Naczepy Kassbohrer w sieci sprzedaży Grupy DBK

DBK Kassbohrer

DBK rozszerza swoją ofertę o kolejną markę naczep. Po marce Kögel przyszła kolej na niemieckiego Kassbohrer'a.

Oferta Grupy DBK, w zakresie sprzedaży naczep, będzie poszerzona m.in. o dodatkowy segment pojazdów do transportu ładunków płynnych i sypkich - silosów i cystern, transport specjalistyczny - naczepy niskopodłogowe, transport chłodniczy - naczepy chłodnie.

Od grudnia w ofercie DBK pojawią się naczepy Kässbohrer

Za sprzedaż pojazdów i rozwój sieci handlowej Kässbohrer w ramach Grupy DBK odpowiada Daniel Kozikowski, który objął stanowisko dyrektora Handlowego. Nowy szef projektu Kässbohrer w Grupie DBK jest związany z branżą motoryzacyjną od wielu lat, a przez większość swojej zawodowej kariery był związany ze sprzedażą naczep.

Kässbohrer w swojej ofercie posiada pełną paletę produktową – poczynając od naczep plandekowych i niskopodwoziowych, poprzez platformy i chłodnie, kończąc na cysternach i silosach. Zaraz po marce Kögel, którą Grupa DBK od wielu lat oferuje swoim klientom, to właśnie brand Kässbohrer cieszy się największym zainteresowaniem wśród polskich przewoźników. Oprócz leasingu lub zakupu za gotówkę klienci będą mogli skorzystać z opcji wynajmu długoterminowego DBK Rental.

- Zgodnie z naszą filozofią Total Care dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci mieli dostęp do jak najszerszej gamy produktów dla swojego biznesu. Z tą myślą wprowadziliśmy do oferty markę Kässbohrer, której flagowe produkty, takie jak naczepy kurtynowe, cysterny czy silosy, cieszą się dużym zainteresowaniem wśród polskich firm transportowychmówi Daniel Kozikowski, dyrektor Handlowy marki Kässbohrer w Grupie DBK.

Poza sprzedażą produktów Kassbohrer Grupa DBK zapewnia serwis gwarancyjny i pogwarancyjny pojazdów tej marki w całej sieci serwisowej DBK Truck Center. Użytkownicy tych pojazdów mogą dokonać wszelkich napraw w punktach serwisowych Grupy DBK, uwzględniając również naprawy powypadkowe.

Przeczytaj też:
Schwarzmüller Polska obiecuje wzrost sprzedaży

Ponad 1100 przyczep zarejestrowanych w Polsce pozwoliło zrealizować z nawiązką ambitny cel sprzedaży grupy Schwarzmüller na rok 2021.

Kassbohrer przekazuje 45 naczep dla Erontrans

Producent naczep firma Kässbohrer i polski przewoźnik Erontrans rozpoczęli współpracę dotycząca pojazdów do transportów intermodalnych. Niedawno Erontrans dodał do swojej floty 45 naczep K.SCS M Mega Curtainsider.

To już milion naczep Krone!

W listopadzie 2021 r. z linii produkcyjnej Krone zjechał pojazd o milionowym numerze podwozia WKESD000001000000. Był to model naczepy Cool Liner wyprodukowany w zakładzie w Lübtheen.

Langendorf produkuje w Polsce

W dniu wczorajszym mieliśmy okazję zwiedzić nowy zakład produkcyjny firmy Langendorf i jednocześnie siedzibę spółki Langendorf Polska mieszczącej się w Wieluniu.

 

Październikowe wzrosty sprzedaży naczep

Rejestracje ciągników samochodowych, które sygnalizują z wyprzedzeniem sytuację na rynku przyczep i naczep, zwiększyły się w październiku o 22,1% r/r do poziomu 2223 szt. i jednocześnie zwiększyły się o 11,3% m/m (+223 szt.). Daje to nadzieję, że rynek przyczep i naczep będzie się również dalej rozwijał.

Czterdzieści naczep z indywidualnym graffiti

Firma transportowo-logistyczna Hegelmann ogłosiła konkurs projektowy wśród swoich stażystów.

Naczepy Schwarzmueller w finansowaniu EFL

Grupa EFL podpisała z Schwarzmϋller Polska umowę, na mocy której została partnerem finansowym austriackiego producenta i dostawcy naczep.

Schmitz Cargobull - masowy spadek zamówień i szybka poprawa

Rok finansowy 2020/21 w Schmitz Cargobull to przede wszystkim sytuacja związana z koronawirusem, jednak firmie szybko udało się osiągnąć pozytywny wynik i utrzymać swoją pozycję rynkową, jako wiodącego europejskiego producenta naczep.

Rynek nowych naczep w górę

Grupa nowych przyczep i naczep o DMC pow. 3,5 t osiągnęła, od początku roku, wynik 23 742 szt., co oznacza zwiększenie popytu na te pojazdy o 118% w porównaniu z sytuacją sprzed roku.

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL

Wyszukiwarka

Informacje