Jeden z pierwszych ciągników w Polsce

Jeden z pierwszych ciągników w Polsce

Wydanie pojazdu Scania S730 w Pile

Na początku lutego br. odbyło się przekazanie jednego z pierwszych w Polsce ciągników Scania S730 Highline nowej generacji. Kluczyki do pojazdu odebrali przedstawiciele firmy Truck Service. Wydanie odbyło się w nowej siedzibie Scania w Pile. Przekazany pojazd to największy i najmocniejszy model Scania nowej generacji, wyróżniony tytułem „Truck of the Year”. Ciągnik posiada układ osi 6x2 i będzie wykorzystywany w transporcie chłodniczym, długodystansowym na terenie Szwecji i północnej Norwegii.

– Ten pojazd imponuje pod każdym względem. Jest wyposażony w 730-konny silnik V8, ma najwyższą kabinę i płaską podłogę. Ponieważ właściciele firmy, bracia Krzysztof i Piotr Rummel sami realizują część transportów, ciągnik posiada najwyższy standard i gwarantuje znakomity komfort kierowcy. Panowie skorzystali z możliwości optymalnego dopasowania go do swoich potrzebkomentuje Michał Maćkowiak, przedstawiciel handlowy Scania Piła. Scania nowej generacji z kabiną S zapewnia dużą przestronność wnętrza i doskonałą widoczność drogi.

– To już 14. pojazd Scania, który znajduje się w naszej flocie. Mamy dobre doświadczenia, jeśli chodzi o eksploatację samochodów tej marki, dlatego zdecydowaliśmy się na zakup pojazdu nowej generacji w najwyższej kabinie. Zależy nam przede wszystkim na wygodzie pracy kierowcy. Nie bez znaczenia są także dobre wyniki spalaniakomentuje Piotr Rummel, współwłaściciel firmy Truck Service.

Pojazd został nabyty z pięcioletnim, europejskim kontraktem serwisowo-naprawczym. Umowa obejmuje ponadto usługi finansowania oraz ubezpieczenia samochodu realizowane przez Scania Finance Sp. z o.o.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL