Kolejny punkt serwisowy EWT Automotive dedykowany ciężarówkom

Mercedes-Benz Jeżewo Stare

Nowy punkt obsługi pojazdów ciężarowych Truck Dedication mieści się w Jeżewie Starym niedaleko Białegostoku.

 

W dniu 6 grudnia nowy obiekt dedykowany pojazdom ciężarowym EWT Automotive w Jeżewie Starym rozpoczął działalność operacyjną. Oznacza to, że dotychczasowe aktywności związane ze sprzedażą i serwisowaniem pojazdów ciężarowych prowadzone na terenie Białegostoku, przeniesione zostały do Stacji dealerskiej położonej poza miastem. Obiekt powstał na bazie istniejącego już w tym miejscu wcześniej serwisu marek Volvo Trucks/Renault Trucks. Obecnie został kompleksowo zmodernizowany i rozbudowany oraz zrewitalizowany, ażeby w pełni odpowiadał standardom marki Mercedes-Benz Trucks.

Ogromną zaletą nowej lokalizacji dedykowanej pojazdom ciężarowym jest jej usytuowanie w bezpośredniej bliskości najważniejszej arterii komunikacyjnej wschód-zachód w rejonie drogi szybkiego ruchu S8.

Nowy serwis Mercedes-Benz - EWT Automotive ma autoryzację na:
- sprzedaż i serwis samochodów ciężarowych Mercedes-Benz
- sprzedaż i serwis samochodów FUSO
- serwis pojazdów Unimog
- ma również dział blacharsko-lakierniczy samochodów ciężarowych oraz naczep
- serwis tachografów
- serwis naczep
- strefę odpoczynku kierowców.

EWT Automotive Polska Sp. z o.o.
Jeżewo Stare 5
16-080 Tykocin
Telefon: +48 85 733 65 90

Godziny otwarcia:
Poniedziałek 7:00-19:00
wtorek 7:00–22:00
Środa 7:00–22:00
Czwartek 7:00–22:00
Piątek 7:00-21:00
Sobota 8:00-16:00
Niedziela - zamknięte.

 

 

Przeczytaj też:
W lutym kolejne kontrole ciężarówek w całej Europie ramach akcji Roadpol

Od 7 do 13 lutego ciężarówki i autokary będą kontrolowane przez policję w całej Europie. Europejska sieć funkcjonariuszy policji drogowej Roadpol ogłosiła termin pierwszej, w tym roku, kampanii kontrolnej Truck & Bus.

Zdalny odczyt tachografów już w Polsce. Pierwsze kontrole ITD w Lublinie

Poniedziałek był pierwszym dniem, gdy kierowcy mogli spotkać na terenie województwa lubelskiego pojazd Inspekcji Transportu Drogowego wyposażony w antenę DSRC.

Kolejne nowe ciężarówki pojawią się w tym roku w firmie Drutex

Drutex, kolejny rok wymienia flotę. W ubiegłym roku odebrali pierwsze MAN-TGX. W tym roku powtórzą zakup.

Sprzedaż naczep w 2021 roku z rekordowym wynikiem

Dobra passa trwa nieprzerwanie od 15. miesięcy. Przy czym od marca do sierpnia br. utrzymywał się wzrost trzycyfrowy, a od września utrzymuje się w wymiarze dwucyfrowym.

Nowe fotoradary w Rumunii

Stacjonarne kamery radarowe zostaną zamontowane na wszystkich zatłoczonych drogach w Rumunii, w tym na Autostradzie Soarelui, Valea Prahovei i Valea Oltului.

Na parkingach powstanie infrastruktura do odśnieżania pojazdów ciężarowych

W świetle przepisów, za właściwe przygotowanie pojazdu do drogi, w tym jego dokładne odśnieżenie, odpowiedzialny jest kierowca. Trudno jednak utrzymać pojazd ciężarowy w należytym stanie, gdy trzeba się wspiąć na wysokość 4 m. GDDKiA zadba, aby na parkingach pojawiły się specjalne rampy.

MOYA otworzyła kolejnych pięć stacji paliw

Kolejne pięć stacji paliw zaczęły funkcjonować w sieci MOYA. Są to stacje franczyzowe – w Rzeszowie i Choroszczy (woj. Podlaskie) oraz własne – w Kościerzynie (woj. Pomorskie), w Poznaniu i w Głogowie.

Zniesienie obowiązkowego badania technicznego pojazdów

Parlament rosyjski wierzy, że bezpieczeństwo ruchu drogowego i stan techniczny pojazdów nie są ze sobą w żaden sposób powiązane.

Jakimi nowymi drogami pojedziemy w 2022 roku?

Rok 2021 GDDKiA zakończyła udostępniając do ruchu ponad 425 km nowych dróg. Obecnie kierowcy w Polsce mają do dyspozycji 4670,5 km dróg szybkiego ruchu, w tym 1 778,9 km autostrad i 2891,6 km dróg ekspresowych.

Wyszukiwarka

Informacje