Dealer Roku 2021 DAF Trucks w Polsce rozstrzygnięty

Grupa Wanicki Rzeszów Dealer Roku DAF Trucks

To już X edycja konkursu, w którym dealerzy marki DAF rywalizują o miejsce na podium.

 

Pandemia postawiła całą sieć dealerską DAF w stan jeszcze większej gotowości, by wdrażając najwyższej jakości procedury bezpieczeństwa dbać o satysfakcję i komfort klientów w tych niezwykle wymagających czasach, a przede wszystkim, by stać na straży całości łańcucha dostaw w czasie stanu zagrożenia. Z tym większym uznaniem DAF wyłonił tegorocznego zwycięzcę konkursu, którym został rzeszowski oddział Grupy Wanicki.

Biorąc pod uwagę szczególne okoliczności tegorocznej uroczystości, 25.03 w Trzcianie koło Rzeszowa odbyła się skromna ceremonia przekazania nagród dla Dealera Roku 2021 sieci dealerskiej DAF w Polsce. Dyrektor zarządzający DAF Trucks Polska Mariusz Piszczek, podziękował pracownikom zwycięskiej lokalizacji, wręczając, razem z Piotrem Juchtmanem - managerem ds. rozwoju sieci dealerskiej, statuetkę dyrektorowi oddziału - Romanowi Gizie, dla którego było to powtórzenie sukcesu z roku 2019.

- Rok 2020 nie oszczędził nikogo - także branży transportowej. Nasi dealerzy także musieli mierzyć się z wyzwaniami, jakie niosły nam Covid i lockdown. Z drugiej strony to właśnie na barkach branży transportowej spoczęła jeszcze większa odpowiedzialność za zachowanie ciągłości dostaw oraz wsparcie logistyczne pogrożonych w nowej rzeczywistości gałęziach gospodarki, a na barkach dealerów zachowanie mobilności firm transportowych. Oznacza to, że dealerzy, mimo wyzwań natury kadrowej czy związanych z zapewnieniem jeszcze większego bezpieczeństwa, musieli pracować bardzo sprawnie i z poświęceniem, by do minimum redukować nieplanowane przestoje czy dostarczać pojazdy jeszcze szybciej. Dla DAF Trucks Polska w tym roku wybór najlepszego dealera był nie lada wyzwaniem, bo mamy świadomość, że dosłownie każdy z nich zasługuje na słowa uznania i podziękowania. Każdy z nich zasłużył na miano mistrza. Ale procedury są procedurami a zwycięzca tylko jeden. Kryteria Konkursu na Dealera Roku sieci dealerskiej DAF w Polsce są nakierowane na satysfakcję klienta. Dlatego też nagrodzona trójka to dealerzy, którzy poszli więcej niż o milę dalej w staranności obsługi i zadowoleniu klientów. Fakt, że po raz kolejny na pierwszym stopniu podium pojawił się oddział z Rzeszowa jest potwierdzeniem tego, że coroczne wybory Dealera Roku nie są przypadkowe - skomentował Mariusz Piszczek, dyrektor Zarządzający DAF Trucks Polska.

 

- Tytuł Dealera Roku 2021 to dla nas podwójna nagroda. Z jednej strony to potwierdzenie tego, że po tytule uzyskanym w roku 2019 nie osiedliśmy na laurach, cały czas utrzymując mistrzowski poziom. Z drugiej strony to oczywiście wyróżnienie za to, że udało nam się zrealizować wszystkie cele, jakie postawiliśmy przed sobą na początku 2020 roku – czyli jeszcze przed pandemią. Ponowne zdobycie nagrody było dla nas swego rodzaju misją, w której realizację zaangażował się cały zespół. I mówiąc to mam na myśli naprawdę dosłownie każdą osobę z zespołu. Zarówno jako team, jak i poszczególne jednostki go tworzące, dążyliśmy do tego, aby wszystkie czynności zrealizować poprawnie za pierwszym razem i pozwolić klientom na jak najbardziej wydajną i bezproblemową eksploatację - mówi Roman Giza, dyrektor Oddziału Rzeszów Trzciana.

 

Na kolejnych miejscach podium uplasował się oddział ESA Trucks Polska oddział Komorniki,
a na miejscu trzecim - kolejny oddział powiązany z Grupą Wanicki - Nedpol Truck Service z Częstochowy.

 

Przeczytaj też:
DAF Trucks przyznaje tytuł DAF International Dealer of the Year 2021

Wiemy już kto otrzymał w tym roku statuetkę Dealera Roku DAF Trucks Polska. W Europie tytuł ten otrzymała Brytyjska grupa dealerska Lawrence Vehicles Ltd. 

DAF Trucks Polska z wprowadzi na rynek pojazdy elektryczne

W 2020 roku firma DAF zarejestrowała 37 580 pojazdów ciężarowych spośród łącznej liczby 230 400 ciężarówek sprzedanych na europejskim rynku pojazdów użytkowych.

Firma LINK w nowym roku z nowymi ciężarówkami - DAF XF

Firma LINK wzbogaciła swoją flotę o 20 nowych ciągników siodłowych DAF XF FT. To pierwsza partia, z kontraktu na dostawę 83 ciężarówek DAF XF na ten rok.

 

EFL wprowadza możliwość odroczenia rat leasingu. Harmonogram spłaty rat leasingowych można zmienić bez wychodzenia z domu

EFL proponuje klientom usługę, która pozwala na dopasowanie płatności do bieżącej płynności finansowej firmy. Leasing Swobodny umożliwia samodzielne zarządzanie wysokością spłacanych rat.

 

Najlepsi mechanicy najlepsze serwisy DAF Trucks Polska

W dniu 12 grudnia br. na terenie Centrum Szkoleniowego DAF w Sękocinie Nowym koło Warszawy odbył się finał Olimpiady technicznej DAF 2020.

 

TATRA czy DAF co wybrać? POLSKA: OPŁATY KARTELOWE WOBEC SPRZEDAWCÓW SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH

Niemiecka prasa branżowa bije na alarm.

 

Zamieszanie wokół sprzedaży DAF-ów - kto zawinił?

Dilerzy DAF - spółki DBK i WTC nie zgadzają się z zarzutami UOKiK.

 

Czy niektórzy dilerzy ciężarówek DAF mogli stworzyć kartel, który podzielił polski rynek?

Dochodzenie UOKiK budzi wiele pytań.

 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL