4000. podwozie marki DAF przekazane

4000. podwozie marki DAF przekazane

Firma KORNET INTERNATIONAL TRANSPORT z Zamościa odebrała czterotysięczne podwozie marki DAF z zabudową.

W czerwcu 2012 roku polskie przedstawicielstwo firmy DAF wystawiło wyciąg ze świadectwa homologacji nr 4000 na pojazd skompletowany, czyli podwozie z wykonaną w kraju zabudową. Jest to podwozie 6x2 DAF FAR XF105 460 z zabudową kurtynową, wykonaną przez firmą Vikström & Betz S.A. z Warszawy.

Firma DAF jest właścicielem wszystkich homologacji na podwozia marki DAF z zabudowami wszelkiego typu. Dzięki temu rozwiązaniu kontrolowany jest proces zabudowy pojazdu w dwóch aspektach:
- zgodności z obowiązującym prawem oraz
- jakości wykonania i montażu zabudowy w świetle wymagań technicznych firmy DAF.

Dzięki temu klienci szybko i bezproblemowo rejestrują pojazdy nawet ze specjalistycznymi zabudowami oraz zyskują pewność, że zabudowa została wykonana właściwie i spełnia wysokie standardy DAF. Również pewność co do zgodności z prawem wykonanego pojazdu likwiduje ryzyko zatrzymania pojazdu.

Docenia to firma KORNET INTERNATIONAL TRANSPORT, która zakupiła 6 identycznych podwozi DAF FAR XF105. Są to kolejne podwozia marki DAF we flocie firmy Kornet, w dodatku do uprzednio eksploatowanych 10 podwoi 6x2. Firma KORNET INTERNATIONAL TRANSPORT wybrała DAF ze względu na niskie koszty eksploatacji tych pojazdów, ich trwałość i niezawodność oraz wysoką wartość jaką zachowują używane pojazdy marki DAF. Podwozia zostały dostarczone przez lubelski oddział Firmy Wanicki - autoryzowanego dealera DAF.

 

4trucks.pl / DAF Trucks Polska

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL

Wyszukiwarka

Informacje