Bezpiecznie w Górach z Mercedesem

Bezpiecznie w Górach z Mercedesem

Nową klasę GLK i M zaprezentuje w tle wodospadu Kamieńczyk spółka Mirosław Wróbel, wrocławski dealer Mercedes-Benz.

Rusza kolejna odsłona akcji Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego "Bezpiecznie w Górach". Jej partnerem jest Mercedes-Benz. Impreza odbędzie się 4 i 5 sierpnia w Szklarskiej Porębie.

Bezpieczna turystyka to nie tylko odpowiedzialne zachowanie na szlaku lub rozważna wspinaczka, to również umiejętność sprawnego zamontowania roweru na dachu samochodu i odpowiedni przewóz zwierząt. Jak przygotować się do wakacyjnych wyjazdów, już 4 sierpnia w Szklarskiej Porębie zaprezentują ratownicy Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego i przedstawiciele spółki Mirosław Wróbel.

Celem akcji Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego - Bezpieczne Lato, jest edukacja osób odwiedzających tereny górskie. Cyklicznym imprezom towarzyszą pokazy ratownictwa, nauka pierwszej pomocy i zasad bezpiecznego zachowania podczas uprawiania sportów letnich.

Na gości, którzy w dniach 4-5 sierpnia 2012 r. zawitają w okolice schroniska Kamieńczyk, czeka wiele atrakcji. Dzięki fachowcom ze spółki Mirosław Wróbel - wrocławskiego dealera Mercedesa - chętni będą mieli okazję zobaczyć, jak odpowiednio rozmieścić i zabezpieczyć walizki w bagażniku, jak przewieźć psa lub jak sprawnie zamontować rower.

Ponadto osoby, posiadające prawo jazdy kategorii B będą miały możliwość w prawdziwych górskich warunkach przetestować samochody: Nową Klasę GLK i Klasę M w towarzystwie specjalistów od off-road’u. Testy pozwolą na sprawdzenie możliwości napędu na cztery koła 4MATIC, który już od 25-lat jest montowany w pojazdach Mercedesa.


4trucks.pl / Mercedes-Benz

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL