the Year 2023 zostanie wręczona w 33 krajach.
Telematyka Schmitz Cargobull we wszystkich naczepach TIP Grupa TIP, jeden z wiodących dostawców wynajmu, leasingu i serwisu naczep w Europie, oraz Schmitz Cargobull, największy europejski producent naczep, podpisały umowę, aby wyposażyć 2500 naczep w systemy telematyczne. Modernizacje sprzętu TrailerConnect® obejmują pojazdy wszystkich typów przyczep i producentów.
Finał Profesjonalni Kierowcy odbył się w Wieluniu Podwozie typu tandem Volvo FH z zabudową oraz naczepą Wielton stanęły w Wieluniu podczas VIII edycji akcji Profesjonalni Kierowcy. A to wszystko po to, aby dostarczyć porządną dawkę wiedzy kierowcom z kategorią C+E, którzy nie są obecnie aktywni zawodowo.
Wielton inwestuje w kolejny zakład produkcji naczep W celu usprawnienia procesu produkcyjnego oraz poprawy wydajności Wielton zbudował kolejny zakład w Wieluniu.
Wielton na tegorocznych targach TransLogistica Firma Wielton po raz pierwszy zaprezentuje się na targach TransLogistica Poland w Warszawie.
Nowa Strategia Grupy Wielton na lata 2023 – 2027 Zgodnie ze Strategią rozwoju na lata 2023–2027 skonsolidowane wolumeny sprzedaży, z uwzględnieniem fuzji i przejęć, wyniosą w 2027 r. ok. 45 tys. sztuk pojazdów w porównaniu do poziomu 23,2 tys. sztuk w 2022 r. (wzrost o 93 proc.).
Naczepa firanka Schmitz Cargobull S.CS X-TOUGH nominowana do nagrody I-NNOVATION Podczas targów Solutrans w Lyonie miała miejsce premiera naczepy Schmitz Cargobull S.CS X-TOUGH.
Zmiany w produkcji naczep Wielton Redukcja wytwarzanych odpadów i recykling materiałów kluczem do zrównoważonej produkcji naczep w Wieltonie.