Scania w firmie Megatranslaw

Megatranslaw-Scania

Po zakupach ciągników DAF i MAN przyszła kolej na Scanie.

 

Ciągniki siodłowe Scania R450 nowej generacji zostały wydane firmie Megatranslaw na mocy umowy podpisanej na początku tego roku. Przedstawiciele firmy zdecydowali się na wybór Scania po testach w ramach programu Scania Zawsze na czele.

Megatranslaw to jedno z kluczowych przedsiębiorstw transportowych w województwie kujawsko-pomorskim. Pojazdy firmy wyróżniają się charakterystycznym, żółtym malowaniem oraz błękitnym oklejeniem. Dlatego wszystkie elementy kabiny nowo wydanych ciągników Scania R450 mają pełne malowanie. Ze względu na przeznaczenie pojazdów, które będą wykorzystywane głównie trasach do Hiszpanii i Portugalii, zamontowano w nich klimatyzację postojową. Dodatkowo, ciągniki zostały wyposażone m.in. w zbiorniki paliwa o pojemności 1500l, rozbudowany system audio, oświetlenie LED oraz fabryczny Scania Night Lock.

- Sukces w branży transportowej jest sumą wielu czynników. Jednym z nich są niezawodne i ekonomiczne pojazdy we flocie, które dodatkowo zapewniają bezpieczne i komfortowe warunki pracy. Zdecydowaliśmy się na wybór Scania po wnikliwych analizach i testach praktycznych w ramach programu „Zawsze na czele”, zrealizowanych na typowych trasach, jakie obsługują nasi kierowcy. Efekty były bardzo zadawalające - mówi Sławomir Błaszkiewicz, właściciel firmy Megatransław.

 

Ciągniki siodłowe Scania zostały przekazane w firmie Hołowińscy - Scanserwis Sp. z o.o., która jest autoryzowanym dilerem Scania w Bydgoszczy.

- W Scania oferujemy rozwiązania dopasowane do potrzeb każdego biznesu.
W naszej ofercie znajdują się nie tylko znakomite, nowoczesne i ekonomiczne pojazdy, ale także doskonale rozwinięta sieć serwisowa, z profesjonalnym i zaangażowanym zespołem - komentuje Paweł Paluch, dyrektor ds. marketingu i komunikacji Scania Polska S.A.

 

Firma transportowa Megatranslaw działa na rynku już od 15 lat. Firma świadczy usługi transportowe głównie dla odbiorców w Hiszpanii, Francji i we Włoszech. Pokaźna liczba ciężarówek DAF XF stopniowo zostaje zastępowana przez inne marki. W ostatnim czasie były to ciągniki MAN TGX, obecnie flota wzbogaca się o nowe Scanie R450.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL