IVECO wprowadza IVECO ON - nową markę usług i rozwiązań transportowych

IVECO-ON

Program IVECO ON to nowy świat zintegrowanych usług i rozwiązań transportowych, które pomagają klientom marki w efektywnym zarządzaniu posiadaną flotą.

 

IVECO ON pozwala lepiej zorientować się w szerokiej ofercie usług IVECO, które teraz pogrupowano w pakiety, aby klienci mogli łatwiej zidentyfikować rozwiązania dopasowane do ich specyficznych wymagań.

Dzięki IVECO ON klienci są w stałym kontakcie z ekspertami i dealerami IVECO, którzy pomagają im utrzymać ciągłą dyspozycyjność pojazdów, a tym samym niezakłócone funkcjonowanie firmy. Nazwa IVECO ON nawiązuje do tego, że marka jest zawsze „ON” — czuwa i jest gotowa, by przez cały czas służyć klientom i zaspokajać ich potrzeby.

- IVECO ON otwiera świat usług opracowanych i zaprojektowanych specjalnie dla naszych klientów. To ekosystem zintegrowanych rozwiązań, które pomagają naszym klientom w efektywniejszym, sprawniejszym i bardziej rentownym zarządzaniu prowadzoną działalnością. Stale rozwijamy nowe usługi wspierające ich na nowe sposoby. Usługi IVECO ON oparte na połączeniu z internetem wyznaczają podwójny przełom w zakresie obsługi klienta. Przede wszystkim przekształcają pojazd w platformę, która komunikuje się i odbiera dane w czasie rzeczywistym. Po drugie firma IVECO staje się autentycznym konsultantem klienta i kierowcy. Zmieniamy samą koncepcję świadczenia usług. IVECO ON już dziś oferuje przyszłościowe usługi dla branży transportowej - mówi Thomas Hilse, prezes marki IVECO.

IVECO ON to zbiorcza nazwa kompleksowego portfolio funkcji i usług cyfrowych IVECO, ukierunkowanych na poprawę dostępności pojazdu oraz jego efektywności i produktywności, przy jednoczesnym obniżeniu całkowitego kosztu posiadania (TCO), a także dbaniu o bezpieczeństwo i komfort kierowcy na pokładzie. Oferta usług IVECO ON jest stale poszerzana pod względem liczby i zasięgu oraz została zorganizowana w pięciu pakietach:

- Fleet: umożliwia efektywne zarządzanie flotą poprzez monitorowanie zużycia paliwa oraz pracy kierowców, planowanie zadań transportowych, optymalizację tras i rozdzielanie zleceń. Pakiet ten obejmuje usługę IVECO Web Api, czyli interfejs, który umożliwia właścicielom floty kontrolowanie parku pojazdów różnych marek za pomocą jednego narzędzia dzięki elastycznej integracji danych.
- Uptime: ułatwia utrzymanie pojazdu w ciągłej sprawności oraz przewidywanie i unikanie awarii, a także zapewnia dostęp do pomocy drogowej. Monitoring pojazdów, realizowany przez centrum Control Room, umożliwia zdalną diagnostykę, pomagając zapobiegać nieplanowanym przestojom. Ponadto usługa IVECO Top Care nadaje klientom premium priorytet w razie konieczności naprawy pojazdu.
- Care: monitoring i raporty pomagające zadbać o interes właściciela, a także o kierowców i pojazdy w trasie. Smart Report dostarcza klientom i kierowcom wskazówek dotyczących poprawy stylu jazdy poprzez optymalizację zużycia paliwa i eksploatacji pojazdu. Kierowcy samochodów ciężarowych mogą również korzystać z aplikacji Easy Way, która za jednym kliknięciem upraszcza pracę za kierownicą i maksymalizuje jej komfort.
- Serwis i naprawa: specjalistyczna pomoc przy wyborze indywidualnie dopasowanej umowy serwisowej. „Elements” to pakiety serwisowe skonfigurowane specjalnie pod kątem potrzeb danego klienta.
- Parts: uzupełnienie oferty IVECO ON o dostęp do oryginalnych części i akcesoriów IVECO. Firma oferuje oryginalne akcesoria oraz nowe części zamienne — oryginalne, regenerowane (Reman) oraz przeznaczone do starszych pojazdów (Nexpro).

Dzięki szybko powiększanemu zakresowi usług IVECO ON stanowi elastyczną ofertę, którą można dostosować do specyficznych wymagań przedsiębiorstwa klienta oraz realizowanych przez nie zadań transportowych.

Przeczytaj też:
IVECO S-Way bez lusterek. Kolejny producent testuje MirrorCam

Kto już widział IVECO S-Way bez lusterek bocznych?

 

Wypadek zabytkowego wozu strażackiego

Pojazdy zabytkowe mają mniejszą sprawność, niż samochody nowej generacji. Dotyczy to również długości drogi hamowania.

 

Nowe IVECO S-Way 570 w pięknym rubinowym kolorze

Firma Acitoinox dostarcza nowe arcydzieło - rubinowo-czerwone IVECO S-Way 570. Szczęśliwym posiadaczem jest firma z Neapolu.

 

Nowe wyścigowe samochody ciężarowe IVECO S-WAY R

Na torze testowym przy zakładach IVECO w Ulm odbyła się oficjalna prezentacja wyścigowych samochodów ciężarowych IVECO S-WAY R dla Team Hahn Racing i Team Schwabentruck.

 

Ciężarówki na gaz ziemny nadal bez opłaty drogowej

Parlament zatwierdził przedłużoną dotację na ciężkie ciężarówki napędzane CNG i LNG pomimo protestów stowarzyszeń kolejowych i opozycji.

 

IVECO wraca do gry

IVECO ogłosiło, że jest gotowe ponownie uruchomić produkcję w swoich fabrykach we Włoszech i w Hiszpanii.

 

Czy na rynku zabraknie nowych ciężarówek? Fabryki wstrzymują produkcję

Brakuje komponentów do produkcji samochodów ciężarowych.

 

MAN liderem grudnia. DAF wygrywa cały rok

Od początku roku przybyło 30 788 nowych pojazdów użytkowych o DMC pow. 3,5 t i jest to już mniej o 5,4% niż w tym samym czasie ub.r.

 

Ataki na kierowców na przystankach A2. Znamy nowe szczegóły

Dzięki tej sztuczce sprawcy zmusili kierowcę, aby wysiadł z samochodu.

 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL