20 Nowych Actrosów dla firmy transportowej MIRJAN

Nowy Mercedes-Benz Actros w firmie MIRJAN

20 Nowych Actrosów zastąpi w jego taborze modele poprzedniej generacji.

 

Pod koniec sierpnia w siedzibie Auto Partner J.A. Garcarek w Ociążu pod Kaliszem odbyło się uroczyste przekazanie 20 Nowych Actrosów firmie MIRJAN. Wielkopolską firmę, z branży producentów mebli, założyli w 1993 roku Mirosława i Jan Rabiega. Od samego początku w jej flocie jeżdżą Mercedesy. Obecnie dysponują flotą ok. 120 pojazdów.

- Dla mnie Mercedes to jest numer 1 wśród pojazdów ciężarowych, ta marka buduje prestiż naszej firmy. Nowy model oferuje wyjątkową stylistykę i bezpieczeństwo dla kierowców. Zamawiamy samochody w dobrym wyposażeniu – chcemy, żeby kierowcy czuli się związani z firmą, wiedzieli, że w zamian za dobre wyniki zapewniamy im wysokiej klasy, komfortowe i bezpieczne miejsce pracy. Dlatego właśnie najlepsi dziś zasiądą w kabinach Nowych Actrosów – mówił Jan Rabiega, odbierając symboliczny kluczyk.

Każdy z 20 Nowych Actrosów 1845 firmy MIRJAN wyposażony jest w kabinę StreamSpace i retarder oraz elektryczną klimatyzację postojową. Tradycyjne lusterka zastąpił innowacyjny system wyświetlaczy i kamer MirrorCam – jedyny taki w seryjnie produkowanych ciężarówkach. Kontrakt obejmuje także umowy serwisowe, w tym usługę Mercedes-Benz Uptime, zapewniającą stały monitoring stanu technicznego floty i umożliwiającą reagowanie zanim w pojeździe nastąpi usterka. Pozwala to na optymalne wykorzystanie floty i wcześniejsze zaplanowanie wizyty w serwisie tak, aby nie wiązało się to z dodatkowymi przestojami.

- Jesteśmy dumni i szczęśliwi, że przedsiębiorcy tego formatu, firmy reprezentujące kompleksowe podejście do biznesu wybierają nasz produkt – podkreślał Piotrek Urban, dyrektor sprzedaży i marketingu Mercedes-Benz Trucks Polska.Naszym celem jest partnerskie podejście do klientów, zapewnienie takiej jakości pojazdów oraz obsługi, żeby przedsiębiorcy mogli skupić się wyłącznie na swojej działalności – tak dziś działa biznes.

20 Nowych Actrosów 1845 polakierowanych na firmowy czerwony kolor już następnego dnia po uroczystości wyruszyło na trasy

- Chciałbym pogratulować firmie MIRJAN zapewnienia kierowcom takiego narzędzia pracy jak Nowy Actros. Inwestycja w najwyższej klasy nowoczesną technologię i jakość świadczy o wielkiej dbałości o pracowników – podkreślił Jan Garcarek. - Warto jednak pamiętać, że dziś nie wystarczy stworzyć dobry produkt. Trzeba jeszcze zadbać o to, żeby użytkownicy umieli maksymalnie wykorzystać jego zalety. Dlatego szkolenia kierowców są bardzo istotne. Jednocześnie wiemy, że dla kierowców liczą się dziś nie tylko płace, ale również warunki pracy – jestem przekonany, że Nowe Actrosy to najlepsza inwestycja w pracowników.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL