Rusza 2 edycja akcji wspierającej strażaków Ochotniczej Straży Pożarnej organizowanej przez markę Mio

Mio wspiera OSP

W ramach akcji co miesiąc jedna jednostka otrzyma wideorejestator Mio MiVue C512.

 

Od 1 lutego ruszała akcja "Mio wspiera OSP", której celem jest strażaków w ich codziennych, poważnych zadaniach poprzez doposażenie jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej w wideorejestratory.
Dzięki nagraniom z wideorejestratora Mio strażacy będą mogli przeanalizować poszczególne etapy każdej akcji oraz mieć twarde dowody w przypadku spornych interwencji. Konkurs potrwa 6 miesięcy, podczas których marka przekaże 10 wideorejestratorów jako doposażenie wozów strażackich. Wystarczy przesłać zdjęcie/film/kolaż strażaków pracujących w jednostce na tle związanym tematycznie z Ochotniczą Strażą Pożarną (np. samochód, budynek OSP), na e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., aby wziąć udział w konkursie. Komisja co miesiąc wyłoni zwycięskie zdjęcie lub film. Ta jednostka otrzyma od Mio wideorejestrator Mio MiVue C512.

- Poprzednia edycja pokazała jak bardzo brakuje tego typu sprzętu w wyposażeniu pojazdów OSP. Liczne maile, w których strażacy-ochotnicy pytali o termin startu drugiej edycji utwierdziły nas w przekonaniu, że taka akcja jest niezwykle potrzebna. Ponieważ jesteśmy wdzięczni za pracę, postanowiliśmy wystartować z drugą edycją ,"Mio wspiera OSP". Chcemy w ten sposób wesprzeć jednostki ochotniczych strażaków i pokazać jak wiele robią dla swoich lokalnych społeczności. Formuła konkursu pozwoli dać jednakową możliwość wygrania kamery samochodowej Mio MiVue C512. Mamy nadzieję, że uda nam się w ten sposób podziękować strażakom za ich trud oraz wspomóc ich pracę! - wypowiedział się Łukasz Tetkowski, Marketing Manager CEE MiTAC Europe.

Wyniki będą publikowane na oficjalnym fanpagu Mio oraz w grupie zamkniętej na facebooku "Mio wspiera strażaków OSP"

O nagrodzie w konkursie:
Wideorejestrator Mio MiVue C512 został stworzony dla tych, którzy szukają wysokiej jakości nagrań przy ograniczonym budżecie. Mimo niskiej ceny gwarantuje wyrazisty obraz w każdych warunkach pogodowych. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu zaawansowanego sensora optycznego 2M wraz z zestawem wysokiej jakości szklanych soczewek. Wyposażenie Mio MiVue w przysłonę F2,0. zapewnia, że nawet w pochmurne dni, podczas jesiennej szarówki, czy wyjeżdżając z ciemnego tunelu na soczewkę będzie padała odpowiednia wiązka światła. Dzięki czemu każdy szczegół uwieczniony na nagraniu będzie ostry i wyraźny. Dodatkowo szeroki kąt widzenia wynoszący 130 stopni, rejestracja obraz w rozdzielczość Full HD 1080P wraz z zapisem z prędkością 30 klatek na sekundę nagrany obraz zachowa płynność odtwarzania z zachowaniem wszystkich szczegółów. Niewątpliwym magnesem jest cena, która nie przekracza 250 złotych.
typu Smartbox, dzięki czemu możemy aktywować inteligentny tryb parkingowy Mio.

 

Przeczytaj też:
Volkswagen Financial Services wdrożył drugi etap pomocy dla strażaków ochotników

Ruszył drugi półroczny etap współpracy VFS z Ochotniczymi Strażami Pożarnymi. Jej celem jest wsparcie walki strażaków z pandemią koronawirusa.

 

Nowy MAN TGM dla straży pożarnych

MAN Truck & Bus demonstruje swoje doświadczenie, zwłaszcza w zakresie budowy podwozi pojazdów służb ratowniczych.

 

Strażacki wóz przyszłości - Rosenbauer serii RT

Bazując na studium koncepcyjnym Concept Fire Truck (CFT) , Rosenbauer opracował serię RT (Revolutionary Technology) , pojazd strażacki przyszłości.

 

Strażacy szkolili się na nowych kabinach MAN TGX i TGS (Video)

W sobotę 4 lipca na terenie fabryki MAN Trucks w Niepołomicach odbyły się warsztaty szkoleniowe dla straży pożarnej z zakresu ratownictwa technicznego z wykorzystaniem 6 fabrycznie nowych kabin samochodów ciężarowych MAN.

 

Ciężarówka zahaczyła o linię energetyczną skrzynią wywrotki kierowca nie mógł opuścić pojazdu

Kierowca nie może opuścić pojazdu, ciężarówka się pali - takie zgłoszenie otrzymała straż pożarna z Pobersach-Feffernitz w Austrii 17 kwietnia 2020 r. o godz. 11:27.

 

Darmowe napoje na stacjach Circle K

Firma wspiera służby ratunkowe.

 

Potężny pożar ciężarówek pod Piłą (video)

Jak informuje portal 112pila.pl w dniu dzisiejszym (28.10.2019) około godziny 4 rano rozległ się alarm w kilku miejscowościach powiatu pilskiego.

 

Pożarnicze Żuki z OSP sprzedane za ponad dwadzieścia tysięcy zł

Żuk kultowym samochodem dla kolekcjonerów.

 

Zimowe utrudnienia na drogach w Austrii (video)

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL