Naczepy Kassbohrer w sieci sprzedaży Grupy DBK

DBK Kassbohrer

DBK rozszerza swoją ofertę o kolejną markę naczep. Po marce Kögel przyszła kolej na niemieckiego Kassbohrer'a.

Oferta Grupy DBK, w zakresie sprzedaży naczep, będzie poszerzona m.in. o dodatkowy segment pojazdów do transportu ładunków płynnych i sypkich - silosów i cystern, transport specjalistyczny - naczepy niskopodłogowe, transport chłodniczy - naczepy chłodnie.

Od grudnia w ofercie DBK pojawią się naczepy Kässbohrer

Za sprzedaż pojazdów i rozwój sieci handlowej Kässbohrer w ramach Grupy DBK odpowiada Daniel Kozikowski, który objął stanowisko dyrektora Handlowego. Nowy szef projektu Kässbohrer w Grupie DBK jest związany z branżą motoryzacyjną od wielu lat, a przez większość swojej zawodowej kariery był związany ze sprzedażą naczep.

Kässbohrer w swojej ofercie posiada pełną paletę produktową – poczynając od naczep plandekowych i niskopodwoziowych, poprzez platformy i chłodnie, kończąc na cysternach i silosach. Zaraz po marce Kögel, którą Grupa DBK od wielu lat oferuje swoim klientom, to właśnie brand Kässbohrer cieszy się największym zainteresowaniem wśród polskich przewoźników. Oprócz leasingu lub zakupu za gotówkę klienci będą mogli skorzystać z opcji wynajmu długoterminowego DBK Rental.

- Zgodnie z naszą filozofią Total Care dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci mieli dostęp do jak najszerszej gamy produktów dla swojego biznesu. Z tą myślą wprowadziliśmy do oferty markę Kässbohrer, której flagowe produkty, takie jak naczepy kurtynowe, cysterny czy silosy, cieszą się dużym zainteresowaniem wśród polskich firm transportowychmówi Daniel Kozikowski, dyrektor Handlowy marki Kässbohrer w Grupie DBK.

Poza sprzedażą produktów Kassbohrer Grupa DBK zapewnia serwis gwarancyjny i pogwarancyjny pojazdów tej marki w całej sieci serwisowej DBK Truck Center. Użytkownicy tych pojazdów mogą dokonać wszelkich napraw w punktach serwisowych Grupy DBK, uwzględniając również naprawy powypadkowe.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL