Volvo Polska Partnerem Logistycznym Wrocław Global Forum 2012

Volvo Polska Partnerem Logistycznym Wrocław Global Forum 2012

W dniach 31 maja - 2 czerwca 2012 Wrocław gościł czołowych przedstawicieli świata polityki, dyplomacji, biznesu oraz organizacji pozarządowych w ramach organizowanego po raz trzeci w naszym mieście Wrocław Global Forum.

Firma Volvo Polska drugi rok z rzędu była Partnerem Logistycznym tego wydarzenia.

Organizatorami Forum są amerykańska fundacja Atlantic Council of United States, Miasto Wrocław oraz Sekretariat Wrocław Global Forum. W organizację WGF aktywnie zaangażowane jest również Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP oraz Ambasada USA w Polsce. W spotkaniu uczestniczą ponadto przedstawiciele polskich, europejskich i amerykańskich instytucji rządowych, a także przedstawiciele instytucji zajmujących się tematyką międzynarodową oraz krajowego i zagranicznego biznesu.

Volvo Polska już po raz drugi była Partnerem Logistycznym Wrocław Global Forum. W ramach współpracy przy tym prestiżowym wydarzeniu nasza firma zapewniła uczestnikom spotkania transport autobusami Volvo na terenie Wrocławia oraz transport gości z Warszawy.

Tegoroczne Forum poruszało kwestie związane z przyszłością Europy i Stanów Zjednoczonych w obliczu obecnych wyzwań dla gospodarki, polityki, systemów bezpieczeństwa transatlantyckiego oraz wartości demokratycznych. Podczas spotkania odbywały się panele dyskusyjne prowadzone przez europejskich i amerykańskich polityków i liderów biznesu oraz sesje robocze z czołowymi ekspertami.

Podobnie jak w ubiegłych latach, w czasie konferencji zostały przyznane nagrody Freedom Awards. Otrzymały je osoby, które przyczyniły się do rozszerzania demokracji, wolności i swobód obywatelskich.


4trucks.pl / Volvo Polska

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL