Naczepy Krone z dodatkowym miejscem na trzy palety

Naczepy Krone

W nowym roku firma Krone rozpoczęła wydawanie nowych pojazdów.

Firma transportowa Sostmeier GmbH & Co. KG z Osnabrück zamówiła 20 nowych naczep Krone. Pierwsze siedem pojazdów zostało przekazanych jeszcze w grudniu ub. roku. Klient otrzymał naczepy: typu Mega Liner oraz trzy modele Profi Liner.

Naczepy Krone Mega i Profi Liner będą wykorzystywane przez Sostmeier na europejskich szlakach drogowych. Na uwagę zasługuje fakt, że naczepy swoją długością odbiegają od standardowych 13.62 m. Pojazdy Krone oferują dodatkowe miejsce na 3 palety i są długości 15 m. Sostmeier wykorzystuje je przede wszystkim do zabezpieczania produkcji w przemyśle motoryzacyjnym. W przypadku zespołu pojazdów (ciągnik + naczepa), kombinacja przekracza standardową długość 16,50 m i dlatego przewoźnik musi wykazać się odrębnym certyfikatem Code XL, DC 9.5 zezwalającym na jazdę dłuższym zestawem.

Jens Meyer, Head of Logistics Germany w Sostmeier, podkreśla bardzo dobre i profesjonalne wsparcie ze strony Krone podczas przekazania. Krone wzorowo zadbało o kontrolę TÜV długich naczep ciężarowych, a także zorganizowało szkolenie kierowców.

Przeczytaj też:
Od marca Krone wyposaża swoje naczepy w nową tylną belkę przeciwnajazdową

Dzięki zupełnie nowej konstrukcji belka ma zapewnić znacznie lepszą ochronę uczestników ruchu drogowego w razie najechania na zestaw od tyłu.

 

Krone Trusted - nowa marka producenta naczep

Od lutego 2021 r. liczba użytkowników sklepu z częściami zamiennymi firmy Krone osiągnęła wynik 10 000.

 

Styczniowy wzrost sprzedaży naczep

Rynek naczep odbudowuje się czwarty miesiąc z rzędu. W ich grupie odnotowano wzrost rejestracji o 25,0% w porównaniu r/r do 1405 szt., a ich udział w rynku zwiększył się do 23,6% wobec 20,7% zajmowanych rok wcześniej.

 

Krone Mobility - firma Krone podpisała umowę z EBTS

Każdy przewoźnik zna sytuację: kierowca zgłasza awarię, pojazd utknął. Wtedy potrzebna jest szybka i kompetentna pomoc.

 

MEGA rozpoczyna współpracę z MHS II

MEGA Sp. z o.o. - producent pojazdów użytkowych, rozpoczęła w minionym roku współpracę z firmą MHS II ze Świebodzina w zakresie montażu pneumatycznych systemów wyładowczych.

 

Naczepy EcoGeneration - nowa propozycja Schmitz Cargobull dla transportu

Nowe podejście do zrównoważonego rozwoju - to motto nowej koncepcji pojazdu EcoGeneration firmy Schmitz Cargobull.

 

Grupa Krone podsumowała ubiegły rok

W ostatnim roku obrotowym Grupa Krone osiągnęła obroty w wysokości 1,9 miliarda euro (rok wcześniej około 2,2 miliarda euro). Ten rok, ze względu na Covid-19 był nieco gorszy, jednak nienajgorszy.

 

Naczepy - spektakularny wzrost sprzedaży

Tempo wzrostu wyniosło 50,3%, i było ponad dwukrotnie wyższe niż w listopadzie (+25,9% r/r.).

 

Aberg zadba o obsługę posprzedażową wszystkich klientów Grupy Wielton

Grupa Wielton, jeden z większych obecnie graczy na rynku przyczep, naczep i zabudów samochodów ciężarowych podjęła decyzję o wprowadzeniu nowej strategii obsługi posprzedażowej we wszystkich spółkach i rynkach prowadzonej działalności.

 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL