Rejestracja urządzeń viaBOX do 3 czerwca

Rejestracja  urządzeń viaBOX  do 3 czerwca

Do uruchomienia elektronicznego systemu opłat pozostał  tylko miesiąc. Wszyscy klienci, którzy zarejestrują się w systemie viaTOLL za pośrednictwem operatora kart paliwowych DKV Euro Service i nadeślą kompletne dokumenty do 3 czerwca włącznie, otrzymają zniżkę 5 € za każde urządzenie viaBOX.

Proces rejestracji u operatora karty paliwowej jest bardzo prosty. Wystarczy wypełnić dokumenty dostępne na stronie internetowej www.info-myto.pl w sekcji Jak zostać klientem, a następnie zarezerwować potrzebną liczbę urządzeń viaBOX. Podpisane formularze należy przesłać do warszawskiej siedziby DKV.

Co istotne, operator nie wymaga od swoich klientów przedłożenia żadnego zabezpieczenia finansowego w celu skorzystania z elektronicznych opłat drogowych, również dla płatności w trybie post-paid. Na podobne warunki może liczyć większość firm, które zgłaszają się do DKV zainteresowane rejestracją viaBOX. To rozwiązanie jest szczególnie istotne dla przewoźników, którzy chcą rozliczać opłaty w trybie post-paid, czyli z dołu na podstawie faktury. W przypadku DKV termin płatności takich faktur wynosi 21 dni, co pomaga klientom zachować płynność finansową w sytuacji zwiększenia obciążeń z tytułu e-myta.

Brak zabezpieczenia jest innowacją na rynku. Zazwyczaj w celu uruchomienia linii kredytowej dla klienta konieczne jest przedstawienie kaucji lub gwarancji bankowej - taka forma wymagana jest przez operatora systemu viaTOLL np.  dla floty 10 pojazdów, z których każdy przejeżdża miesięcznie po płatnych drogach 2 tys. km, gwarancja wyniesie ponad 30 tys. zł.
W sytuacji, kiedy firma zainteresowana jest nie tylko rozliczaniem poprzez DKV e-myta, ale również kartą paliwową DKV i powiązanymi usługami, może skorzystać z uproszczonej procedury przyjmowania klienta.  Specjalna oferta kierowana jest obecnie do małych firm (1-2 pojazdy). Klient przyjmowany jest automatycznie po otrzymaniu przez DKV podpisanego kompletu dokumentów, który znajduje na stronie
www.dkv-euroservice.pl w zakładce Zostań naszym klientem. Wystarczy przedłożyć zabezpieczenie w wysokości 1500 euro na każdą kartę, a następnie wpłacić kwotę 1200 euro na poczet pierwszej faktury. W takim przypadku DKV nie przeprowadza procedury weryfikacji finansowej klienta, a karta paliwowa dostarczana jest w ciągu kilku dni.

Zalety pośrednictwa DKV EURO SERVICE: dla klientów DKV nie są wymagane zabezpieczenia finansowe - również dla płatności w trybie post-paid;  21-dniowy termin płatności faktur;  DKV przejmuje ciężar zarządzania kontem viaTOLL, aby nie zabrakło na nim środków;  wszystkie rozliczenia w jednej fakturze;  prowizja od transakcji maksymalnie 2,5 proc.; bezpłatna wysyłka urządzeń viaBOX do klienta;  zarządzanie transakcjami z opłat drogowych przez program eReporting.

Źródło: DKV EURO SERVICE POLSKA

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL