Krone Trusted - nowa marka producenta naczep

Krone Trused

Od lutego 2021 r. liczba użytkowników sklepu z częściami zamiennymi firmy Krone osiągnęła wynik 10 000.

 

Coraz więcej klientów i partnerów serwisowych, z wielu krajów, od Chile po Rosję, korzysta z szybkiej dostępności części zamiennych Krone, które są wysyłane na indywidualnie zamówienia. Najnowocześniejsze centrum dystrybucyjne w Herzlake, które zostało otwarte dokładnie trzy lata temu, w lutym 2018 r., obsługuje również ważne lokalizacje Krone w Budapeszcie, Lyonie, Skandynawii i krajach bałtyckich.

Na 17 500 europaletach i 16 000 małych pojemnikach składowane są elementy - części zamienne do naczep Krone. Od czujników ABS do profil stanowiących konstrukcję pojazdu. Portfolio centrum wysyłkowego w Herzlake, które zajmuje powierzchnię magazynową 8400 m² (z dwunastoma poziomami), obejmuje około 70 000 różnych części zamiennych do przyczep, nadwozi, podwozi kontenerowych, naczep platformowych i skrzyniowych, a także własnej produkcji osie do naczep Krone. 40 pracowników serwisu wysyła ponad 23 000 artykułów miesięcznie.

Zarejestrowani użytkownicy mogą to szybko zamawiać części: wystarczy zeskanować kod QR na tabliczce znamionowej pojazdu. Jeśli jesteś już zarejestrowany, zostaniesz automatycznie zalogowany, przeniesiony bezpośrednio do katalogu pojazdów i od razu możesz wybrać część i złożyć zamówienie.

Nowa marka Krone Trusted

Firma Krone rozszerzyła teraz swoją usługę dla klientów, którzy korzystają również z przyczep innych marek. Pod nową marką części zamiennych Krone Trusted, która działa od stycznia 2021 r., w całej Europie dostępne są sprawdzone markowe części zamienne, które mogą pasować do innych marek naczep i są 50 procent tańsze niż oryginalne części zamienne. Dyrektor zarządzający Krone, Ralf Faust, który jest odpowiedzialny za ten obszar usług, dostrzega duży potencjał: - Dzięki Krone Trusted jesteśmy teraz w stanie konsekwentnie rozszerzać naszą skuteczną strategię sprzedaży części zamiennych, a tym samym być w stanie zaopatrywać naszych klientów jeszcze efektywniej.

 

 

Przeczytaj też:
Od marca Krone wyposaża swoje naczepy w nową tylną belkę przeciwnajazdową

Dzięki zupełnie nowej konstrukcji belka ma zapewnić znacznie lepszą ochronę uczestników ruchu drogowego w razie najechania na zestaw od tyłu.

 

Styczniowy wzrost sprzedaży naczep

Rynek naczep odbudowuje się czwarty miesiąc z rzędu. W ich grupie odnotowano wzrost rejestracji o 25,0% w porównaniu r/r do 1405 szt., a ich udział w rynku zwiększył się do 23,6% wobec 20,7% zajmowanych rok wcześniej.

 

Krone Mobility - firma Krone podpisała umowę z EBTS

Każdy przewoźnik zna sytuację: kierowca zgłasza awarię, pojazd utknął. Wtedy potrzebna jest szybka i kompetentna pomoc.

 

Naczepy Krone z dodatkowym miejscem na trzy palety

W nowym roku firma Krone rozpoczęła wydawanie nowych pojazdów.

MEGA rozpoczyna współpracę z MHS II

MEGA Sp. z o.o. - producent pojazdów użytkowych, rozpoczęła w minionym roku współpracę z firmą MHS II ze Świebodzina w zakresie montażu pneumatycznych systemów wyładowczych.

 

Naczepy EcoGeneration - nowa propozycja Schmitz Cargobull dla transportu

Nowe podejście do zrównoważonego rozwoju - to motto nowej koncepcji pojazdu EcoGeneration firmy Schmitz Cargobull.

 

Grupa Krone podsumowała ubiegły rok

W ostatnim roku obrotowym Grupa Krone osiągnęła obroty w wysokości 1,9 miliarda euro (rok wcześniej około 2,2 miliarda euro). Ten rok, ze względu na Covid-19 był nieco gorszy, jednak nienajgorszy.

 

Naczepy - spektakularny wzrost sprzedaży

Tempo wzrostu wyniosło 50,3%, i było ponad dwukrotnie wyższe niż w listopadzie (+25,9% r/r.).

 

Aberg zadba o obsługę posprzedażową wszystkich klientów Grupy Wielton

Grupa Wielton, jeden z większych obecnie graczy na rynku przyczep, naczep i zabudów samochodów ciężarowych podjęła decyzję o wprowadzeniu nowej strategii obsługi posprzedażowej we wszystkich spółkach i rynkach prowadzonej działalności.

 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL