Dealer-Roku-DAF-Trucks-2023

Spółka DAF Trucks Polska wybrała najlepszych dealerów roku

Tytuł najlepszego dealera przyznano zespołowi ESA Trucks Polska (filia Godzieszów).

W dniu 24 marca br. we Wrocławiu odbyła się Gala Dealera Roku DAF 2023. Jest to coroczny konkurs, którego celem jest nagrodzenie najlepszych autoryzowanych dealerów marki DAF w Polsce. Tym razem odbyła się dwunasta edycja konkursu. Na drugim miejscu konkursu Dealer Roku DAF 2023 znalazła się firma DBK – oddział w Białymstoku. Na trzecim natomiast TB Truck & Trailer Serwis – oddział w Wolicy.

Mariusz Piszczek, dyrektor Zarządzający DAF Trucks Polska:
– To kolejna nagroda dla ESA Trucks, bo warto dodać, że ten dealer doskonale radzi sobie także na arenie międzynarodowej, wielokrotnie odbierając również europejskie prestiżowe nagrody. Przekazujemy statuetkę Dealera Roku 2023 bez cienia wątpliwości, ponieważ o najwyższej jakości usług ESA Trucks świadczą nie tylko doskonałe wskaźniki, ale także setki komentarzy zadowolonych użytkowników – przedsiębiorców oraz kierowców. DAF to przede wszystkim marka wielkiego, dopracowanego, ale jednak narzędzia, bo właśnie tym jest współczesna ciężarówka. Narzędzia, które ma realizować zadania, jakie się przed nim stawia – czy to w sektorze dystrybucji, budowalnym czy komunalnym – a przy okazji pomagać przedsiębiorcom w realizacji ich biznesu, a kierowcom komfortowo i bezpiecznie wykonywać swoja pracę. ESA Trucks Polska to dowód na to, że możliwe jest połączenie czysto narzędziowego podejścia z biznesem, ale i troską o najwyższe zadowolenie klientów.
 

Jarosław Szymkowiak, dyrektor Zarządzający ESA Trucks Polska:
– Zespół ESA Trucks Polska to 350 pracowników, z czego niemal połowa to zespół techniczny. Natomiast to, co wyróżnia każdego z nas, to ogromna pasja i serce do ciężarówek – zwłaszcza marki DAF. Bez cienia ironii powiem, że my naprawdę kochamy te holenderskie ciężarówki. Zresztą nie tylko my, ponieważ DAF to niemal od 20 lat najpopularniejsza ciężarówka w Polsce. Od 12 lat DAF organizuje ten konkurs i my siłą rzeczy stajemy w szranki z innymi, ale muszę zdradzić, że robimy to niejako przy okazji. Nie gonimy za wszelką cenę za targetami, KPI’ami, liczbami. Są dla nas ważne, ale najważniejsze dla nas, to po prostu robić swoje. I jak widać, chyba właśnie w tym pozornym szaleństwie jest metoda, skoro po raz kolejny odbieramy nagrodę.
 

 

Przeczytaj też:
Obowiązkowe systemy bezpieczeństwa w ciężarówkach od 2024 roku Od przyszłego roku wchodzą nowe przepisy zaostrzające wymagania dotyczące funkcji poprawy bezpieczeństwa.
ARC Europe Polska z nową flotą pojazdów serwisowych Dobrze zorganizowana i profesjonalna pomoc w przypadku awarii samochodu jest dzisiaj usługą niezwykle pożądaną przez klientów.
RIO i Webfleet wspólnie dla ciężarówek MAN, Scania i dostawczych Volkswagenów Bridgestone Mobility Solutions, jednostka biznesowa Bridgestone, ogłosiła partnerstwo z RIO, dostawcą usług cyfrowych, będącym częścią TRATON SE i siostrą marek pojazdów użytkowych MAN, Scania i Volkswagen Truck & Bus.
PETRONAS otworzył pierwszy flagowy warsztat w Polsce W czwartek 20 kwietnia firma uroczyście otworzyła pierwszy flagowy warsztat w kraju.
MTD Skuratowicz zdobywa prestiżową nagrodę za transport pow. 120 t  MTD Skuratowicz – firma zrzeszona w Ogólnopolskim Stowarzyszeniu Pracodawców Transportu Nienormatywnego (OSPTN) – wygrywa europejski konkurs ESTA Awards of Excellence 2023 za najbardziej spektakularny transport powyżej 120 t.
Direct Vision Standard - wymogi bezpieczeństwa dla pojazdów ciężarowych Czy polski przewoźnik ma szansę uzyskać zezwolenie bezpieczeństwa HGV?
Sześćdziesiąt lat fabryki Mercedes-Benz Trucks w Worth Fabryka ciężarówek Mercedes-Benz rozpoczyna swój jubileuszowy rok.
Nowe samochody ciężarowe i naczepy po pierwszym kwartale W marcu 2023r. zarejestrowano 3 559 nowych pojazdów użytkowych pow. 3,5 t, tj. więcej niż przed rokiem (+27,9%) i więcej niż w lutym br. (+ 27,8%).
Znamy zwycięzców Mistrzostw Mechaników Pojazdów Ciężarowych W dniach 30.03 – 01.04 2023r. podczas targów Poznań Motor Show odbyły się finały XII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników, w tym mechaników pojazdów ciężarowych.