Autobusy MAN i Neoplan pod nowym kierownictwem

Małgorzata Durda - MAN

Nowa dyrektor sprzedaży autobusów w MAN Truck & Bus Polska objęła swoje stanowisko z dniem 1 sierpnia br.

 

Pani Małgorzata jest absolwentka Politechniki Warszawskiej na wydziale Mechanicznym Technologii i Automatyzacji. Ma szerokie doświadczenie związane z branżą pojazdów użytkowych. Przez wiele lat pracowała w Grupie Volvo zajmując stanowiska kierownicze w pionie aftersales i w controllingu.

- Bardzo się cieszę, że dołączam do zespołu MAN w Polsce. To silna marka z fantastycznymi produktami, ugruntowaną pozycją rynkową i imponującym zakładem produkcji autobusów miejskich w Starachowicach. Mam nadzieję, że wspólnie z moim zespołem przyczynimy się do zwiększenia sprzedaży i umocnienia pozycji MAN i Neoplan w sektorze autobusów miejskich oraz turystycznych - powiedziała Małgorzata Durda.

Małgorzata Durda przez ostatnie lata pełniła funkcję dyrektora ds. sprzedaży autobusów w Volvo Buses Autobusy Polska.

Przeczytaj też:
Trzydzieści nowych autobusów komunikacji miejskiej będzie woziło mieszkańców Wrocławia. Mobilis zakupił autobusy Mercedes-Benz Conecto

Nowy tabor to efekt kontraktu Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji z firmą Mobilis. Wrocław jest kolejnym miastem po Warszawie i Krakowie, gdzie spółka obsługuje miejskie przejazdy.

 

Darmowa kawa dla kierowców ciężarówek. MAN Truck & Bus dziękuje kierowcom

MAN Truck & Bus Niemcy chciałby podziękować za ten wysiłek.

Nowy MAN TGX 2020. Co dalej z nowym modelem ciężarówki? Dezynfekcja kabin pojazdów możliwa metodą UV. Chińczycy odkażają w ten sposób autobusy

Chińczycy opracowali metodę na szybką dezynfekcję pojazdów. W Chinach wykorzystuje się to przede wszystkim do dezynfekcji kabin autobusów, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby w przyszłości w ten właśnie sposób można było odkażać również wnętrza naczep i kabiny ciężarówek.

 

Rynek pojazdów użytkowych w Europie. Którym rynkiem jest Polska?

Nowe samochody użytkowe.

Czy zawodowy kierowca mógł się tak zachować? (video)

Jeden z internautów zamieścił na youtube film, w którym widać, że kierowca Flixbusa uporczywie pozostaje na lewym pasie ruchu blokując karetkę pogotowia.

 

FlixBus z bateriami słonecznymi na dachu aubusów

FlixBus wyposażył w panele słoneczne autobus kursujący na trasie międzynarodowej, między Dortmundem a Londynem.

Elektryczny Solaris w nowej odsłonie

Jak informuje spółka Solaris Bus & Coach jeszcze w tym roku pojawi się nowy autobus elektryczny.

MAN liderem grudnia. DAF wygrywa cały rok

Od początku roku przybyło 30 788 nowych pojazdów użytkowych o DMC pow. 3,5 t i jest to już mniej o 5,4% niż w tym samym czasie ub.r.

 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL