Konkurs dla Was - The Drivers' Fuel Challenge

Konkurs dla Was - The Drivers' Fuel Challenge

Śledząc relacje z polskich półfinałów The Drivers' Fuel Challenge - Mistrzostwa Kierowców w Jeździe Ekonomicznej zdążyliście zorientować się na czym polega konkurs organizowany przez Volvo Trucks, a w Polsce przez Volvo Polska Oddział Samochody Ciężarowe.

To już druga edycja Mistrzostw i mamy nadzieję, że The Drivers' Fuel Challenge już na stałe wpisze się do kalendarza corocznych imprez branżowych.

Dlaczego warto uczestniczyć w tym konkursie? Powodów jest wiele: nie ma żadnych ograniczeń wiekowych, a więc każdy kierowca może spróbować swoich sił. Liczy się wyłącznie technika jazdy, czyli to co każdy prowadzący pojazd umie i wykonuje na co dzień. A najważniejsze jest to, że niezależnie od zajętego miejsca macie kontakt z instruktorami szkoły doskonalenia jazdy, którzy służą pomocą i chętnie udzielają rad i wskazówek dotyczących spraw najważniejszych - jak efektywnie pokonywać trasę przy maksymalnym wykorzystaniu potencjału samochodu.
Organizatorzy, aby uatrakcyjnić imprezę, wzbogacili program konkursu zapraszając do prezentacji firmy współpracujące, które mogły pokazać swoje nowe produkty dedykowane kierowcom. Była też możliwość porozmawiania z Inspektorami ITD.

Do finału weszli najlepsi najbardziej ekonomiczni kierowcy. Już w najbliższą sobotę rozpocznie się prawdziwa gra nerwów a emocje sięgną zenitu... To w Młochowie, a u nas dla wszystkich, którzy chcieli by spróbować swoich sił również mini zawody. Jeździć nie będziemy, ale do wygrania są oryginalne koszulki z tegorocznych Mistrzostw Kierowców w Jeździe Ekonomicznej Volvo Trucks. Dokładnie te same, które otrzymali wszyscy uczestnicy półfinałów. Mamy dla Was czarnych 20 koszulek z emblematami The Drivers' Fuel Challenge. Co trzeba zrobić, aby otrzymać od nas koszulkę? Wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na wszystkie pytania i wysłać je na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Dwadzieścia pierwszych osób ze wszystkimi prawidłowymi odpowiedziami otrzyma nagrody. Po konkursie prawidłowe odpowiedzi opublikujemy na naszym facebookowym profilu.
Zasady są proste i pytania również nie są trudne. Chcemy abyście już dziś poczuli się uczestnikami Mistrzostw Volvo Trucks, a za rok być może już pełnoprawnymi zawodnikami biorącymi udział w konkursie :)

Oto pytania:
1)W jakiej mocy silnik był wyposażony ciągnik siodłowy Volvo FH przeznaczony do jazd konkursowych w polskich edycjach tegorocznych półfinałów?
2)Jak nazywa się usługa Volvo Trucks, która pomaga obniżyć koszty paliwa od 5 do 10 procent?
3)Podaj najniższe zużycie paliwa, jakie osiągnął uczestnik w jednej z 5 edycji tegorocznych półfinałów w Polsce.
4)W jaką skrzynię biegów (i o ilu przełożeniach) był wyposażony pojazd, którym uczestnicy Mistrzostw pokonywali trasy konkursowe?
5)Co jest główną nagrodą dla zwycięzcy The Drivers' Fuel Challenge w tegorocznych Mistrzostwach Kierowców w jeździe ekonomicznej?
6)Gdzie odbędzie się w tym roku międzynarodowy finał dla krajów z Regionu Europy Centralno-Wschodniej?
7)Jak nazywa się system telematyczny wykorzystywany przez Volvo Trucks, który pozwala analizować m.in. zużycie paliwa w pojeździe?

Prawidłowe odpowiedzi wysyłajcie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pozdrawiamy!
Redakcja 4Trucks.pl

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL