Becker prezentuje 7 calowe samochodowe nawigacje GPS

Becker prezentuje 7 calowe samochodowe nawigacje GPS

United Navigation, specjalista w dziedzinie mobilnej nawigacji prezentuje dwa nowe zestawy samochodowej nawigacji w formacie XXL.

Nawigacje renomowanej marki Becker to dwa modele: Ready 70 LMU i Transit 70 LMU. Nowe modele z wyjątkowo dużymi ekranami 17,8 cm (7”) wyróżniają się wysoką jakością wykonania i wieloma innowacyjnymi rozwiązaniami. Przykład? W nowym modelu Transit 70 LMU dzięki łączności WiFi i usprawnieniach w nawigacji dla ciężarówek, kierowcy największych pojazdów mogą łatwiej i bardziej komfortowo dotrzeć do celu.

Rozmiar ma znaczenie
Jednym z życzeń klientów było poprawienie przejrzystości na ekranie nawigacji. Becker jako jeden z pierwszych producentów nawigacji PND zastosował w urządzeniach najnowszej generacji szklany ekran pojemnościowy 17,8 cm (7”) zachowując jednocześnie wyjątkową łatwość obsługi i interfejs wskazań nawigacyjnych, które nadzwyczaj łatwo odczytuje się w czasie każdej podróży. Ekran wysokiej rozdzielczości wykorzystano m.in. do lepszej prezentacji map wyświetlanych w trybie 3D.

Becker Ready 70 LMU - "Nawigacja dla ambitnych kierowców"
Doskonały wyświetlacz to nie wszystko. Becker Ready 70 LMU wyróżnia się również wyjątkowymi sprawdzonymi funkcjami, które stanowią klasę samą dla siebie. Dobrym przykładem jest Becker SituationScan, czyli asystent kierowcy: wyświetla przydatne informacje z uwzględnieniem postępu w podróży i bieżącej sytuacji drogowej.

Cennym udogodnieniem jest także funkcja Asystenta Pasa Ruchu Pro 3D. Wraz ze zbliżaniem się do miejsca, w którym należy zmienić pas, kierowca może zobaczyć na dużym ekranie jeszcze bardziej czytelne instrukcje. Łatwiej przygotować się do manewru, by odpowiednio wcześniej bezpiecznie zmienić pas nawet na najbardziej rozbudowanych skrzyżowaniach i węzłach drogowych.

Becker Ready 70 LMU dostępny jest z zainstalowanymi mapami 45 państw Europy. Mogą one być zawsze aktualne dzięki funkcjonalności LMU (dożywotnia aktualizacja map), która jest bezpłatna dla każdego nabywcy nawigacji Becker Ready 70 LMU.

Becker Transit 70 LMU - "Profesjonalne narzędzie dla długodystansowych kierowców"
Nowy Becker Transit 70 LMU zaprojektowano specjalnie do użytkowania w ciężarówkach, autobusach a także pojazdach holowniczych. Podstawą modelu Transit 70 LMU jest profesjonalna nawigacja Pro Truck & Camper, którą udoskonalono. Kierowca ma możliwość zdefiniowania i zapamiętania w profilu parametrów samochodu: wymiarów, przewożonego ładunku, masy i dodatkowych danych o przyczepie i pojeździe. Wszystkie informacje uwzględnione są podczas wyznaczania tras.

Dzięki nowemu profilowi wysokości, kierowca może przed wyjazdem oszacować
i porównać dane o wzniesieniach i nachyleniach na wszystkich obliczonych trasach. Dzięki funkcji podglądu w trybie Truck & Camper kierowca może również porównać trasy dla samochodów ciężarowych z typowym planem podróży dla samochodów konwencjonalnych. Ponadto każdą trasę można łatwo korygować dostosowując do własnych preferencji: wystarczy poruszyć palcem po ekranie korzystając z funkcji Becker RouteMove.

Zupełnie nową funkcjonalnością nowego nawigatora Becker Transit 70 LMU jest integracja modułu WiFi dostosowanego do połączenia online poprzez smartfony z funkcją hot spot, lub poprzez inne źródła internetu. W porównaniu z tradycyjnym udostępnianiem połączenia przez Bluetooth, standard WiFi oznacza wyższą prędkość transferu oraz szerszą kompatybilność. Poprzez opcjonalny serwis usług Becker Link2Live Pro, użytkownik nawigacji Becker Transit 70 LMU ma dostęp do stale aktualizowanych (w czasie rzeczywistym) informacji o ruchu drogowym a także rozszerzonej bazy adresowej miejsc POI.

Dzięki nowemu aktywnemu uchwytowi Becker EasyClick Active Cradle (kompatybilny z popularnymi uchwytami HR - Herbert Richter Standard) nawigacja może być zintegrowana z samochodem w sposób najlepszy z możliwych. W ramach integracji: także wyjścia audio oraz wejście dla opcjonalnej kamery cofania.

 

4trucks.pl / United Navigation GmbH

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL