Inwestycja we Wrocławiu to największy salon Mercedes-Benz w Europie Centralnej

Inwestycja we Wrocławiu to największy salon Mercedes-Benz w Europie Centralnej

We Wrocławiu trwa budowa jednego z największych salonów Mercedesa w Europie.


Grupa Wróbel – dealer niemieckiej marki, planuje przeprowadzić się do nowego obiektu jeszcze w tym roku. W ubiegłym tygodniu postępy na placu budowy śledził Marc Boderke – dyrektor generalny Mercedes-Benz na Europę Środkową – specjalnie z tej okazji odwiedził Wrocław.
Inwestycja przy ul. Granicznej we Wrocławiu to 9 500 m kw. powierzchni użytkowej, na których znajdzie się: 36 samochodów ekspozycyjnych, stanowisko dedykowane modelom AMG, G Corner, centrum samochodów zabytkowych, Van ProCenter, kawiarnia, kilkanaście stanowisk serwisowych, stacja kontroli pojazdów, trzy myjnie (w tym jedna automatyczna), magazyn opon, 320 miejsc parkingowych
i centrala administracyjna firmy. Ponadto obok salonu głównego, wybudowany zostanie salon sprzedaży samochodów używanych (dealer posiada największy stock samochodów używanych w Polsce). Nowa siedziba Grupy Wróbel będzie pięć razy większa od obecnej, a jej dodatkowym atutem jest z pewnością lokalizacja - usytuowana w sąsiedztwie lotniska, Autostradowej Obwodnicy Wrocławia i galerii handlowej.
- Nasz salon będzie miał ogromne możliwości i postaramy się je w pełni wykorzystać – mówi Michał Łuczak, prezes Grupy Wróbel. Oprócz doskonałego produktu i najwyższej jakości obsługi, zaproponujemy naszym klientom coś więcej – wernisaże, koncerty, spotkania autorskie, pokazy filmowe – wylicza. Nasza firma od lat wspiera kulturę, a teraz będziemy mogli robić to jeszcze mocniej, bo duży może więcej, więcej dobrego –kończy prezes.

W minionym tygodniu plac budowy przy Granicznej odwiedził Marc Boderke – dyrektor generalny Mercedes-Benz na Europę Środkową (nowe stanowisko to efekt połączenia regionalnych struktur importerstw w Czechach, Polsce i Austrii). Specjalnie z tej okazji przyjechał do Wrocławia. – Cieszę się, że nasz dealer tworzy tak imponujący obiekt, zwłaszcza tutaj, na Dolnym Śląsku. To największy salon Mercedes-Benz w regionie Europy Centralnej – podsumował swoją wizytę Marc Boderke.
Przypomnijmy, że Dolny Śląsk jest obecnie bardzo znaczącym regionem na mapie inwestycyjnej koncernu Daimler AG w związku z budową nowej fabryki silników Mercedesa w Jaworze.

Przeczytaj też:
Mercedes-Benz klasa T - pierwsze informacje

Dla kogo? Ekskluzywny van został zaprojektowany dla rodzin i wszystkich tych, którzy lubią aktywnie spędzać wolny czas i potrzebują dużo miejsca oraz maksymalnej funkcjonalności bez rezygnacji z komfortu.

Wsparcie w ramach Tarczy Antykryzysowej dla klientów Mercedes-Benz Leasing z branży przewozów autokarowych

Przewoźnicy autokarowi będą mogli skorzystać z pożyczki z przeznaczeniem na spłatę bieżących rat leasingowych.

 

Ruszył ogólnoeuropejski program Mercedes-Benz Vans w Polsce dla pojazdów dostawczych

Dzięki Mercedes-Benz Certified klient kupujący używanego vana Mercedes-Benz zyska pewność, że został on uprzednio gruntownie prześwietlony przez autoryzowanych techników i uzyskał odpowiedni certyfikat.

 

Elektryczny Mercedes-benz Sprinter z elektrycznym agregatem chłodniczym - testy trwają

Thermo King oraz Trane Technologies ogłosiły dziś podjęcie współpracy z Mercedes-Benz AG, której celem jest opracowanie w pełni elektrycznego prototypu dostawczego samochodu chłodniczego na podwoziu Mercedes-Benz eSprinter.

 

Jak radzi sobie Mercedes-Benz Unimog w trudnych warunkach odśnieżania

Gdy potężna śnieżyca zniechęca do wystawiania nosa na zewnątrz, to idealna pogoda dla Unimoga.

Wózki dziecięce Mercedes-Benz AMG w ofercie koncernu samochodowego

Są dobre wiadomości dla rodziców, którzy poszukują dla swoich pociech praktycznego i eleganckiego środka transportu - w sportowym stylu.

 

TruckStore w Komornikach z nowym obiektem sprzedaży używanych ciężarówek

TruckStore – należąca do Daimler AG europejska sieć sprzedaży używanych samochodów ciężarowych znajduje się w Polsce w dwóch lokalizacjach: podwarszawskim Nadarzynie oraz w Komornikach koło Poznania.

 

Baterie stałe i ogniwa paliwowe - kolejny krok w elektrycznych pojazdach Mercedes-Benz

Elektryczny autobus przegubowy eCitaro G rozszerza ofertę rodziny autobusów miejskich Mercedesa.

 

Sieć salonów i serwisów Mercedes-Benz Grupa Wróbel w pełnej gotowości

Zachęcając wszystkich przez najbliższe tygodnie do pozostania w domu i podejmowania wyłącznie niezbędnych działań, Grupa Wróbel oddaje do dyspozycji klientów szereg narzędzi, które minimalizują bezpośredni kontakt z pracownikami firmy.

 

Wyszukiwarka

Informacje