Miss Scania

Miss Scania

Najpiękniejsze pojazdy ciężarowe Scania

Będzie można je zobaczyć w gdańskim oddziale Scania Polska S.A. już 16 września. Podczas tegorocznej imprezy swoją premierę na Pomorzu będą też miały pojazdy Scania XT dla branży budowlanej i leśnej.

Pomorska Miss Scania to wydarzenie, które od lat przyciąga setki miłośników pojazdów ciężarowych. Każdego roku do konkursu zgłaszanych jest kilkadziesiąt widowiskowych pojazdów Scania w ciekawych stylizacjach. Impreza jest organizowana już po raz 16.

Pojazdy biorące udział w konkursie będą oceniane w czterech kategoriach. O przyznaniu tytułu Pomorska Miss Scania zadecyduje jury złożone z przedstawicieli magazynów branżowych oraz kierownictwa Scania Polska Gdańsk. Publiczność również będzie mogła wskazać najpiękniejszy pojazd wybierając Pomorską Miss Scania Publiczności. Kolejne kategorie to Nagroda Dyrektora gdańskiego oddziału Scania oraz Pomorska Miss Scania Weteran Szos, dla najlepiej utrzymanych samochodów wyprodukowanych przed 1990 rokiem.

Pomorska Miss Scania to wydarzenie zorganizowane w formie wielkiego, rodzinnego pikniku. Organizatorzy zadbali o liczne konkursy z nagrodami, koncerty muzyczne i atrakcje dla najmłodszych.

Tradycyjnie imprezę zakończy pochód pojazdów ciężarowych biorących udział w konkursie głównymi ulicami Gdańska w asyście policji.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL