Stwórz swój własny pojazd Scania

Stwórz swój własny pojazd Scania
Konfigurator pojazdów ciężarowych Scania
 
Nowe narzędzie, które pozwala na  zaprojektowanie własnego, idealnego pojazdu Scania nowej generacji. Konfigurator  pojazdów ciężarowych Scania jest dostępny w języku polskim i zawiera ponad 100 000 opcji wyboru, z których można stworzyć spersonalizowany samochód ciężarowy Scania. Przemyślany układ konfiguratora podpowiada użytkownikowi jakie rozwiązania będą najbardziej korzystne dla danego rodzaju transportu. Narzędzie jest dostępne na stronie internetowej: www.scania.pl. 
 
– Naszym celem było ułatwienie klientom wyboru i zamawiania pojazdów Scania, dopasowanych do indywidualnych potrzeb. Konfigurator Scania pozwala na zbudowanie nowego pojazdu bez wychodzenia z biura. Każda stworzona specyfikacja może być przesłana na dowolny adres mailowy lub udostępniona przez Facebooka. To co nas wyróżnia na tle konkurencji, to szeroka gama dostępnych konfiguracji oraz znakomita grafika – komentuje Paweł Kurzawa, kierownik wsparcia technicznego sprzedaży Scania Polska S.A. 
 
Wysokiej jakości grafika i paleta ponad 140 oryginalnych kolorów kabin stwarza możliwość bardzo realistycznego odtworzenia wyglądu pojazdu. Po dokonaniu wyboru w Konfiguratorze Scania, użytkownik może zapisać swoje pojazdy w wirtualnym garażu oraz wysłać swoje zgłoszenie bezpośrednio do przedstawiciela handlowego Scania w celu uzyskania oferty. Po zalogowaniu, każdy z zapisanych wcześniej pojazdów może być w dowolnym momencie odtworzony i stanowić podstawę do kolejnych modyfikacji. 
 

Wyszukiwarka

Informacje