Najnowocześniejszy dealer DAF'a wkrótce rusza...

Najnowocześniejszy dealer DAF'a wkrótce rusza...
Image Jeden z najstarszych holenderskich dealerów DAF'a- firma DBK, której początki w Polsce sięgają roku 1995,  w ciągu najbliższych dni otworzy w naszym kraju największy i zarazem najnowocześniejszy serwis w całej sieci dealerskiej DAF Trucks. Salon sprzedaży DAF i Volkswagen oraz stacja obsługi, mieszczą się przy gdańskiej obwodnicy na ul. Lubowidzkiej, dzięki temu zapewniony jest dogodny dojazd z całego pomorza.

 

Image Salon sprzedaży DAF i Volkswagen oraz stacja obsługi, mieszczą się przy gdańskiej obwodnicy na ul. Lubowidzkiej, dzięki temu zapewniony jest dogodny dojazd z całego pomorza.

 

Powierzchnia użytkowa działki, na której mieści się nowy obiekt zajmuje prawie 30 000 mkw. Sama powierzchnia użytkowa budynku to 3 511 mkw, a warsztatu- 1 750 mkw.
W całym obiekcie znalazło się miejsce na 9 przejazdowych stanowisk serwisowych, 6 Image stanowisk obsługowo-naprawczych, magazyn części zamiennych (o pow. 700 mkw), myjnię, lakiernię oraz stację kontroli pojazdów.

 


Poza tym, zakład wyposażony jest w najnowszy sprzęt pozwalający na dokonywanie napraw wszelkiego rodzaju uszkodzeń- od prac blacharskich, lakierniczych, wymianę oleju po obsługę ogumienia.Image Dla kierowców oczekujących na naprawy pojazdów, udostępnione są komfortowe pomieszczenia do odpoczynku.

 

 

 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL