Mercedes-Benz TRUCKTraining

Mercedes-Benz TRUCKTraining

Szkolenie dla kierowców stosowane na całym świecie

 

Aby skutecznie wesprzeć te obowiązujące na całym świecie wymagania klientów, Mercedes-Benz od 2018 roku proponuje TRUCKTraining, czyli standaryzowaną ofertę szkoleń dla kierowców ciężarówek. Portfolio szkoleniowe rozciąga się od szkoleń grupowych aż po indywidualną opiekę szkoleniową dla kierowców, tak aby zidentyfikować wszelkie potencjały we flocie i w sposób trwały je skorygować. Uwzględniane są także indywidualne wymagania klientów – w ofercie jest skrojony na miarę trening dla kierowców, ale również dla specjalistów ds. zarządzania flotą.

W Europie oferta Mercedes-Benz TRUCKTraining standardowo składa się ze szkolenia teoretycznego oraz szkolenia Eco Training – klasyka oferowanego od wielu lat. Coraz ważniejsza staje się jednak również indywidualna opieka szkoleniowa nad poszczególnymi kierowcami. Tutaj oferowane jest specjalne szkolenie Eco Onboard Training, polegające na towarzyszeniu kierowcy podczas codziennej pracy – bez wpływu na realizację zlecenia transportowego przez klienta.

Wykorzystanie praktycznej, eksperckiej wiedzy szkoleniowców podczas szkoleń Mercedes-Benz Trucks dla kierowców ma długą tradycję. Mercedes-Benz TRUCKTraining wspiera przedsiębiorców w rozwoju i optymalizacji ich personelu flotowego zarówno swoimi kompetencjami i bogatym doświadczeniem, jak i programami typu „Train The Trainer”.

Mercedes-Benz TRUCKTraining w zakładzie Mercedes-Benz w Wörth to certyfikowana urzędowo instytucja edukacyjna, uprawniona do prowadzenia szkoleń i wydawania certyfikatów dotyczących pięciu modułów kwalifikacji kierowców zawodowych. Dostępne krajowe oferty szkoleniowe Mercedes-Benz TRUCKTraining publikowane są na stronach internetowych poszczególnych krajów.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL