EWT_najlepszy-warsztat

Najlepszy serwis EWT Truck & Trailer Polska w 2023 roku

EWT Truck & Trailer Polska, generalny dystrybutor naczep SCHMITZ Cargobull poinformowała, że najlepszym warsztatem roku 2023 partnerskiej sieci serwisowej w Polsce została firma KM Serwis W. Kożuchowski – J. Marciniak w Starej Łubiance.

Prestiżowa i znana w całej Europie nagroda „Service Partner of the Year” została przyzna firmie KM Serwis Sp. K. już po raz drugi w trwającej 17 lat wzajemnej współpracy.

Jak wyjaśnia Kamil Żymałkowski Koordynator Sieci Serwisowej w EWT Truck & Trailer Polska, najważniejsze kryteria przyznania nagrody to:
- dostępność oraz wzrost sprzedaży oryginalnych części zamiennych SCB
- obsługa serwisowa agregatu chłodniczego SCHMITZ Cargobull
- wysoka skuteczność podejmowania zleceń EBTS assistance 24H oraz usuwanie awarii
- wyposażenie warsztatu oraz pojazdu serwisowego
- regularny udział pracowników w szkoleniach, wysoko wykwalifikowana kadra
- wdrożenie i spełnienie wymaganych wytycznych wg CI
- wewnętrzna ocena satysfakcji klientów.

Przyznane wyróżnienie potwierdza najwyższą jakość obsługi posprzedażowej oferowanej przez firmę KM Serwis. Partner Serwisowy otrzymał statuetkę wraz z prawem do posługiwania się tytułem do czasu ogłoszenia kolejnej edycji w 2024 roku.

W tegorocznym konkursie "Service Partner of the Year" wzięło udział 29 warsztatów na terenie całej Polski.

Przeczytaj też:
Na pierwszy ogień - Mercedes-Benz Trucks EWT Automotive Serwis samochodów ciężarowych Mercedes-Benz Trucks EWT Automotive w Jeżewie wspiera strażaków z lokalnych OSP.
Najlepsi partnerzy serwisowi Schmitz Cargobull 2022 Schmitz Cargobull wybrał najlepsze warsztaty i centra serwisowe z 31 krajów w swojej sieci partnerów serwisowych.
Sprzedaż naczep w 2021 roku z rekordowym wynikiem Dobra passa trwa nieprzerwanie od 15. miesięcy. Przy czym od marca do sierpnia br. utrzymywał się wzrost trzycyfrowy, a od września utrzymuje się w wymiarze dwucyfrowym.
Kolejny punkt serwisowy EWT Automotive dedykowany ciężarówkom Nowy punkt obsługi pojazdów ciężarowych Truck Dedication mieści się w Jeżewie Starym niedaleko Białegostoku.
Sprzedaż nowych naczep w listopadzie 2021 r W podgrupie przyczep i naczep o DMC pow. 3,5 t w listopadzie 2021r. rynek nadal dynamicznie się rozwijał - rejestracje osiągnęły 2696 szt. przy wzroście r/r o 37,1%.
Schwarzmüller Polska obiecuje wzrost sprzedaży Ponad 1100 przyczep zarejestrowanych w Polsce pozwoliło zrealizować z nawiązką ambitny cel sprzedaży grupy Schwarzmüller na rok 2021.
Mercedes-Benz Actros 2563 L z limitowanej serii Edition 2 dla firmy SL Express Actros Edition 2 został wyposażony w zasadzie we wszystko, co może zaoferować Mercedes-Benz Trucks dla pojazdu ciężarowego. To już drugi pojazd z puli 400 wyprodukowanych przez fabrykę egzemplarzy Edition 2, który odebrał wieloletni klient dealera Mercedes-Benz - EWT Automotive w Ołtarzewie.
Prezentacja naczep w oddziałach EWT Truck & Trailer Polska Rok po otwarciu dwóch serwisów dealera marki Schmitz Cargobull, firma zdecydowała się na prezentację nowych pojazdów, które zamierza oferować swoim klientom.  
Naczepy - rejestracje w czerwcu 2021 W podgrupie przyczep i naczep o DMC pow. 3,5 t w czerwcu 2021 r. rejestracje kontynuowały trzycyfrowy wzrost. Osiągnięty przy tym wysoki poziom jest czwartym najwyższym miesięcznym rezultatem tej kategorii po marcu i kwietniu br. oraz marcu 2019 r., od czasu kryzysu z lat 2008-2009.