Producent okien firma Drutex kupuje ciężarówki Scania w największej kabinie S

Scania Drutex

Dziesięć ciężarówek Scania trafiło do firmy Drutex. To pierwsze pojazdy Scania we flocie tej firmy.

 

W ramach kontraktu dostarczono pięć ciągników siodłowych oraz pięć podwozi do transportu stolarki okienno-drzwiowej.

– Zawarcie kontraktu poprzedziły liczne rozmowy, analizy i testy w ramach programu „Zawsze na czele”. O wyborze Scania zdecydowały rozwiązania techniczne zastosowane w pojazdach oraz niskie spalanie. W staraniach o maksymalizację wydajności energetycznej oferowanych przez nas pojazdów nie pomijamy żadnego aspektu. Pojazdy Scania nowej generacji są wyposażone w udoskonalone silniki, ich konstrukcja pozwala na zapewnienie niższych oporów powietrza. W połączeniu z inteligentnymi usługami, gwarantują one bezkonkurencyjną wydajność paliwową w każdej pracy transportowej – komentuje Janusz Laube, partner biznesowy Scania Polska S.A.

Pojazdy zakupione przez firmę Drutex posiadają kabiny sypialne Scania S z płaską podłogą, zapewniające doskonałe środowisko pracy kierowców oraz wiele udogodnień, jak klimatyzatory postojowe, obracane fotele oraz liczne schowki, bardzo praktyczne podczas długich podróży. Poza komfortem pracy, pojazdy Scania przyczyniają się także do zwiększenia bezpieczeństwa kierowcy, co znajduje potwierdzenie w rzeczywistych warunkach eksploatacji. Wysokie kabiny zapewniają większą widoczność, lepsze parametry jazdy i hamowania, są też stabilniejsze.

– Transport okien jest bardzo specyficzny, wymaga niezawodnych rozwiązań. Oferujemy najkrótsze na rynku terminy realizacji zamówień wraz z dostawą, dlatego świetna organizacja, sprawność działania i wysokiej jakości systemy mają dla nas ogromne znaczenie. Zakup pojazdów Scania to kolejna już w tym roku inwestycja Drutex w ramach powiększania naszej floty transportowej, na którą dziś składa się już ponad 300 pojazdów. W tym roku obchodzimy jubileusz 35-lecia istnienia firmy, podstawą naszego działania i sukcesu były zawsze inwestycje i nieustanny rozwój – komentuje Mirosław Landowski, dyrektor ds. transportu Drutex.

Drutex to jeden z bardziej znanych producentów okien, drzwi i rolet w Europie. Produkty firmy są dostarczane do kilkudziesięciu krajów na świecie poza Europą, w tym do Australii, Stanów Zjednoczonych i Nowej Zelandii.

Przeczytaj też:
Pierwsze nowe MAN-y TGX wyjeżdżają z fabryki

Fabryka MAN Truck & Bus w Monachium, która obecnie produkuje nowy model MAN TGX, wydaje już pierwsze ciężarówki.

 

Instrukcję obsługi ciężarówki Scania możesz mieć na swoim telefonie

Przewodnik kierowcy Scania - to aplikacja pełniąca funkcję cyfrowej instrukcji pojazdu Scania.

 

Powrót do przeszłości, czyli Scania 113 i Scania S

Dealer Scania z Rotterdamu stworzył specjalne demo. Nowa Scania 540S Highline nawiązuje do legendarnej serii 3.

 

Niemcy liberalizują zakazy dla kierowców długich ciężarówek. Sieć tras znacznie się poszerzyła

Cyfrowa mapa przeglądowa jest teraz dostępna na stronie internetowej Federalnego Ministerstwa Transportu (BMVI), która zawiera informacje o sieci dróg dopuszczonych do użytku z długimi zestawami ciężarowymi 17,80 i 25,25 m. W czwartek ogłosiło to BMVI.

 

Waberer's zmniejsza swoją flotę o 40 procent i sprowadza ciężarówki z powrotem na Węgry

Węgierska przewoźnik Waberer's tymczasowo redukuje 40 procent swojej floty.

 

Scania z nowymi mobilnymi warsztatami na kołach

Nowe samochody serwisowe będą wykorzystywane do obsługi klientów w czterech serwisach Scania.

 

DAF Trucks zawiesza produkcje ciężarówek

Firma PACCAR zawiesza produkcję ciężarówek i silników w swoich fabrykach na całym świecie w okresie od 24 marca do 6 kwietnia 2020 r.

 

EFL wprowadza możliwość odroczenia rat leasingu. Harmonogram spłaty rat leasingowych można zmienić bez wychodzenia z domu

EFL proponuje klientom usługę, która pozwala na dopasowanie płatności do bieżącej płynności finansowej firmy. Leasing Swobodny umożliwia samodzielne zarządzanie wysokością spłacanych rat.

 

Mniej transportów z Włoch. Sieci handlowe anulowały zamówienia

Anulowanie zamówień z Polski na owoce i warzywa z Włoch.

 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL