Ważne nagrody w branży magazynowej

Zwycięzcy IFOY AWARD 2019

IFOY AWARD 2019.

 

W kwietniu br. ogłoszono zwycięzców nominowanych do Międzynarodowej Nagrody Intralogistyki i Wózka Widłowego Roku (IFOY AWARD). Gala odbyła się w wiedeńskiej dawnej rezydencji Habsburgów, Hofburg.

Nagrody w dziedzinie prac magazynowych

W kategorii Oprogramowanie intralogistyczne wiedeńska firma Cargometer GmbH została nagrodzona za projekt wymiarowania ładunków przewożonych przez wózki widłowe. 

Dla najbardziej innowacyjnego produktu w kategorii pojazdów magazynowych uhonorowano niemieckiego producenta: Jungheinrich AG. Firma z Hamburga otrzymała trofeum za wózek widłowy ETV 216i. Wózek magazynowy jest pierwszym na świecie wózkiem wysokiego składowania ze zintegrowanym akumulatorem litowo-jonowym.
Specjalista od amerykańskich pojazdów przemysłowych Raymond Corporation po raz pierwszy został nominowany do finału IFOY. Raymond Virtual Reality Simulator był pierwszym trofeum w kategorii Special of the Year dla spółki zależnej od Toyoty. Za pomocą okularów do wirtualnej rzeczywistości kierowcy wózków widłowych mogą być szkoleni i testowani na prawdziwym wózku widłowym Raymond.

W kategorii AGV i Intralogistics, Robot the Still GmbH otrzymał nagrodę za pojazd holowniczy LTX50 z automatycznym załadunkiem i rozładunkiem.
Dostawca pojazdów przemysłowych UniCarriers EuropeAB został nagrodzony za najbardziej innowacyjny wózek widłowy z przeciwwagą w kategorii Counter Balanced Truck. Producent wygrał modelem 3-kołowego wózka widłowego TX 3 o ładowności 1,6 tony.

Nagrodę IFOY w kategorii Startup of the Year wygrała monachijska firma: ProGlove (Workaround GmbH). Ta stosunkowo młoda firma została nagrodzona za inteligentną rękawicę o tej samej nazwie do skanowania kodów kreskowych i kodów 2D.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL