DAF International Dealer of the Year 2021

DAF Trucks przyznaje tytuł DAF International Dealer of the Year 2021

Wiemy już kto otrzymał w tym roku statuetkę Dealera Roku DAF Trucks Polska. W Europie tytuł ten otrzymała Brytyjska grupa dealerska Lawrence Vehicles Ltd. 

W ramach europejskiej organizacji przyznano również inne tytuły: PACCAR Parts International Dealer of the Year 2021, PACCAR Financial Europe International Dealer of the Year 2021 oraz Międzynarodowy Dealer Roku 2021 firmy DAF Used Truck. Wśród wyróżnionych dwaj dealerzy z Polski: spółka DBK i Esa Trucks.

 

Tytuły przodujących dealerów marki DAF Trucks przyznano podczas internetowego międzynarodowego spotkania DAF. - Tylko dealer, który działa wyjątkowo dobrze i jest prawdziwym ekspertem we wszystkich aspektach działalności, zasługuje na tytuł: DAF International Dealer of the Year - powiedział prezes DAF Trucks Harry Wolters podczas ceremonii wręczenia nagród online. - Taki dealer wyznacza standardy w każdym aspekcie satysfakcji klienta i obsługi, a także w zarządzaniu biznesem. Naprawdę przoduje w sprzedaży i obsłudze nowych i używanych samochodów ciężarowych. Ponadto DAF International Dealer of the Year aktywnie wspiera swoich klientów doskonałymi usługami oferowanymi przez PACCAR Parts i PACCAR Financial.

DAF International Dealer of the Year 2021

- Grupa dealerska Lawrence Vehicles w Wielkiej Brytanii koncentruje się na poprawie jakości obsługi klienta i zawsze szuka możliwości rozszerzenia swojej działalności, na przykład poprzez zapewnianie aktywnej obsługi klienta za pośrednictwem DAF Connect i ciągłe inwestowanie w szkolenia dla swoich techników. Ponadto nieustannie inwestują w markę DAF i niedawno otworzyli imponujące nowe centrum kontroli pojazdów, aby jeszcze bardziej poprawić jakość obsługi klienta. Lawrence Vehicles to wspaniały przykład dla innych dealerów; ma profesjonalny i wykwalifikowany zespół, który jest nie tylko pełen pasji, ale także jest zaangażowany w dążenie do ciągłego doskonalenia się. Dowodem na to jest wysoki poziom satysfakcji klienta. Gratuluję całemu zespołowi! - powiedział Harry Wolters.

PACCAR Parts International Dealer of the Year 2021

- Zarpellon z Włoch - zdobywca nagrody Growth Award w zeszłym roku - pokazuje, że ciężka praca się opłaca. Zarówno sprzedaż samochodów ciężarowych, jak i części wzrosła znacząco w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Ponadto Zarpellon zainwestował w przyszłą sprzedaż części, otwierając nowe, najnowocześniejsze magazyny części. Zespół firmy Zarpellon odnosi ogromne sukcesy w tym, co robi: oferuje swoim klientom doskonałą obsługę. Osiągnęli duży udział w rynku, koncentrując się na kontraktach naprawczych, dzięki czemu klienci mogą w pełni skupić się na swojej podstawowej działalności. Ponadto firma Zarpellon pozostawała otwarta przez cały okres pandemii Covid-19, a ich pracownicy kontaktowali się i aktywnie kontaktują się z klientami, aby cały czas być ich partnerem w biznesie - mówi Dick Leek, dyrektor generalny PACCAR Parts Europe.

PACCAR Financial Europe International Dealer of the Year 2021

- Ich doskonałe wyniki w zakresie wspierania klientów za pomocą najlepszych możliwych usług finansowych oraz dostosowanych do potrzeb umów finansowania przyniosły brytyjskiemu dealerowi DAF Chassis Cab zasłużony tytuł "PACCAR Financial International Dealer of the Year. Ten dealer nie tylko znacznie przekroczył wszystkie cele w zeszłym roku, ale przede wszystkim, wierzyły, że klient jest zawsze najważniejszy. DAF Chassis Cab również wie dokładnie, czego potrzeba, aby odnieść sukces, jako operator transportowy. Oferują kompletne rozwiązania transportowe, które gwarantują maksymalną korzyść dla klienta, a rozwiązania te obejmują atrakcyjne oferty finansowe - komentuje Gerrit-Jan Bas, Dyrektor zarządzający PACCAR Financial Europe.

Międzynarodowy Dealer Roku 2021 firmy DAF Used Truck

Tytuł DAF Used Truck International Dealer of the Year został przyznany dealerowi DAF DBK z Polski. Gerrit-Jan Bas, dyrektor zarządzający PACCAR Financial Europe, a także odpowiedzialny za program DAF Used Truck powiedział: - DBK ma jasną wizję tego, co jest wymagane, aby klient odniósł sukces. Ten sprzedawca wie, że kiedy klient odnosi sukcesy i jest zadowolony z produktów i usług, sukces dealera jest logicznym rezultatem. Sprzedaż używanej ciężarówki wymaga poświęcenia i skupienia. Chodzi o znalezienie najlepszego możliwego rozwiązania dla wymagań transportowych klienta. DBK radzi sobie znakomicie na tym polu.

Oprócz nagrody International Dealer of the Year Awards 2021 przyznano wyróżnienia Gold Award - za doskonałe wyniki działalności. Otrzymali je dealerzy:

- Ford & Slater, Wielka Brytania
- ESA Trucks Polska, Polska
- Nirvauto, Hiszpania
- Hungarotruck, Węgry
- Grupa Centrako, Litwa

 

Dealerem roku 2021 w Polsce został rzeszowski oddział Grupy Wanicki

 

Przeczytaj też:
DAF XB - do dystrybucji miejskiej DAF wprowadza na rynek pełną gamę pojazdów dystrybucyjnych w klasach od 7,5 do 19 ton DMC. Model XB to również ciężarówki elektryczne z zasilaniem akumulatorowym.
Znamy zwycięzców Mistrzostw Mechaników Pojazdów Ciężarowych W dniach 30.03 – 01.04 2023r. podczas targów Poznań Motor Show odbyły się finały XII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników, w tym mechaników pojazdów ciężarowych.
Spółka DAF Trucks Polska wybrała najlepszych dealerów roku Tytuł najlepszego dealera przyznano zespołowi ESA Trucks Polska (filia Godzieszów).
DAF uruchamia fabrykę ciężarówek elektrycznych Produkcja seryjna XD i XF Electric rozpocznie się wiosną 2023 roku.
DAF XD z tytułem Truck of the Year 2023 Harald Seidel, prezes DAF Trucks, odebrał dziś wieczorem prestiżową nagrodę w branży transportowej - Ciężarówki Roku 2023. Odbyło się to wpierwszym dniu trwania targów IAA w Hanowerze.
Blokada nocna w ciężarówkach DAF nowej generacji Firma DAF wprowadza zmodernizowaną blokadę DAF Night Lock dla serii ciężarówek DAF nowej generacji. Blokada Night Lock może być dostarczona w każdym nowym XF, XG i XG⁺ i jest również dostępna, jako rozwiązanie modernizacyjne u wszystkich oficjalnych dealerów DAF.
DAF dostarczy pięć elektrycznych ciężarówek dla Amazona DAF Trucks dostarcza pięć ciągników modelu CF Electric dla Amazona w Wielkiej Brytanii.
DAF Trucks z sukcesem sprzedażowym, ale kłopoty z produkcją nowych ciężarówek nadal pozostają Firma DAF Trucks może pochwalić się znakomitym rokiem 2021. Produkcja ciężarówek wyniosła około 60 000 sztuk, co jest wyraźnym odzwierciedleniem dużego zapotrzebowania na transport.
DAF Trucks przyznał tytuł Międzynarodowych Dealerów roku 2022. Dwie polskie firmy z nagrodami Tym razem nie stajemy na podium, ale pamiętamy, jak w ubiegłych latach, niemal w każdej kategorii nagrodzonych, pojawiała się nazwa któregoś z dealerów DAF Trucks Polska.