Bridgestone laureatem nagrody Volvo Cars Quality Excellence Award

Bridgestone laureatem nagrody Volvo Cars Quality Excellence Award

Najwyższa jakość bierze się z przywiązania do doskonałości. Rozumieją to zarówno Bridgestone, jak i Volvo Cars.

Właśnie dlatego firma Bridgestone, największy na świecie producent opon, została nagrodzona za zaangażowanie w jakość i doskonałość w programie Volvo Cars Quality-Excellence (VQE).

Nagrodę VQE w imieniu zakładu produkcyjnego Bridgestone w Poznaniu odebrał Hiroyuki Osaki 22. października 2013 r. Nagroda stanowi dowód uznania dla zakładu i jego pracowników za osiągnięcia związane z uzyskaniem oceny A w następujących obszarach:

1. pełna certyfikacja ISO i certyfikacja dla poszczególnych towarów,
2. ocena zakładu produkcyjnego (Manufacturing Site Assessment - MSA),
3. ocena oszczędnego wykorzystania (Lean Deployment Assessment - LDA)
4. MMOG/LE,
5. sześciomiesięczna wydajność zakładu (PPM) w stosunku do zakładanego celu,
6. logistyka - komunikacja i wydajność dostaw,
7. oddziaływanie na zakłady klienta,
8. eskalacja,
9. wstrzymanie dostaw,
10. działania w terenie,
11. zaufanie,
12. rekomendacje klientów.

- Jestem zaszczycony, że mogę odebrać tę nagrodę w imieniu Bridgestone Poznań. Nagroda VQE to kolejny dowód naszego zaangażowania w najwyższą jakość, bezpieczeństwo i wydajność dla wszystkich naszych klientów, a co za tym idzie - wszystkich użytkowników dróg. To wspaniałe osiągnięcie - dziękuję i gratuluję wszystkim naszym pracownikom, ponieważ to dzięki nim ten sukces był możliwy - mówi Hiroyuki Osaki, dyrektor Zarządzający w zakładzie Bridgestone w Poznaniu.

Zakład produkcyjny Bridgestone w Poznaniu to pierwsza fabryka opon, która otrzymała nagrodę Volvo VQE Award i to w zaledwie rok od rozpoczęcia produkcji opon na zamówienie Volvo Cars. Oficjalna ceremonia przyznania nagród odbyła się w Volvo Cars w Szwecji 18 grudnia 2013 r.


4trucks.pl / Bridgestone

Przeczytaj też:
Magazyn - dlaczego wybrać platformę towarową i jak przyspiesza ona pracę magazynu Nowoczesny magazyn XXI wieku to magazyn wykorzystujący maksymalnie możliwości przestrzenne obiektu, w jakim jest zlokalizowany. O ile przestrzeni poziomej nie jest trudno zapełnić regałami magazynowymi, to przestrzeń w pionie bywa wyzwaniem. Transport towarów na wysokość wymaga odpowiedniego sprzętu, do którego zalicza się również platforma towarowa.
Danone przedłuża współpracę z Kuehne+Nagel Danone Sp. z o.o. przedłuża współpracę z Kuehne+Nagel w Polsce o kolejne siedem lat.  
Telematyka w ciężarówce. Kierowco, co wie o tobie twój szef? Narzędzia telematyczne pozwalają obecnie zebrać mnóstwo danych dotyczących każdego przejazdu samochodu ciężarowego.  
myCEVA - cały proces logistyczny online CEVA Logistics, wiodący globalny operator logistyczny, przyspieszył proces transformacji cyfrowej i uruchamia myCEVA, nową platformę transakcyjną, umożliwiającą nadawcom przesyłek zarządzanie online całym procesem transportowym.  
Rusza program FM Open Lab dla młodych przedsiębiorców - logistyków FM Logistic CE, wiodący operator logistyczny działający w Polsce, Czechach, Słowacji i Węgrzech, uruchamia program dedykowany start-upom. Inicjatywa nosi nazwę FM Open Lab i jest skierowana do przedsiębiorców, którzy chcieliby rozwijać swój produkt lub usługę w rzeczywistych warunkach biznesowych.  
Sztuczna inteligencja w logistyce drogowej? To już działa Kuehne + Nagel uruchomiło w Singapurze platformę cyfrową eTrucknow, wykorzystującą technologię sztucznej inteligencji.  
Kierowca jak fotograf. Raben wprowadza bezdotykową obsługę dokumentów przewozowych Usługa PCD dostępna jest od 4 maja.  
Jak wzorowo radzić sobie z pandemią koronawirusa w logistyce. GEFCO Polska wprowadza zaostrzone procedury ochrony GEFCO Polska wprowadziła szereg zmian dla zapewnienia bezpieczeństwa zdrowia pracowników i partnerów oraz zachowania ciągłości realizowania zleceń.  
Branża magazynowa wobec kryzysu epidemii. Rokowania są pozytywne W przeciwieństwie do branży automotive rynek magazynowy nadal się rozwija.