HERO Truckers - pakiety ochrony dla kierowców ciężarówek

Hero Trucker

Fundacja Truckers Life w ramach pomocy zawodowym kierowcom rozpoczęła ogólnokrajową akcję HERO Truckers.

 

 

Akcja ma ona na celu zapewnienie im jak największej ilości środków bezpieczeństwa niezbędnych w trasie. Inicjatywa znalazła uznanie menadżerów Q-Service Truck i Ford Trucks Polska, którzy postanowili zaangażować się w akcję.

Nadrzędnym celem programu jest zapewnienie zawodowym kierowcom, jak najpełniejszej ochrony w trasie. Mowa tu przede wszystkim o niezbędnych środkach ochronnych, takich jak rękawiczki jednorazowe, maseczki, przyłbice i płyny dezynfekujące. Ponieważ kierowcy ciężarówek, z racji ciągłego przemieszczania się, są jedną z grup zawodowych najbardziej narażonych na niebezpieczeństwo, należy zadbać o to, aby wykonywali swoją pracę w jak najbezpieczniejszych warunkach.
Przyszło nam żyć w trudnych czasach, pandemia koronawirusa spowodowała bowiem, że niemal cały świat stanął w miejscu. Są jednak profesje, które nie mogą pozwolić sobie na przestój – służby medyczne muszą ratować nasze zdrowie, policja musi zadbać o porządek, a kierowcy zawodowi o to, aby towary dotarły na czas. Ostatnia z tych grup jest mocno niedoceniana, a przy tym szczególnie narażona na skutki kryzysu, dlatego z dumą wspieramy takie programy jak HERO Trucker. Mamy wiele związków z transportem i doskonale wiemy, w jakiej sytuacji znalazła się branża. Dlatego też cieszymy się, że nasza pomoc trafi tam, gdzie powinna - bezpośrednio do kierowców, którzy z narażeniem zdrowia pokonują setki kilometrów, żeby codzienne życie ucierpiało jak najmniej w wyniku pandemii.

Pierwsza część środków ochronnych została przekazana kierowcom w poniedziałek 20 kwietnia na przejściu granicznym w Świecku.

Akcja ma charakter ciągły i będzie realizowana tak długo, jak wymagała będzie tego bieżąca sytuacja. Jej kolejnym przystankiem będzie Zgorzelec, a pakiety ochronne będą wręczane kierowcom 27 kwietnia od godz. 10.00.

Przeczytaj też:
F-Trucks Deutschland rozpoczęła działalność, jako generalny importer samochodów ciężarowych marki Ford Trucks

Ford Trucks ma w Europie już 21 punktów sprzedaży samochodów ciężarowych. Do końca przyszłego roku do sieci ma wejść jeszcze 60 punktów. Klienci mogą wypożyczać pojazdy użytkowe i pojazdy specjalne z dowolnej lokalizacji FMC. Pierwsze ciągniki siodłowe F-Max są już dostępne w sieci.

To nie koniec nowości od Ford Trucks

Niedawno pisaliśmy o ofercie samochodów ciężarowych Ford Trucks na sezon 2021.

Nowości Ford Trucks - limitowana edycja 250 sztuk Forda F-MAX Blackline

Ford Trucks rozpoczyna rok 2021 z nowymi produktami: ConnecTruck i My Ford Trucks - aplikacja mobilna nowej generacji, Ford F-MAX L - z wydłużonym rozstawem osi i zasięgiem do 5000 km, tryb Eco +, 9-stopniowa zautomatyzowana skrzynia biegów ZF EcoTronic, nowa tylna oś sterowana.

 

We wrześniu wydano pierwsze Fordy F-Max

We wrześniu br. zarejestrowano 2441 pojazdy użytkowe pow. 3,5 t, to mniej o 22,9% niż rok wcześniej.

 

Ford Trucks w Polsce - na jakich zasadach?

W połowie czerwca przedstawiciele Q-Service Truck podpisali umowę z Ford Trucks, stając się tym samym jedynym importerem pojazdów tej marki w Polsce.

 

Ford F-Max już dostępny na Mazowszu

Ford Trucks Polska z pełną ofertą dla przewoźników.

 

Ford F-Max będzie sprzedawany w Polskiej sieci dilerskiej już od września 2019. Umowa z Ford Trucks podpisana

Pierwszy krok - budowa sieci serwisowej i sprzedaży Ford Trucks Polska. 

 

Ford Trucks Polska już oficjalnie na rynku ciężarówek

Q-Service Truck Sp. z o.o. - dystrybutorem marki w Polsce.

 

IVECO rozpoczyna montaż ciężarówek w Pakistanie

Jeszcze w tym roku powstanie montownia IVECO Stralis.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL