Renault Trucks Dealer of the Year 2013

Renault Trucks Dealer of the Year 2013

W dniu 13 marca w Iławie, na dorocznym spotkaniu autoryzowanych serwisów Volvo Group Trucks przyznany został tytuł Delaer of the Year za rok 2013.

Ten zaszczytny tytuł zdobył serwis Tandem Trucks z Mikołowa.

Konkurs Dealer of the Year dla autoryzowanych serwisów Reanult Trucks w Polsce organizowany jest w tej formule po raz pierwszy. W konkursie biorą udział wszystkie autoryzowane punkty serwisowe Renault Trucks, na chwilę obecną 28 i 10 punktów dwumarkowych, których praca była oceniana przez cały rok. Kryteria oceny w konkursie obejmują działania, które mają wpływ na satysfakcję klienta, a są to:
- dostępność i sprzedaż Oryginalnych Części Renault Trucks - wzrost wartości oraz ilości ogółem
- wzrost sprzedaży części i realizacja kampanii dla pojazdów z gamy LCV
- wzrost sprzedaży części i realizacja kampanii DCI
- ilość spraw zamkniętych poniżej 6 godzin w ramach usługi 24/7
- ogólna ocena działań w oparciu o zasady Wysokiej Jakości Usług Serwisowych Renault Trucks.

Tytuł Dealer of the Year to ogromne wyróżnienie dla punktu serwisowego i gwarancja najwyższej obsługi dla klienta, a także potwierdzenie dynamizmu rozwoju danego serwisu i jego dążenia do osiągnięcia całkowitej satysfakcji klienta z usług świadczonych przez serwis.

- Punkt serwisowy Tandem Trucks Mikołów w roku 2013 spełnił doskonale wszystkie kryteria oceny. W ciągu całego roku wykazał się wzorowym podejściem do obsługi klienta, czego najlepszym dowodem są wyniki serwisu, a przede wszystkim szeokie grono zadowolonych klientów, eksploatujących pojazdy Renault Trucks - powiedział Piotr Szarek, dyrektor ds Obsługi Posprzedażnej Volvo Group Trucks, Rynek Europy Centralno - Wschodniej, wręczając nagrodę.

Zwycięski punkt serwisowy otrzymał zaszczytny tytuł Volvo Trucks Dealer of the Year, prawo do używania tego tytułu w komunikacji, a także prestiżowe przechodnie trofeum.

Autoryzowany serwis Renault Trucks Tandem Trucks Mikołów działa od 2005 roku. W chwili obecnej zatrudnia 18 osób. Serwis ma powierzchnię zabudowy 1930 m2, dysponuje 12 stanowiskami naprawczymi. Wykonuje pełen zakres usług serwisowych dla samochodów ciężarowych i dostawczych.


4trucks.pl / Renault Trucks Polska

Przeczytaj też:
Sposoby na obniżenie kosztów floty z telematyką Systemy telematyczne do zarządzania flotą są opracowywane z myślą o zapewnieniu pełniejszej kontroli nad wykorzystywaniem pojazdów, zwiększeniu wydajności i szeroko pojętej optymalizacji realizowanych zleceń. Dzięki zebranym danym można podejmować efektywniejsze i niezawodne decyzje w celu obniżenia całkowitego kosztu utrzymania floty.
Daimler Truck przeprowadza intensywne testy systemów wspomagających bezpieczeństwo W ramach przeprowadzonych ostatnio szeroko zakrojonych testów skupiono się przede wszystkim na systemach asystujących, które będą montowane w ciężarówkach i autobusach Daimler Truck od kwietnia 2024 r.
110 lat marki Textar Za oficjalny początek marki Textar przyjmuje się datę 23 lipca 1913 roku.
Mobil Delvac: trzy nowe kategorie olejów silnikowych już dostępne w Polsce Ultra, Modern i Legend to trzy nowe kategorie olejów silnikowych Mobil Delvac dostępne w polskiej sieci sprzedaży.
Cyfrowe wyświetlacze w ciężarówkach Scania Kierowcy Scania zyskają większą kontrolę nad pojazdem i jego otoczeniem dzięki sygnałom wysyłanym przez czujniki za każdym razem, gdy zbliża się zagrożenie lub konieczność podjęcia działania.
Firma TIRMET z nowym serwisem IVECO Firma TIRMET uruchomiła w Gręzowie pod Siedlcami swój nowy oddział, w którym będzie prowadzona sprzedaż oraz kompleksowa obsługa serwisowa pojazdów marki IVECO.
Ile kupiliśmy samochodów ciężarowych, dostawczych i autobusów pod koniec wakacji W grupie samochodów ciężarowych powyżej 3,5 t DMC w sierpniu 2023 r. według analiz PZPM przygotowanych na podstawie wstępnych danych CEP, zarejestrowano 4244 nowe pojazdy użytkowe. To jest znacznie więcej niż przed rokiem (+62 %) i więcej niż w lipcu br. (+37,3%).
Najchętniej kupowana ciężarówka Volvo ma już 30 lat Dziś mija 30 lat, odkąd Volvo Trucks wprowadziło na rynek model FH, najlepiej sprzedającą się ciężarówkę w historii firmy.
DAF XB - do dystrybucji miejskiej DAF wprowadza na rynek pełną gamę pojazdów dystrybucyjnych w klasach od 7,5 do 19 ton DMC. Model XB to również ciężarówki elektryczne z zasilaniem akumulatorowym.