Dziesięciolecie sieradzkiego producenta pojazdów

Dziesięciolecie sieradzkiego producenta pojazdów

W ubiegły czwartek firma Feber obchodziła 10-lecie obecności na rynku.

Była więc to doskonała okazja do podsumowania dotychczasowej działalności, ale także przedstawienia nowego dyrektora zarządzającego, Andrzeja Kajdy.

Fabryka pojazdów Feber sp. z o.o. powstała 30 sierpnia 2004 roku z inicjatywy Inter Cars S.A. Z okazji dziesięciolecia w uroczysty sposób podziękowano pracownikom za współpracę i wręczono okolicznościowe pamiątki. Nie mogło zabraknąć także tortu.

W trakcie spotkania z załogą został również zaprezentowany nowy dyrektor zarządzający, Andrzej Kajda. Objął on stanowisko 1 września 2014, ale z firmą Feber związany jest od 8 lat. Na początku zajmował się planowaniem i nadzorem nad procesem produkcji. Od 2008 roku był odpowiedzialny za dział eksportu, a od października ubiegłego roku pełnił również obowiązki kierownika zakładu.

Kameralne spotkanie z pracownikami, to nie koniec, a dopiero początek obchodów jubileuszu. Feber serdecznie zaprasza na 14 targi Inter Cars, które odbędą się w dniach 5-7 września 2014 roku na lotnisku Bemowo w Warszawie. W sobotę 6 września o godzinie 13.00 w sali nr 4 centrum konferencyjnego odbędzie się prezentacja, w trakcie której podsumowane zostanie 10 lat działalności Febera. Na wszystkich, którzy odwiedzą stoisko firmy będą czekały atrakcyjne oferty oraz niespodzianki. Będzie możliwość zapoznania się z pełną ofertą produktów obejmującą: naczepy wywrotki, naczepy z ruchomą podłogą, wypożyczalnię naczep, serwis powypadkowy i remonty. Zaprezentowane zostaną również wybrane części zamienne oraz katalog części w wersji online oraz papierowej. Chętni będą mogli zaprojektować swoją "wymarzoną" naczepę za pomocą specjalnego konfiguratora. Na pytania klientów odpowiedzą regionalni menagerowie sprzedaży. W pobliżu hali ustawiony zostanie pojazd ekspozycyjny, czyli naczepa wywrotka 52m3 klapo-drzwi z nową ramą, tzw. łabędzią szyją. Atrakcyjność stoiska urozmaici również telebim, na którym będzie wyświetlana prezentacja i film o firmie.


4trucks.pl / Inter Cars SA

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL

Wyszukiwarka

Informacje