Scania CNG śmieciarka

Scania CNG P380

Scania Polska przekazała 2 ciężarówki CNG dla firmy Kom-Eko realizujące zadania komunalne w Lublinie.

We flocie firmy Kom-Eko znalazły się trzy nowe śmieciarki Scania Jedna z napędem Diesla i dwie zasilane CNG. Pięć kolejnych ciężarówek Scania zasilanych gazem ziemnym zostanie dostarczonych w pierwszym kwartale przyszłego roku.

Naszym celem jest stałe podnoszenie standardu oferowanych usług. Pragniemy być postrzegani jako lider jakości w branży oczyszczania, odbioru i zagospodarowania odpadów. Myślimy nowocześnie i znamy wagę dzisiejszych decyzji, które wpływają na przyszłe pokolenia. Zainwestowaliśmy w pojazdy Scania zasilane gazem ponieważ ten wybór jest korzystny na wielu poziomach: ekologicznym, ekonomicznym i społecznym. Scania jest dla nas rzetelnym partnerem na drodze do zrównoważonego transportu – mówi Marek Karczewski, dyrektor ds. handlowych i realizacji usług Kom-Eko S.A.

Scania CNG zastosowania komunalne

Przekazane ciężarówki Scania P340 to śmieciarki o napędzie CNG. Pojazdy zostały wyposażone w trzy osie, z tylną osią skrętną, dzięki czemu są bardzo zwrotne w wąskich, miejskich uliczkach. Każda ze śmieciarek ma zbiorniki CNG o pojemności 8x118 czyli 944 dm3, dzięki którym może poruszać się od 4 do 5 dni bez konieczności tankowania.

- Coraz więcej naszych klientów jest świadomych potrzeby redukcji emisji CO2 w wykonywanych przez siebie operacjach transportowych. Scania to lider zrównoważonego transportu. W naszej ofercie znajdują się produkty i usługi, dzięki którym możemy zaproponować naszym klientom lepiej dopasowane, bardziej zrównoważone i korzystniejsze pod względem kosztów rozwiązania niż jakikolwiek inny producent - komentuje Paweł Stefaniszyn, kierownik sprzedaży Scania Lublin.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL