Nowe oleje silnikowe Mobil Delvac

Nowe oleje silnikowe Mobil Delvac
Bezawaryjna praca pojazdów, bez ryzyka utraty zysków
 
ExxonMobil wprowadził do sprzedaży wysokiej jakości oleje silnikowe Mobil Delvac do pojazdów dostawczych. Nowa linia produktów jest pierwszą w historii rynku europejskiego ofertą olejów silnikowych opracowanych specjalnie z myślą o autach dostawczych. Ofertę tworzą w pełni syntetyczny olej Mobil Delvac City Logistics 5W-30 (P, V, F, M) oraz semisyntetyczny Mobil Delvac Light Commercial Vehicle E 10W-40, które posiadają aprobaty wiodących producentów aut dostawczych, w tym Peugeot, Citroen, Iveco, Volkswagen, Ford i Mercedes-Benz. 
 
Formulacja w pełni syntetycznych olejów Mobil Delvac City Logistics 5W-30 wykorzystuje ponad 90-letnie doświadczenie marki w obszarach innowacji i technologii. Zapewnia doskonałe rezultaty pracy w wymagających warunkach jazdy miejskiej, z którymi każdego dnia mierzą się kierowcy aut dostawczych. Nowe produkty mają zapewnić skuteczną ochronę silnika, jego długi okres eksploatacji oraz pomóc w ograniczeniu zużycia paliwa.
 
Drugim olejem, który właśnie trafił do sprzedaży jest  semisyntetyczny Mobil Delvac Light Commercial Vehicle E 10W-40. Zapewnia on doskonałą ochronę silnika i pomaga wydłużyć okres eksploatacji starszych pojazdów dostawczych. Doskonała ochrona silnika dzięki wysokiej jakości olejom Mobil Delvac zmniejsza prawdopodobieństwo awarii, co pozwala unikać czasochłonnych napraw i osiągać dobre wyniki biznesowe przez przewoźnika i właściciela pojazdu.
 
- Jesteśmy zadowoleni z wprowadzenia na rynek dedykowanej linii środków smarnych do samochodów dostawczych. To pierwsza kompleksowa oferta środków smarnych dla samochodów dostawczych na rynku europejskim, dzięki której możemy dostarczać produkty idealnie dopasowane do potrzeb tego szybko rozwijającego się sektora – podkreśla Richard Grist, European Commercial Vehicles Field Marketing Manager z ExxonMobil Fuels and Lubricants. - Zmieniając dotychczas stosowane oleje na linię Mobil Delvac, nasi klienci mogą mieć pewność, że wykorzystując nasze bogate doświadczenie w obszarze środków smarnych do pojazdów użytkowych, potrafimy zapewnić im doskonałą ochronę silnika - nawet w trudnych warunkach jazdy miejskiej, która wymaga częstego zatrzymywania się i ruszania. Co więcej, zamierzamy dalej inwestować w wysokiej jakości środki smarne nowej generacji, aby wspierać ten sektor również w przyszłości - dodaje.
 

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL

Wyszukiwarka

Informacje