Volvo FH w wersji McLaren - oferta specjalna używanych ciężarówek

Volvo Trucks FH McLaren

Centrum Używanych Samochodów Volvo Trucks oferuje flotę 24 ciągników Volvo FH 4x2 o wyjątkowo niskim przebiegu z kabinami Globetrotter XL.

 

Ciężarówki ostatnie dwa lata pracowały w zespole McLaren Racing F1. Każda ciężarówka będzie sprzedawana z podpisanym certyfikatem autentyczności wraz z szeregiem oficjalnych produktów McLaren Racing.

Samochody są wykończone metalicznym srebrem i zbudowane zgodnie ze sztandarową najbogatszą specyfikacją. Pojazdy zostały dostarczone do McLaren Racing w ramach umowy sponsoringowej z Volvo Trucks w sezonie 2018/2019. Ciężarówki służyły do transportu samochodów wyścigowych i sprzętu zespołu do rund europejskich Mistrzostw Świata Formuły 1.

Volvo FH 540 KM McLaren

Volvo udostępnia ciężarówki wyłącznie z sieci 14 centrów używanych ciężarówek w całej Wielkiej Brytanii.

Pojazdy z kierownicą po lewej stronie są dostępne w dwóch wysokościach podwozia - X-Low i Medium. Przebiegi wynoszą od 30 000 km do 60 000 km.

Jeśli chodzi o specyfikacje, mają prawie wszystko w opcji fabrycznej, w tym lodówki, kuchenki mikrofalowe i luksusowe skórzane wnętrza. Co więcej, zostały utrzymane w stanie wzorowym, wszystkie prace serwisowe zostały przeprowadzone w sieci dealerów Volvo Trucks.

Do każdego z samochodów Volvo Trucks oferuje, jako upominek, czapkę baseballową McLaren Racing podpisaną przez obecnych kierowców F1, Carlosa Sainza i Lando Norrisa, wraz z breloczkiem McLaren. W ciężarówkach będzie również znajdować się wyjątkowa plakietka McLaren Racing umieszczona dyskretnie na kabinie - znak prawdziwego dziedzictwa sportów motorowych.

Volvo FH McLaren napędzane są silnikiem Volvo D13K o mocy 540 KM i 2600 Nm momentu obrotowego. Wyposażono je również w predykcyjny tempomat I-See najnowszej generacji Volvo oraz szybki most o przełożeniu 2,31: 1.

Samochody Volvo FH sprzedawane są z kompleksową 24-miesięczną gwarancję producenta na układ napędowy, którą można opcjonalnie przedłużyć do 36-miesięcznej ochrony. Można również dodać ogólnoeuropejską ochronę gwarancyjną za pośrednictwem sieci dealerów Volvo.

Zainteresowani mogą uzyskać więcej informacji pod numerem telefonu 0844 417 9522 lub przez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przeczytaj też:
Sprzedaż samochodów ciężarowych w listopadzie 2021

To przedostatni miesiąc podsumowań sprzedaży samochodów ciężarowych w drugim roku pandemii.

Modyfikacje w silnikach Volvo Trucks

Volvo Trucks wprowadza szereg istotnych modyfikacji w swoich silnikach 11- i 13-litrowych spełniających normę emisji spalin Euro 6, których celem jest zapewnienie niższego zużycia paliwa przy jednoczesnej poprawie właściwości jezdnych.

Październik przyniósł kolejne wzrosty

W październiku 2021r. zarejestrowano 2927 pojazdów użytkowych pow. 3,5 t, to 16% więcej niż przed rokiem i więcej niż we wrześniu br.

Ponowny wzrost liczby nowych samochodów ciężarowych

We wrześniu 2021 r. zarejestrowano 2781 wszystkich rodzajów pojazdów użytkowych pow. 3,5 t, to 32,4% więcej niż przed rokiem i więcej niż w sierpniu br. (+37,5%).

Volvo Trucks z największym zamówieniem na elektryczne ciężarówki

Duński gigant logistyczny firma DFDS zamówiła od Volvo Trucks ponad 100 elektrycznych ciężarówek typu FM Electric.

Test Volvo FE Electric, są już pierwsze wyniki

Elektromobilność na rynku samochodów ciężarowych to temat, który dopiero rodzi się na polskich i europejskich drogach.

Kolejna edycja akcji Profesjonalni Kierowcy na autodromie Jastrząb

W dniu 9 września Autodrom Jastrząb wypełnił się uczestnikami akcji Profesjonalni Kierowcy, którzy otrzymali certyfikaty potwierdzające ich sumienne przygotowanie do zawodu.

Rejestracje samochodów ciężarowych w maju 2021

Od początku 2021 roku przybyło 14 039 nowych pojazdów użytkowych o DMC pow. 3,5 t. - ciężarówek i autobusów - co oznacza dwukrotny wzrost (+96,6%) w skali roku.

Elektryczne ciężarówki będą musiały mieć ostrzegawcze sygnały dźwiękowe

Volvo Trucks opracowało akustyczny system ostrzegawczy dla modeli samochodów ciężarowych z napędem elektrycznym.

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL

Wyszukiwarka

Informacje