Sieć salonów i serwisów Mercedes-Benz Grupa Wróbel w pełnej gotowości

Mercedes-Benz Wrobel

Zachęcając wszystkich przez najbliższe tygodnie do pozostania w domu i podejmowania wyłącznie niezbędnych działań, Grupa Wróbel oddaje do dyspozycji klientów szereg narzędzi, które minimalizują bezpośredni kontakt z pracownikami firmy.

 

Biorąc pod uwagę obecną sytuację, Grupa Wróbel pracuje w stałych zespołach, na zmianę, w wielu przypadkach zdalnie. Jednak są prace, które po prostu muszą być wykonane w hali serwisowej.
Obecnie, oprócz planowanych z wyprzedzeniem wizyt serwisowych, w trybie pierwszeństwa obsługiwane są samochody reprezentujące służby publiczne. Wszystkie te pojazdy, w końcowym etapie prac warsztatowych, mają wykonywane zabiegi ozonowania i dezynfekcji.

– Od dłuższego czasu prowadzimy intensywne działania w sferze online. Mamy możliwość przeprowadzenia praktycznie całego procesu decyzyjnego zdalnie. W dzisiejszym świecie coraz częściej przenosimy nasze codzienne sprawy do świata wirtualnego. Myślę, że w jakimś sensie jest to konieczne, stąd oprócz mocno spersonalizowanych narzędzi, szczególnie dużą wagę przywiązujemy do wdrażania najnowszych technologii oraz cyberbezpieczeństwa. Istotną kwestią w działaniach "na dystans" jest zaufanie i wiarygodność podmiotów. Ale o to jesteśmy spokojni - działając na rynku od ponad 28 lat, jesteśmy pewnym i stabilnym partnerem - mówi Michał Łuczak, prezes zarządu Grupy Wróbel.

Dziś, aby przekazać samochód do serwisu Grupy Wróbel, można skorzystać z 3 opcji:
1. Wizyta w salonie, z zachowaniem wszystkich obowiązujących zasad bezpieczeństwa;
2. Usługa "Door to Door", dzięki której pojazd jest przekazywany pracownikowi Grupy Wróbel (a później zwrotnie do klienta) we wskazanym przez klienta w miejscu. To niezwykle wygodna opcja, dzięki której klienci komfortowo i szybko korzystają z usług serwisowych;
3. Aplikacja MercedesMe – niezwykle użyteczny i intuicyjny w obsłudze program, który umożliwia m.in. zdalne otwieranie i zamykanie pojazdu za pomocą smartfona. W tym przypadku w ogóle nie dochodzi do bezpośredniego kontaktu z żadnym z pracowników Mercedesa.

Leasing Mercedes-Benz z odroczeniem płatności

Dla klientów, którzy korzystają z usług finansowych Mercedes-Benz Financial Services, przygotowano możliwość prolongaty płatności rat z jednoczesną zmianą harmonogramu umowy, bez żadnych dodatkowych opłat.
W przypadku branż szczególnie dotkniętych epidemią, jak hotelarstwo czy turystyka, wprowadzona została uproszczona ścieżka przyznania odroczenia. Procedura jest w dużej mierze automatyczna - wystarczy złożyć prośbę, bez okazywania żadnych dodatkowych wyjaśnień. Pozostałym przedsiębiorstwom z dobrą historią płatniczą, zasadność przyznania prolongaty zostanie oceniona na podstawie krótkiego formularza, w którym klienci opiszą wpływ stanu epidemii na ich biznes.

Więcej informacji o terminach i zakresie usług serwisowych dostępne pod nr tel. 777 100 100.

Przeczytaj też:
Samochód czy mieszkanie? Mercedes-Benz Actros w nowej roli

W tym roku większość Polaków spędzi wakacje w kraju. Zapewne zapełnią się pensjonaty, ale również kempingi. Kamper na podwoziu Actrosa, czemu nie!

 

Nowy KAMAZ z kabina Mercedesa Actrosa będzie kosztował więcej niż oczekiwano

Ciągnik siodłowy KAMAZ-54901 nowej generacji K5 nadal jeszcze nie jest w sprzedaży.

 

Mercedes-Benz Trucks wprowadza program Jedź teraz, zapłać później. Chcą w ten sposób wesprzeć transport drogowy w kryzysie

Program oferowany w Niemczech przez Mercedes-Benz Financial dedykowany jest klientom, którzy chcą kupić samochód ciężarowy Mercedes-Benz.

 

Mercedes-Benz Actros Grand Prix Editions - kolejny projekt Wensink Trucks

Holenderska ciężarówka nie tylko wygląda spektakularnie, ale jest również bogato wyposażona.

 

Ciężarówka w tunelu aerodynamicznym. Mercedes-Benz Actros zyskał dzięki MirrorCam

Aerodynamika ciężarówek jest coraz ważniejszym parametrem w branży transportowej.

 

Dostawcze Mercedesy mogą liczyć na wsparcie serwisów

We wszystkich europejskich krajach nieprzerwanie działają policja, straż pożarna, ambulanse, służby komunalne, usługi techniczne, logistyczne i dostawy towarów.

 

Elektryczne ciężarówki Mercedes już niedługo w seryjnej produkcji

Najpóźniej w roku 2039, Daimler Trucks & Buses, zamierza na rynkach w Europie, Japonii i krajach członkowskich NAFTA, sprzedawać już tylko takie samochody fabrycznie nowe, których eksploatacja  będzie miała neutralny bilans CO2.

 

20 Nowych Actrosów dla firmy transportowej MIRJAN

20 Nowych Actrosów zastąpi w jego taborze modele poprzedniej generacji.

 

MAN sierpniowym liderem samochodów ciężarowych

W sierpniu br. zarejestrowano 1532 pojazdy użytkowe pow. 3,5 t, to mniej o 31,9% niż rok wcześniej. Był to już drugi miesiąc od początku 2019 roku ze spadkiem.

 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL