Sokołów S.A. stawia na DBK Rental

Renault Master dla firmy Sokołów S.A.

Kilkadziesiąt nowych samochodów dostawczych Renault Master we flocie Sokołowa.

 

Z końcem stycznia, DBK Truck Center Warszawa, dostarczył partię kilkudziesięciu sztuk samochodów dostawczych Renault Master, które zasilą flotę dystrybucyjną firmy Sokołów S.A.

Kompleksowe rozwiązania serwisowe od DBK Rental

Sokołów S.A. po raz kolejny zdecydował się na ofertę wynajmu długoterminowego w DBK Rental.

Firma wybrała samochody dostawcze Renault Master z nadwoziem izotermicznym oraz agregatem chłodniczym, przeznaczone do transportu żywności i towarów wymagających niskiej temperatury przewozu. Samochody te ze względu na swoją niezawodność, wyposażenie oraz możliwości adaptacji, są bardzo dobrym rozwiązaniem dla potrzeb dystrybucyjnych lidera w branży mięsnej w Polsce.

Nie bez znaczenia pozostał fakt, iż DBK Rental zapewnia dostęp do całej sieci serwisowej DBK Truck Center, a tym samym szybką obsługę pojazdu w sytuacjach nieplanowanych. W praktyce oznacza to brak przestojów i ciągłość działania, co wspomaga codzienną pracę kierowcy przewożącego towar z magazynów do sklepów i punktów odbioru.

W ocenie klienta rozwiązanie oferowane przez DBK Rental jest kompleksowe i zapewnia mu stałą opiekę nad jego flotą, a także, co najważniejsze, minimalizuje ryzyko przestoju pojazdów.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL