F-Trucks Deutschland rozpoczęła działalność, jako generalny importer samochodów ciężarowych marki Ford Trucks

Ford Trucks

Ford Trucks ma w Europie już 21 punktów sprzedaży samochodów ciężarowych. Do końca przyszłego roku do sieci ma wejść jeszcze 60 punktów. Klienci mogą wypożyczać pojazdy użytkowe i pojazdy specjalne z dowolnej lokalizacji FMC. Pierwsze ciągniki siodłowe F-Max są już dostępne w sieci.

 

Serhan Turfan, Ford Trucks Executive Vice President:
- Ford Trucks szybko się rozwija na arenie globalnej i łączy 60-letnie doświadczenie w produkcji samochodów ciężarowych z umiejętnością opracowywania niestandardowych usług na różne rynki eksportowe. Zaprojektowaliśmy i wyprodukowaliśmy model F-MAX od podstaw, który zyskał uznanie na całym świecie. To była ważna siła napędowa przyspieszająca nas w kierunku naszego celu - wzrostu udziałów na arenie międzynarodowej.

 

Po sukcesie nowego F-MAXa, który zdobył nagrodę Międzynarodowej Ciężarówki Roku, Ford Trucks przyspiesza swój rozwój. Inauguracja Ford Trucks Niemcy łączy się z i podjęciem współpracy z TIP Trailer Services. Zgodnie z umową podpisaną pomiędzy Ford Trucks a TIP Trailer Services, wiodącym dostawcą usług posprzedażowych w Europie Zachodniej, TIP zapewni pojazdom Ford Trucks usługi gwarancyjne i obsługę posprzedażną.

Serhan Turfan, Ford Trucks Executive Vice President:
- Nasze nowe partnerstwo z TIP Trailer Services znacząco przyczyni się do realizacji naszego celu, którym jest bycie zawsze po stronie naszych klientów. Wierzymy, że to partnerstwo będzie bardzo korzystne dla obu stron.

 

 

Przeczytaj też:
To nie koniec nowości od Ford Trucks

Niedawno pisaliśmy o ofercie samochodów ciężarowych Ford Trucks na sezon 2021.

Nowości Ford Trucks - limitowana edycja 250 sztuk Forda F-MAX Blackline

Ford Trucks rozpoczyna rok 2021 z nowymi produktami: ConnecTruck i My Ford Trucks - aplikacja mobilna nowej generacji, Ford F-MAX L - z wydłużonym rozstawem osi i zasięgiem do 5000 km, tryb Eco +, 9-stopniowa zautomatyzowana skrzynia biegów ZF EcoTronic, nowa tylna oś sterowana.

 

Nowy Kamaz droższy od MAN-a i DAF-a?

Debiut handlowy nowej generacji ciężarówek Kamaz 54901 mamy już za sobą. Mozna więc oficjalnie zacząć się doszukiwać spójności rosyjskiej ciężarówki z niemiecką myślą tecghniczną, którą (w tym przypadku) reprezentuje Mercedes-Benz Actros.

 

HERO Truckers - pakiety ochrony dla kierowców ciężarówek

Fundacja Truckers Life w ramach pomocy zawodowym kierowcom rozpoczęła ogólnokrajową akcję HERO Truckers.

 

 

Ford Trucks sprzedał pierwsze ciężarówki F-Max na rynku polskim

Oficjalne przekazanie kluczyków nastąpiło podczas uroczystego otwarcia sieci dealerskiej i serwisowej Ford Trucks na polskim rynku.

 

We wrześniu wydano pierwsze Fordy F-Max

We wrześniu br. zarejestrowano 2441 pojazdy użytkowe pow. 3,5 t, to mniej o 22,9% niż rok wcześniej.

 

Pierwsi klienci z Polski testują Forda F-MAX

Firma LINK odebrała do testów nowy ciągnik siodłowy Ford F-Max Low Liner.

 

Ford Trucks w Polsce - na jakich zasadach?

W połowie czerwca przedstawiciele Q-Service Truck podpisali umowę z Ford Trucks, stając się tym samym jedynym importerem pojazdów tej marki w Polsce.

 

Ford F-Max już dostępny na Mazowszu

Ford Trucks Polska z pełną ofertą dla przewoźników.

 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL