Scania w firmie Megatranslaw

Megatranslaw-Scania

Po zakupach ciągników DAF i MAN przyszła kolej na Scanie.

 

Ciągniki siodłowe Scania R450 nowej generacji zostały wydane firmie Megatranslaw na mocy umowy podpisanej na początku tego roku. Przedstawiciele firmy zdecydowali się na wybór Scania po testach w ramach programu Scania Zawsze na czele.

Megatranslaw to jedno z kluczowych przedsiębiorstw transportowych w województwie kujawsko-pomorskim. Pojazdy firmy wyróżniają się charakterystycznym, żółtym malowaniem oraz błękitnym oklejeniem. Dlatego wszystkie elementy kabiny nowo wydanych ciągników Scania R450 mają pełne malowanie. Ze względu na przeznaczenie pojazdów, które będą wykorzystywane głównie trasach do Hiszpanii i Portugalii, zamontowano w nich klimatyzację postojową. Dodatkowo, ciągniki zostały wyposażone m.in. w zbiorniki paliwa o pojemności 1500l, rozbudowany system audio, oświetlenie LED oraz fabryczny Scania Night Lock.

- Sukces w branży transportowej jest sumą wielu czynników. Jednym z nich są niezawodne i ekonomiczne pojazdy we flocie, które dodatkowo zapewniają bezpieczne i komfortowe warunki pracy. Zdecydowaliśmy się na wybór Scania po wnikliwych analizach i testach praktycznych w ramach programu „Zawsze na czele”, zrealizowanych na typowych trasach, jakie obsługują nasi kierowcy. Efekty były bardzo zadawalające - mówi Sławomir Błaszkiewicz, właściciel firmy Megatransław.

 

Ciągniki siodłowe Scania zostały przekazane w firmie Hołowińscy - Scanserwis Sp. z o.o., która jest autoryzowanym dilerem Scania w Bydgoszczy.

- W Scania oferujemy rozwiązania dopasowane do potrzeb każdego biznesu.
W naszej ofercie znajdują się nie tylko znakomite, nowoczesne i ekonomiczne pojazdy, ale także doskonale rozwinięta sieć serwisowa, z profesjonalnym i zaangażowanym zespołem - komentuje Paweł Paluch, dyrektor ds. marketingu i komunikacji Scania Polska S.A.

 

Firma transportowa Megatranslaw działa na rynku już od 15 lat. Firma świadczy usługi transportowe głównie dla odbiorców w Hiszpanii, Francji i we Włoszech. Pokaźna liczba ciężarówek DAF XF stopniowo zostaje zastępowana przez inne marki. W ostatnim czasie były to ciągniki MAN TGX, obecnie flota wzbogaca się o nowe Scanie R450.

Przeczytaj też:
Scania przewiduje zwiększony popyt na ciężarówki

Zakład produkcyjny Scania w Zwolle zapowiedział zwiększenie produkcji samochodów ciężarowych do 240 ciężarówek dziennie.

FMS Scania - na Ukrainie bez opłat

Scania Ukraina, na swoim Facebooku poinformowała o zniesieniu opłaty abonamentowej za korzystanie z systemu zarządzania flotą FMS.

Limitowane V8 - powstanie tylko 100 sztuk

Znany, w świecie samochodów ciężarowych, projektant ciężarówek Svempa Bergendahl wypuścił projekt ciężarówki, dla uczczenia silnika V8.

Sprzedaż samochodów ciężarowych w listopadzie 2021

To przedostatni miesiąc podsumowań sprzedaży samochodów ciężarowych w drugim roku pandemii.

Scania z kamerami zamiast lusterek, ale w innym miejscu

Opcja ta będzie początkowo oferowana tylko na rynku europejskim.

Scania SUPER - co oznacza nowy napis na grillu?

Szwedzki producent ciężarówek prezentuje nowo opracowany rzędowy sześciocylindrowy silnik, ale nie tylko.

Scania 113 z przejechanymi prawie trzema milionami kilometrów i oryginalnym silnikiem?

Scania 113 H 369, rok produkcji 1997. Cięzarówka jest własnościa firmy transportowej Trans Muraro z Rio Grande de Sul.

Ponowny wzrost liczby nowych samochodów ciężarowych

We wrześniu 2021 r. zarejestrowano 2781 wszystkich rodzajów pojazdów użytkowych pow. 3,5 t, to 32,4% więcej niż przed rokiem i więcej niż w sierpniu br. (+37,5%).

TRATON z nowym zarządem

Rada Nadzorcza TRATON SE podjęła dziś decyzję o zmianie Zarządu w TRATON. Obecny prezes i dyrektor generalny Scania, Christian Levin, będzie teraz kierował TRATON SE, jako nowy dyrektor generalny.

Wyszukiwarka

Informacje