21 nowych Mercedesów Actrosów nowej generacji dla Epo-Trans Logistic

Nowy Actros dla Epo Trans Logistic

Nowy Actros w Polsce

 

Epo-Trans zamówiła łącznie 21 sztuk flagowego ciągnika Mercedes-Benz najnowszej generacji. W dniu 20 sierpnia w Tychach dwa z nich zostały przekazane przedstawicielom firmy.

- W ciągu wielu lat współpracy z Mercedes-Benz odebraliśmy łącznie ok. 250 Actrosów, z najnowszym modelem tego ciągnika wiążemy duże nadzieje, jeśli chodzi o ekonomiczność, ale zainteresowały nas też inne innowacje, które znalazły się na jego pokładzie, np. MirrorCam – mówił prezes Epo-Transu Piotr Ozimek, odbierając symboliczny kluczyk. - Ten system pozwoli kierowcom lepiej kontrolować otoczenie pojazdu niż tradycyjne lusterka. Ponadto świetnym rozwiązaniem jest nowa wersja sprawdzonego już systemu Predictive Powertrain Control, uwzględniająca drogi lokalne. Nasi kierowcy już dawno przekonali się do jazdy z tym inteligentnym tempomatem, myślę, że teraz zyskali dodatkowe duże ułatwienie.

Jestem dumny i wdzięczny, że możemy się cieszyć zaufaniem tak innowacyjnej firmy jak Epo-Trans – mówił Piotr Urban, dyrektor sprzedaży i marketingu Mercedes-Benz Trucks Polska podczas uroczystego przekazania pojazdów. - Jestem pewny, że go nie zawiedziemy i Nowy Actros, najbardziej innowacyjna ciężarówka na rynku, spełni wszystkie pokładane w nim nadzieje.
W imieniu Mercedes-Benz pojazdy przekazywali także reprezentujący Mercedes-Benz Sosnowiec Tomasz Bultrowicz, dyrektor handlowy, Janusz Klimczok, szef serwisu samochodów ciężarowych, oraz opiekun handlowy Epo-Transu Mariusz Urbański.

Na parkingu przed nowoczesnym stadionem piłkarskim w Tychach stanęły dwa Nowe Actrosy 1851 – jeden w kolorze srebrno-szarym z kabiną GigaSpace i drugi polakierowany na biało z kabiną BigSpace w wersji SoloStar Concept. Trafiły od razu w ręce kierowców Epo-Transu, dla których będą nowym miejscem pracy – obydwa zostały skonfigurowane zgodnie z ich potrzebami wynikającymi z charakteru pracy. Do końca roku Epo-Trans ma odebrać jeszcze 19 zamówionych Nowych Actrosów.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL