Nagrody TLP rozdane - Dirk Hoffmann, prezes EWT Truck & Trailer wyróżniony odznaką honorową

Dirk Hoffmann Schmitz Cargobull

W dniu 28 stycznia br., w Warszawie, Minister Infrastruktury Andrzej Adamczyk wręczył nagrody i wyróżnienia przedstawicielom branży TSL.

 

Wśród wyróżnionych znalazł się Dirk Hoffmann, którego uhonorowano odznaką "Zasłużony dla transportu Rzeczypospolitej Polskiej".

W 1995 roku Dirk Hoffmann podpisał umowę dilerską z firmą Schmitz Cargobull, dzięki czemu mógł oficjalnie rozpocząć sprzedaż naczep w Polsce, Czechach i na Słowacji. Oficjalnie polski odział firmy powstał w 1998 roku. W 2006-2007 roku powstaje oddział i siedziba firmy EWT Truck & Trailer Polska w Ołtarzewie. W 2011 roku następuje otwarcie kolejnego Truck & Trailer Center w Strykowie pod Łodzią. W 2015 firma obchodziła jubileusz 20-lecia istnienia Grupy EWT. Szczególnie ważny dla Grupy EWT był rok 2020, w którym otwarto kolejne dwa oddziały: W komornikach pod Poznaniem oraz w Nowej Wsi Wrocławskiej. W ub. roku firma obchodziła 25-lecie istnienia.

Ze względu na pandemię Dirk Hoffmann nie mógł fizycznie odebrać wyróżnienia, jednak w transmisji online prezes Zarządu, członek Rady Nadzorczej EWT Truck & Trailer Handels GmBH, Schmitz Cargobull AG osobiście podziękować za przyznane odznaczenie.

W tym roku odznaki "Zasłużony dla transportu Rzeczypospolitej Polskiej" otrzymali ponadto:
- Krzysztof Babiński – właściciel Babiński Sp. z o.o,
- Dirk Bergmann – prezes Zarządu Duvenbeck Logistik Sp. z o.o.,
- Tomasz Kujawa – członek Zarządu, dyrektor sprzedaży Pozkrone S.A.,
- Rafał Kwiecień – prezes Zarządu REGESTA S.A.,
- Mirosław Maszoński – prezes/Właściciel Maszoński Logistic Sp. z o.o. Sp.k.,
- Zdzisław Tymczyszyn – prezes/Właściciel INTRA S.A.,
- Wojciech Weiss – prezes Zarządu LOTOS Paliwa Sp. z o.o.,
- Daniel Wolszczak – dyrektor Generalny Iveco Poland Sp. z o.o.,
- Jarosław Bartczak – dyrektor Generalny XPO Transport Solutions Poland Sp. z o.o.,
- Sjef Boekestijn, prezes Zarządu, dyrektor Operacyjny Boekestijn Transport Service Sp. z o.o.

 

"Zasłużony dla transportu Rzeczypospolitej Polskiej" to odznaka przyznawana przedstawicielom firm zrzeszonych w organizacji TLP przez Ministra Infrastruktury. To odznaczenie resortowe zostało ustanowione w 2000 roku przez Radę Ministrów, aby uhonorować pracowników transportu, którzy szczególnie przyczynili się do osiągnięć i rozwoju tej ważnej dziedziny gospodarki narodowej.

 

 

 

 

 

 

 

Przeczytaj też:
Naczepy EcoGeneration - nowa propozycja Schmitz Cargobull dla transportu

Nowe podejście do zrównoważonego rozwoju - to motto nowej koncepcji pojazdu EcoGeneration firmy Schmitz Cargobull.

 

EWT Truck Trailer Polska z dwoma nowymi oddziałami

EWT Truck & Trailer Polska - przedstawiciel Schmitz Cargobull AG w Polsce, Czechach i na Słowacji - otworzył dwa kolejne oddziały.

 

Ciekawa koncepcja naczep Schmitz Cargobull. 32-metrowy zestaw trafia na testy do niemieckiego spedytora

Firma Philipp Reich testuje 32-metrowy zestaw EcoDuo firmy Schmitz Cargobull. Jak to zrobić, gdy tak długie pojazdy są zakazane w Niemczech?

 

Schmitz Cargobull oferuje wywrotkę M.KI z izolacją termiczną

Wprowadzając na rynek wywrotkę z izolacją termiczną Schmitz Cargobull rozszerza w ten sposób swoje portfolio o nową opcję zabudowy.

 

Schmitz Cargobull świętuje wielkie otwarcie

Schmitz Cargobull Australia zorganizował otwierające przyjęcie w swojej nowej siedzibie głównej zlokalizowanej w Noble Park North, Victoria.

 

Krone z nagrodą - najlepsza marka logistyczna w kategorii naczep i nadwozi

Nagroda jest wynikiem badania czytelników przeprowadzonego przez magazyn branżowy "Logistik heute" oraz Bundesvereinigung Logistik e.V. (BVL) w grudniu 2019 r.

 

Strona internetowa Schmitz Cargobull w nowej odsłonie

Producent naczep Schmitz Cargobull zaprezentował dziś nową strone internetową. Została ona opracowana w oparciu o preferencje klientów.

 

Schmitz Cargobull wspiera kierowców ciężarówek

W tych trudnych czasach, gdy cała branża logistyczna, a zwłaszcza kierowcy, wnoszą zasadniczy wkład w utrzymanie ciągłości dostaw i zaopatrzenia Schmitz Cargobull chce wesprzeć branżę transportową.

 

Rynek nowych naczep - optymistyczny styczeń

W styczniu 2020 r. rynek nowych przyczep i naczep wszystkich rodzajów, skurczył się o 4,8% w porównaniu z analogicznym miesiącem 2019.

 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL