DAF Trucks przyznaje tytuł DAF International Dealer of the Year 2021

DAF International Dealer of the Year 2021

Wiemy już kto otrzymał w tym roku statuetkę Dealera Roku DAF Trucks Polska. W Europie tytuł ten otrzymała Brytyjska grupa dealerska Lawrence Vehicles Ltd. 

W ramach europejskiej organizacji przyznano również inne tytuły: PACCAR Parts International Dealer of the Year 2021, PACCAR Financial Europe International Dealer of the Year 2021 oraz Międzynarodowy Dealer Roku 2021 firmy DAF Used Truck. Wśród wyróżnionych dwaj dealerzy z Polski: spółka DBK i Esa Trucks.

 

Tytuły przodujących dealerów marki DAF Trucks przyznano podczas internetowego międzynarodowego spotkania DAF. - Tylko dealer, który działa wyjątkowo dobrze i jest prawdziwym ekspertem we wszystkich aspektach działalności, zasługuje na tytuł: DAF International Dealer of the Year - powiedział prezes DAF Trucks Harry Wolters podczas ceremonii wręczenia nagród online. - Taki dealer wyznacza standardy w każdym aspekcie satysfakcji klienta i obsługi, a także w zarządzaniu biznesem. Naprawdę przoduje w sprzedaży i obsłudze nowych i używanych samochodów ciężarowych. Ponadto DAF International Dealer of the Year aktywnie wspiera swoich klientów doskonałymi usługami oferowanymi przez PACCAR Parts i PACCAR Financial.

DAF International Dealer of the Year 2021

- Grupa dealerska Lawrence Vehicles w Wielkiej Brytanii koncentruje się na poprawie jakości obsługi klienta i zawsze szuka możliwości rozszerzenia swojej działalności, na przykład poprzez zapewnianie aktywnej obsługi klienta za pośrednictwem DAF Connect i ciągłe inwestowanie w szkolenia dla swoich techników. Ponadto nieustannie inwestują w markę DAF i niedawno otworzyli imponujące nowe centrum kontroli pojazdów, aby jeszcze bardziej poprawić jakość obsługi klienta. Lawrence Vehicles to wspaniały przykład dla innych dealerów; ma profesjonalny i wykwalifikowany zespół, który jest nie tylko pełen pasji, ale także jest zaangażowany w dążenie do ciągłego doskonalenia się. Dowodem na to jest wysoki poziom satysfakcji klienta. Gratuluję całemu zespołowi! - powiedział Harry Wolters.

PACCAR Parts International Dealer of the Year 2021

- Zarpellon z Włoch - zdobywca nagrody Growth Award w zeszłym roku - pokazuje, że ciężka praca się opłaca. Zarówno sprzedaż samochodów ciężarowych, jak i części wzrosła znacząco w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Ponadto Zarpellon zainwestował w przyszłą sprzedaż części, otwierając nowe, najnowocześniejsze magazyny części. Zespół firmy Zarpellon odnosi ogromne sukcesy w tym, co robi: oferuje swoim klientom doskonałą obsługę. Osiągnęli duży udział w rynku, koncentrując się na kontraktach naprawczych, dzięki czemu klienci mogą w pełni skupić się na swojej podstawowej działalności. Ponadto firma Zarpellon pozostawała otwarta przez cały okres pandemii Covid-19, a ich pracownicy kontaktowali się i aktywnie kontaktują się z klientami, aby cały czas być ich partnerem w biznesie - mówi Dick Leek, dyrektor generalny PACCAR Parts Europe.

PACCAR Financial Europe International Dealer of the Year 2021

- Ich doskonałe wyniki w zakresie wspierania klientów za pomocą najlepszych możliwych usług finansowych oraz dostosowanych do potrzeb umów finansowania przyniosły brytyjskiemu dealerowi DAF Chassis Cab zasłużony tytuł "PACCAR Financial International Dealer of the Year. Ten dealer nie tylko znacznie przekroczył wszystkie cele w zeszłym roku, ale przede wszystkim, wierzyły, że klient jest zawsze najważniejszy. DAF Chassis Cab również wie dokładnie, czego potrzeba, aby odnieść sukces, jako operator transportowy. Oferują kompletne rozwiązania transportowe, które gwarantują maksymalną korzyść dla klienta, a rozwiązania te obejmują atrakcyjne oferty finansowe - komentuje Gerrit-Jan Bas, Dyrektor zarządzający PACCAR Financial Europe.

Międzynarodowy Dealer Roku 2021 firmy DAF Used Truck

Tytuł DAF Used Truck International Dealer of the Year został przyznany dealerowi DAF DBK z Polski. Gerrit-Jan Bas, dyrektor zarządzający PACCAR Financial Europe, a także odpowiedzialny za program DAF Used Truck powiedział: - DBK ma jasną wizję tego, co jest wymagane, aby klient odniósł sukces. Ten sprzedawca wie, że kiedy klient odnosi sukcesy i jest zadowolony z produktów i usług, sukces dealera jest logicznym rezultatem. Sprzedaż używanej ciężarówki wymaga poświęcenia i skupienia. Chodzi o znalezienie najlepszego możliwego rozwiązania dla wymagań transportowych klienta. DBK radzi sobie znakomicie na tym polu.

Oprócz nagrody International Dealer of the Year Awards 2021 przyznano wyróżnienia Gold Award - za doskonałe wyniki działalności. Otrzymali je dealerzy:

- Ford & Slater, Wielka Brytania
- ESA Trucks Polska, Polska
- Nirvauto, Hiszpania
- Hungarotruck, Węgry
- Grupa Centrako, Litwa

 

Dealerem roku 2021 w Polsce został rzeszowski oddział Grupy Wanicki

 

Przeczytaj też:
Rekordowe wzrosty sprzedaży ciężarówek

Rejestracje nowych samochodów ciężarowych w marcu 2021.

 

Dealer Roku 2021 DAF Trucks w Polsce rozstrzygnięty

To już X edycja konkursu, w którym dealerzy marki DAF rywalizują o miejsce na podium.

 

Rejestracje ciężarówek w lutym 2021

Od początku 2021 roku przybyło 4462 nowe pojazdy użytkowe o DMC pow. 3,5 t. co oznacza wzrost o 28,1% r/r. W grupie samochodów ciężarowych rejestracji przybyło więcej o 32,7% w porównaniu z rezultatem w tym samym okresie 2020 r. a w grupie autobusów ubyło o 25%.

DAF z Tajwanu

Firma DAF Trucks produkuje na Tajwanie 10 000 ciężarówek.

 

Zamówienie na 1300 ciężarówek DAF XF

Na koniec roku DAF Trucks może jeszcze pochwalić się niemałym zamówieniem. Hiszpański przewoźnik zakupił 1300 ciężarówek w kabinie Super Space Cab.

 

Leyland Trucks wyprodukował 200-tysięczną ciężarówkę DAF LF

Jubileuszową ciężarówkę DAF LF, z 7,5-tonową pod zabudowę LF City 170, otrzyma brytyjski przewoźnik EVTS z Blackpool.

 

Modele DAF CF i XF z unikatowym pakietem dla właścicieli i kierowców

DAF Trucks wprowadza do oferty pakiet Ultimate zawierający wiele atrakcyjnych funkcji, które jeszcze bardziej zwiększają wydajność, bezpieczeństwo i komfort pracy.

 

Fulimpex z nowymi ciągnikami siodłowymi DAF XF

Dziesięć ciągników siodłowych DAF FTR 530 przekazano w ub. czwartek firmie Fulimpex.

 

Aplikacja DAF Connect dla kierowców zawodowych

Firma DAF Trucks wprowadza na rynek aplikację, która może zoptymalizować styl jazdy za pośrednictwem telefonu komórkowego kierowcy.

 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL